+1 oy
722 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben 25 yasindayim babam ben doğdum dogqli seker hastasi çocukluğum babqmin hergun bir yerde bayılmasın gecti alıştık hastalıklarına 10 yil once patlamak üzereyken diyalize bağlandı haftanın 3 gunu gidiyor bu sene çok cekti diyaliz olmuyo surekli damar tıkanıyor 5 ken anjiyo oldu ama faydasini görmedi kac gundur gozum görmüyor diyor bugun doktora gitti gözlerini kaybetmiş kan sulandırılmış kullaniyor onu bırakırsa diyaliz olamaz onu birakmazsa ameliyat olup masada kalırmış 4 ayda 1 gözüne igne yapacaklarmış deneyip o o acıya nasil dayancak benim annemin okuma yazması yok ilaclari hergun iğneleri seker ölmeleri nasil bilecek ya ben sırf babam cocuklarimi gorsun diye gidiyordum annemlere ne yapcam coookkk kötüyüm cok canim yaniyo

Selamun aleykum kizlar babam icin cuma gününe ameliyat kararı verildi hatim yapicam insaAllah cuz almak isteyen olur mu

22 Cevaplar

0 oy
(1,664 puan) tarafından
Çok zor Allah sabırlar versin ,şifa bulsun baban... 
tarafından
Amin canim Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım herşey insanlar için çok üzüldüm Babaya İçim gitti ama istersen al çocuklarını git biraz kal göremese bile varlığınız iyi gelir ona
tarafından
Aile binası herkes herkesle gorusuyor korona olur babam diye korkarken ben böyle oldu her gittiğimizde cocuklar atesleniyo gidemem :(
0 oy
tarafından
Rabbim şifasını versin canım Allah yardımcıları olsun derdi veren rabbim dermana verir 
tarafından
Amenna Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Ayyyy Rabbim yardımcınız olsun ne diycemi bilemedim Allah ım Şafi ismiyle şifa versin babana:(

tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim şifalar versin babana
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah.cok hastalık cefa çekmiş Rabb ım sabır versin inşallah 
tarafından
Amin Evet çok cekti ve cekiyor seker süründürüyor Rabbim elden ayaktan düşürmesin:(
tarafından
Amin cnm amın insallah
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Allah sifa versin babana canm dua etm3kten baska bisey gelmez elimizden
tarafından
Dunya dua üzerine kurulu dualarinizla insaAllah iyi olur
0 oy
(119,629 puan) tarafından
allah yardimcisi olsun sabir ve sifa versin
tarafından
Amin canimm Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Oy yarabbim şifa versin inşallah çok üzüldüm "(( 
tarafından
Dua et kuzum  bol dua ben kızıyım üzülmekten baska birsey gelmiyor içimden
tarafından
Inşallah düzelir canım benim Rabbim yüzüne baksın acılarını dindirsin şifa versin şeker zor hastalık benim annem babam da şeker hastası
tarafından
Rabbim butun hastalara Şafi ismiyle şifa versin Rabbim acılarını göstermesin
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ah be canim tuylerimi diken diken ettin , Allahim yardimciniz olsun once babanin sonra sizlerin , Babana sifa versin insallah mubarek ayda 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun :(
0 oy
(77 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle babana şifa versin insAllah canım zor bir süreç hem baban için hemde sizin için Allah kolaylık ve sabır versin size 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun  Yıllardir hasta olmasina cok alıştık ama goz cok zor gerci insanin neresi agrisa cani orda ama ne bilim iste
(77 puan) tarafından
Şeker kadar berbat  bi hastalık yok nereye vuracağı belli olmuyor işte
tarafından
Aynen oyle kanser bir seker iki
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Cok  geçmiş  olsun  canım  rabbim  tez zamanda babana  sağlık versin 
tarafından
Amin kuzum  Allah razi olsun
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah şifa versin çok üzüldüm 
tarafından
Amin canim
0 oy
(48,854 puan) tarafından
gecmis olsun canim Allah sifa versin insallah
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Zor bir imtihan Rabbim daha fazla imtihan etmesin uns kuzum ailenn hastaligi cook zoor senii  cook cok iyi anliyorum bnm babamda rahatsiz kardedim iki yildir diyalize giriyo onun oncesinde bobrek verdim kardesime ama iki yil durdu atti. Rabbm tum hastalara sifa versinn sennkinede bnmkinede ins. Babann yannda durup  moral olabilirsin bnce
tarafından
Babam dinlemeyen biri inceldiği yerden kopsun diyor ama olmuyo once diyaliz simdi gozu perisan oluyo seker süründürüyor dikkat etmediği için böbrek takılıyorlar ki bizimki aile binası herkes herkesle gorusuyor ne zaman gitsem cocuklarim atesleniyor babam gelse diyalize cok ters buraya oyy oyy
(4,152 puan) tarafından
Anladim canm Rabbim sabir versin ins. Annennde isi cok zor
tarafından
Amin canim aynen oyle yillar cekiyo insaAllah obur dünyada kazanir
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Çok zor canım Allah sabır versin
tarafından
Amin canimm
0 oy
(3,911 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzum inşallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun canim
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bu güzel günlerin hürmetine Rabbim şifasını versin canm 
tarafından
Amin aminnnn canim Allah razı olsun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah şekeri cokmu yüksek bende şeker hastasıyım
tarafından
Kuzum babaminki cok ileri seviyede 22 yıldır falan seker hastasi sekeri 20 oluyo bi seker yiyo 600 oluyo igne yapiyo tekrar 40a dusunuyor cok dengesiz anlayacagin benim babam laf dinlemez kendine dikkat etmez cani ne cekse yer inceldiği yerden kopsun der ama kopuyor seker süründürüyor once diyaliz simdide goz sen cookk dikkat et kendine cok koru cok zor
(6,919 puan) tarafından
Evet ben dikkat ediyorum şükür   Allah yardımcınız olsun inşallah. Benim açlık 90,100 arası tokluk 130 gibi olur sürekli takıp ediyom Allah'tan tatlı gibi ıvır zıvır şeyleri sevmiyom
tarafından
Tatliylan qlqkasi yok ekmekte limonda herseyde seker var Amin canim seninde yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Kizlar ?????

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,022 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 1,407 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.