0 oy
309 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Üst kattaki komşulardan artık gına geldi sabah tertemiz beyazları balkondaki kurutmaliga sermiştim aradan bı 30 dk geçti patır patır ses balkonda bildiğin halı kilim cirptilar bütün beyazlarım maf oldu balkon desen tertemizdi bildiğin toprak kıl çöp doluşmuş sinirliyim siz olsanız ne yapardiniz

13 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bizim binada yasak herkeste uyuyor. Sadece yatak odasının penceresinden yapabiliyoruz.. Konusulup kural koyulabilir cnm
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Uyarırdım çıkıp 
0 oy
(424 puan) tarafından
Öylece hepsinin fotoğrafını çek zabıta mı oluyo bilmiyorum şikayette bulun
0 oy
tarafından
Uyaramazmisin hiç saygilari yok mu yani
(1,108 puan) tarafından
Saygıları yok bahsi şeyleri inadına yapıyor gibiler
0 oy
tarafından
Gidip söylesene de sen camasirlari görmüyor musun halı cirpiyosn çok de sen demesen daha çok yüz aliyolar pzewnkler
(1,108 puan) tarafından
Ağızları küfürlü bu bir yığın erkek yaşıyor evde kapıcıya diyeceğim artık yoksa şikayet edecegim diyeceğim :(
tarafından
Ayy ew sahhibine de cnm. Uzulmee ya kadın yokmu
0 oy
tarafından
Sitede apartmanda mi oturuyosun şikayet et canim yasak cunki
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Yasal olarak suç yaptığı benim ustteki de yapiyo uyarınc da inkar ediyo. Sirkelerken fotolarini da çektim yukari çıkıp tektar uyarıp fotoğraflarini cektigimi yaptiginin yasal olmadığını soyledim ama anlamiyo:d
(1,108 puan) tarafından
Kapıya ceza memuru gelse anlar o zamanda nereye şikayet edeceğiz peki bunları
(1,572 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum polis olabilir en mantıklısı:D
0 oy
(679 puan) tarafından
Git uyar bizimde eski evde vardi annem once uyardi dediki bi daha yaparsan evimin tum copunu kapinin onune dokerim dedi  bi daha o oldu yapamadi
(1,108 puan) tarafından
Annenin lafına bayıldım :D kapıcıya diyeceğim artık o söylesin ağızları bozuk biraz ben baş edemem
(679 puan) tarafından
Ama kac kere uyardi annem yapma diye en sonunda  eline aldi copu cikti bundan sonra sen attikca bende kapina atacam copu dedi atti copu bide
(1,108 puan) tarafından
Oh iyi yapmış böylelerine az bile ben cesaret edemem o kadarına annene helal olsun :)
(679 puan) tarafından
Valla oyle bi sofra cirpiyolardiki anlatamam cekirek citleyip asagiya bosaltiyodu resmen
0 oy
tarafından
Yukarida ev sahibim oturuyor kacccc kere uyardim.ama.anlamiyor bende onun yuzunden camasirlari içeri  seriyorum balkonda bile oturamiyoruz halı  örtüsünü  bi silkeler toz kıl  ama laf anlamiyor napayim ALLAH a havale ettim
0 oy
(119,342 puan) tarafından
mubarek ramazan ayi demeyip ana avrat dalarimdaa olmuyo iste
(1,108 puan) tarafından
Sevda abla senden korkulur :)
(119,342 puan) tarafından
sjsjsjsjsjsj
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Valla canim ben  başedemedim bu görgüsüzlukle balkonu kapattim nerdeyse hiç kullanmiyorum. O kadar terbiyesizki insanlar herseylerini balkondan atiyorlar. 
(1,108 puan) tarafından
Kimse baş edemez her halde ben bile temiz çarşafı kurun diye balkon demirine asarken korkuyorum aşağıdaki rahatsız olur mu diye
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Hiç ugrasma yoneticiye soyle o uyarsın
0 oy
(1,161 puan) tarafından
gider soylerdim. 
(1,161 puan) tarafından
gordum unursamyorlar  sikayetde bulunur oyle susdururumdum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 383 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu