0 oy
12,975 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından

Kızlar evlilik güzel olduğu kadar kötü birsey miş te. Baba evinde melek sen evlenince şeytan oluyorsun :) eltilerimin kıskançlıkları yüzünden yanlız bir insan oluverdim kaynanam gil bi yukarımda normalde hepimız cikardik ama aramızdaki sorunlar yüzünden mesafe koymak istedim hamileyim doğumu ma 1 ay kaldı ne kimse kapımı çalar nede hal hatır sorar ne bi yardıma el atarlar heyy heyy kızlar biz baba evinin prensesiydik millet insanı kendi çıkarına geldiği gibi davranıyor ya :)) 

18 Cevaplar

+1 oy
(69 puan) tarafından

Oyle en iyisi yalnızlık evler karşı karsiya muhatap olmam olursam bkunu çıkartıyor 

-Reklam-
+1 oy
(172 puan) tarafından

Niye insanlardan bisey bekliyosunuz arayip sormamalari niye bu kada.dert.oluyo bende bunu anlamiyorum..aramasin srsrormasinlar yahu onlara muhtacmisiniz kapinizi calsa bi laf.soksa yine mutsuz olcak olan sizsiniz kapatin kapinizi oturun evinizde nolmus yani...eltimde ben ona gitmiyorum gelmiyorum aramiyorum diye laf eder aradim en son bi dusun bakalim niye gelmiyorum o yilan dikini sok agzina yeter.dedim evcilik dünürcülük elticilik oynamak icin evlenmedim onlarin gelip gitmesinede ihtiyacim yok sizinde yok 

(31 puan) tarafından
Öyle de gitmiyor sun diye arkandan konuşan konuşana her ağızdan bi ses eşin é söylüyorlar esin seni bilgilendiriyor ne kadar takmicam desek té yine de soyyledikleri insanın aklından çıkmıyor
(172 puan) tarafından
Ay valla hic takmiyorum ben esimde karismaz benim o yilanla konusup konusmamama ben ona dedim abinle gorusuyosan gorus ben gitmek gelmek zorunda degilim diye gelmisim 32 yasina colum cocuklami ugrasicam istedigi gibi konussun fesat kopek
+1 oy
(137 puan) tarafından

Hiç sıkıntı etmiycksin konusmayana yapacak bişey yok ben saygimi gösterir geçerim herkesle mesafe iyidir ben insanlığımi yapiyim Rabbim benim içimi bilsin yeter kimseyede muhtac deilim eşim ve çocuklarim yanımda olsun ne kadar adım gelirlerse o kadar saygini koru kafana takma

+1 oy
(127 puan) tarafından

Canm bu bir gerçek elti eltiyi her zaman kıskanır çekemez  :))))

(1,933 puan) tarafından
Aynen canm katılıyorum
+1 oy
(218 puan) tarafından

Benim 1 tane eltim var 20 saatlik uzaklıkta ne görürüm ne duyarım kendisiyle aram yoktur ama kaynım cok ii biri arar sorar kaynanama gittim zaman gelir görür ama eltim hiç ne hoşgeldin der nede evine davet eder ben hiç takmam bile her kez evinde ii olsun da varsın benle görüşmesin

+1 oy
(368 puan) tarafından

Suan tek gelinim ama 3tane daha eltim olcak ama sanmiyorum benim yerimi tutabilcegini :D ya herkes iyi olsun yuvasi huzurlu olsun niye çekemesin ki niye kotuluk yapsin o da el kizi ben de birbirmizi en ii biz anlariz insallah

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Eltim yok olmayacak da :) ama en guzeli herkesle araya mesafe koymak yuz vermemek , yoksa sonradan tepene cikiyolar herseye karisiyolar herseyine bi laf soyluyolar kaynanamla ayni evdeyim ordan biliyorum suc birazda bende aslnda ilk baslarda fazla yuz goz oldum su an mesafe koydum ayni evde olmamiza ragmen cok sukur bi sikinti yok :)

(31 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canım bu arada eltinin olmamasına da sevindim vala keşke benim de olmasaydı :)
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Benim eltim yok sukur :D

0 oy
tarafından

Benim canimdir canim eltim ❤ abla kardes misiniz diye sorarlar hep. Bende ablam gbi cok severim. Allah raxi olsun her animda yanimda oldu

(17 puan) tarafından
Aynen oyle 8 yillik eltim ne bir gun bi tartismamiz oldu ne alip veremedigimz ikimizde basjalatinin aramiza girmesine izin vermedik herzman uzakta olsak destegiz birbirimize kiz kardesim yok ama eltim benim icin abladan otedir
(2 puan) tarafından
Sen iyisine denk gelmişsin rabbim bozmasin
0 oy
(64 puan) tarafından

Çocuk doğunca gelirler herkes ıyi gün dostu kimse zor gününde destek olmuyor en iyisi seninle muhatap olmayanla sende muhatap olmayacaksin

0 oy
(772 puan) tarafından

6tane görümcem 2 tane eltim var hepsi annem yaşında insanlar eltilikten görümcelikten ziyade ablam olsalar anca böle olurdu benide kendi kızları gibi görüyolar çok şükür tabi bende aynı şekilde hislerimiz karşılıklı. Ama anlaşamıyo olsaydıkda çok dert etmezdim heralde sonuçta bişiler yaparken onlara güvenmedim arayıp sormasalarda sıkıntı yok şu dünyaya yalnız geldik yalnız gidecez çok şey yapmamak lazım :) herşeye gül geç en güzeli canım

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Bnimde 1 tane eltim 1 tane görümcem var görumcemle anladiyorz ama eltimle anlasamiyoruz elti eltiyi çekemiyo 

0 oy
(278 puan) tarafından

Ben ikisi haric digerlerini seviyorum biri bana resmen dusman ikincisin gozu kocamda el cunku tabiki.dost olmasini beklemem aman uzak dursunlar 

0 oy
(2,266 puan) tarafından

O eltiler yok mu hiç söyleme benimde bi tane var işte evlenmeden önce herkese bi iyi oynadı sanarsın melek sonra nikah kıyıldı kadın şeytan oldu resmen eşimle beni aşırı kıskanıyor sürekli onlar geziyor tatile gidiyor iyi anlaşıyor biz öyle değiliz diyormuş kaynanama daha bide benim hakkımda görümceme tam bi antep avradı demiş :) neyimi gördüyse görümcem ben üzülürüm diye bana söylememiş eşime söylemiş  ben çook sonra öğrendim görümcemle kaynanamın herkesin arasını açtı  pislik  neyseki herkes gerçek yüzünü gördü. Hamile oldum bana 4. Ayda hayırlı  olsun tebrikler diye mesaj atmış :) bende tşk ederim yazdım kıskanç pislik insanlarrr nefret ediyorum  böylelerinden

(31 puan) tarafından
Ahaha canm en azından seninki 4 aylikken aramış tebrik için ben 1 aya doguracam kadın doğumdan sonra aramayı düşünüyor herhalde yada tamamen bağları koparmak istiyor :)
(2,266 puan) tarafından
Hiç aramasın daha iyi valla canım. Bakımlıyım herşeyim dört dörtlük eşim bir dedigimi iki yapmaz bana laf söyletmez ya çok batıyor bunlar işte
(2 puan) tarafından
Allahın dan bulsun inşallah böyle eltilerin 10 yıllık iyi insanı gelip bir ayda hain düşmana çeviriyorlar varya 10 yıllık emek boşa gitti Allaha teslim ettim ben
0 oy
(208 puan) tarafından

En iyisi valla eltim uzakta geldiğinde ortayı karıştırmaya calisr izin vermem kan kussam bile yok ya vişne suyu içiyordum derim o derece lafı seviyor bak bosanacagim diyim ona tüm dünya nasıl duyuyor

0 oy
tarafından

baba evinde prensestim ssimdide esimin evinde kralice oldum cok sukur:) benim eltilerimde el gibiler sormazlar ama esim destek bana hep yardim eder

0 oy
(3,151 puan) tarafından

Basta yuz vermemek en iyisi benim gorumcem yok olmayacakta ama 3 tane eltim olacak suan bir tane var oda benden 4 yas küçük cocuk diyebilirim hatta ama basta taviz verdigim icin beni yenge olarak saymiyordu o saygisiz hareketler laf sokmalar labali konusmalar filan yenge bile demezdi esime abi der bana adimi soylerdi tabi suc bende basta yumusak davrandim yeni evlenirken yabancilik cekmesin diye suistimal etti sonra bazi olaylar oldu  haddini bildirdim agzina dedim yani simdi yengecim bilmem ne cok iyi cok saygılı bana karsi demem o ki mesafe iyidir basta taviz vermemek gerek

tarafından
Kiz ister istemez guldum gorumcem yok omayacakta ne demk sonradan olan bisi degil zaten zamaninda kaynanan yaptiysa vardir yoksa yok :D
(3,151 puan) tarafından
Yani kaynanam daha 40 yasinda oldugu icin oyle dedim yapmiycak diye olmayacak yapsa olabilir yani :)
tarafından
Hmm olur mu olur :D da sana gorumcelik yapacak caga gelemez heralde :D
(3,151 puan) tarafından
E haliyle ama kucuk k.biraderim 11 yaslarinda 5 tane gorumceye bedel vallahi :)
tarafından
Erkek cocugu aksi mi oluyo devirden dolayi ergenlige erken mi giriyo bilmiyorum ama tek erkek kardesim var 11 yasnda ve annemin burnundan getiriyo dedigin gibi tam anlamiyla anneme kaynanalik yapiyo gecen baya kizdim kirdim ama ayni
0 oy
(905 puan) tarafından

Kiz 9 ay kimse bana gelip al.su istim yemek yao demedi    sen 1 ayim kalms dyrsn alllh bize yardım  etsin bu eltilerden 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 452 göst.
4 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 953 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 538 göst.