0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Koahi var dun aksam test yaptirmis pozitif cikmis eside öksürüyomus bir haftadir babamfa kendini hasta hissedince yaptrimis iste daglik bakanligindan gelip ilac vernisler ahirlasirsan ic diye 1 haftafir boyleyim diyo ama tat koku aliyomus halsizlik ve grip giib diyo agirlasirmi birde koahi var boyle atlatirmi cevrenizde olanlar nasil oldu dünde annemden sigara almis test sonucu cikmadan annem vermis uzaktan maskeyle annemede gecmemistir demi. Bugunde ben gittim kapilarina corba yemeklik bıraktım birakirken kapiyi acti babamin esi bu arada babam baskasiyla evlii kafaniz karismasin o acinca uzaklastim hemen banada gecmemistir demi ya amann nasil bir belaymis bu. 2 tanede cocugu var babamin oglunun astimi var onlar turp gibi boyle agirlasmazlar insallah banada agirlik coktu ates basti halsizlestim

2 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Agırlaşacak olsa şimdiye kadar olurdu bende grip gibi geçirdim ben pozitiftim aynı evde hiç bir tedbir almadık eşime geçmedi. Hafif geçiriyor inş böyle devam eder agırlaşmaz allah şifa versin geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ağırlaşacağını sanmam bir haftadır diyorusn olsa şlerlerdi ama tad ve koku gidebilir kuzenımde oyle oldu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 767 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 140 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.
10 Şubat 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 821 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,954 kullanıcı

...