0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Kızlar ya linçlemeyin ama çok kötüyüm yasak yüzünden eşim calısmıycak maaş da olmuycak tabi bende hamileyim eşimin köyüne gidicez büyük ihtimalle ya ben napıcam orda 21 gün birsürü çocuğun içinde zaten hiçbiriyle anlaşamıyorum hafta sonları gittiğimizde bile zor duruyordum daha öncede post açmıştım zaten onlarla ilgili oradan bakabilirsiniz dertleşmek istedimm...

9 Cevaplar

+1 oy
(7,208 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Linç edecek bir şey yok ki ortada herkes verilen karardan memnun kalmak zorunda değil . Aksine yorum yapan zorbalar olursa da Allah bildiği gibi yapsın.. İşi etkilenmeyen tuzu kuru olan kesim göbek atıyor şuanda Allah akıl fikir versin   ...
(866 puan) tarafından
Ben tam izleyemedim özel sektör de çalışanlar ise gitmeyecek mi beni de aydinlatirmisiniz
(70 puan) tarafından
Benim eşim de özel sektörde ama bilmiyorum ya inşallah giderler
(866 puan) tarafından
Devlet maaşları ödemiyor mu bu insanlar napicaklar
(70 puan) tarafından
Bilmiyorum ödemiyor sanırım öyle bir açıklama da yok ayrıca bir ay kapatsa ödemek zorundaydı ya yasak o yüzden 21 gün herkes kendini düşünüyor işte
(866 puan) tarafından
Yani insanlara bir maaşı veremiyor lar ya pes diyorum o kadar verilen vergiler paralar nereye gidiyo bilmiyorum allaha havale ediyorum
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
(70 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(141 puan) tarafından
Bizde köye gidiyoruz biletlerimizi aldi hayirlısı 
(70 puan) tarafından
İnşallah bir an önce biter bu virüs ya
(141 puan) tarafından
İnşallah canm
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım üzülme inşallah çabuk geçer 19gun 
(70 puan) tarafından
İnşallah ama orda 19 gün 1 sene gibi telefon bile çekmiyor
0 oy
(765 puan) tarafından
Bizde daha konusmadık ama kesin kaynanamlar bekleyecek iki hafta köyde kalmaöızı bende hiç istemiyorum 
(70 puan) tarafından
Off bizimkiler aradı bile Perşembe günü yasak var gelirsiniz diyorlar birde sevinmiş gibi:(
(765 puan) tarafından
Evleride kalabalıkmjs nie istiyorlar ki sizinkilerde garip hadi bizim tekler beklerler
(70 puan) tarafından
Ne zamandır gitmiyoruz yılbaşında benim ailemin yanına gittik çekemediler o yüzden istiyorlar
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim en azından bi süre gideceksin oyle düşün sürekli boyle olanlarda var. 
(70 puan) tarafından
Evet zaten sürekli onlarla yaşasak evlendiğim gün boşanırdık heralde iyiki öyle değil çok şükür
0 oy
(265 puan) tarafından
Gitme evinde kalan o zaman 
(70 puan) tarafından
Eşim çalışmazsa evde napıcaz yani ne yiyip icicez durumumuz zaten iyi değil
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım iki ucu bklu değnek dedikleri tam bu olsa gerek kapanmasa durum vahim daha beter olacağız kapansa çalışmayan ların hali kötü keşke zamanında bu sekidle tam kapatma olsaydı daha vaka bitmeden zırt pırt açmamis olsalardı bu seviyeye gelmezdik çocuk oyuncagina çevirdiler 
(70 puan) tarafından
Aynen en başında kapatmaları gerekirdi yurt dışından kimseyi almasalardı kimseyi de göndermeselerdi o ara yani tam kapanma o zaman olsaydı şuanda bu kadar vaka olmazdı belkide

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 293 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gonulgungor (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 288 göst.
0 oy
8 cevap 265 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde Esracckylmz (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 301 göst.

381,035 soru