0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Ne zmn bitecek bu tam olarak. Oyle Bi hal aldı ki eşim de ben de sendrom dayız. Ne o beni anlıyor ne ben onu. İlgim tamamen bebege yöneldi diye afalladı anlayamıyorum. Bana tripli ben haric herkese iyi. Ev işlerinde elinden geleni yapıyor cok yoruldum diyor kaynanam bizde ama oruc olunca pek yardımı olmuyor malesef. Bebegimiz 13 günlük. Ben de ani cıkıslar sinir öfke var. Eşimle bugun tartıştık sanki hiç düzelmicekmiş gibi Bi de eşimden soğumuş gibiyim görünce gıcık oluyom. Bana ben senden cok bişey istemiyorum arada şöyle dokun Bi masaj yap bebekke ilgilendiğin kadar ilgilen demiyorum tabiki dedi. Ben zaten kendimde deilim ona nasıl ilgi göstercem. Of cok bunaldım kızlar sürekli aglayasım geliyor 

4 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
8 aydir sendromdan cikamadim cok zor dogum oldu psikolojim normal degil
(124 puan) tarafından
O kadar sürmesin ya nolur
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Benimkide öyledi 3 aylık oldu hala benimle ilgikenmiyosun diyo kız doğduğundan beri sen böyle değildin diyo. 
(124 puan) tarafından
Eşim hiç kıskanç biri değildir normalde. kıskanmış olma ihtimalini hiççç düşünmedşm acıkcası
0 oy
(196 puan) tarafından
Bu sendromu dibine kadar yaşadım, zamanla alisacaksin birazda hormonların etkisi var doğumdan sonra çok dalgalanıyor hormonlar çevresel etkiler ve uykusuzlukta etkilenince sitres tavan yapıyor, benim eşim malesef beni anlamadı çok geç anladi ama o anlayana kadar ben çok sıkıntılar yaşadım öncelikle sorununu büyütme hergün duş al ve yapabilirsen yuruyus yap çok iyi geliyor  bebek uyurken kendi kişisel bakımınla ilgilen hergün en azından 5 dk dışarı çık, eşine hormonal dalgalanmalar yaşadığını bebek bakiminda tecrübesiz oldugun için abartılı davrandığını soyle anlayış beklediğini soyle, eşin dışında kimseden yardım bekleme eğer yardım beklentisine girersen çok daha zor oluyor, biraz keyif almaya çalış akşamları çayını iç esinle otur güzel şeylerden bahset ikinizede iyi gelecek zamanla hepsi geçiyor ben ileri seviyelerde yaşadım beni kimse anlamadı annem de eşimde anlamadı şimdi anlıyorlar ama ben hepsine kırgınım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 234 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 182 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem48300 (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 255 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu

380,390 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...