0 oy
705 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Slm kızlar ben cok kıskancım. Esım boya cı Alcıpan fln yapıyo. Bazen kadınlar arıyo boya yaptırmak ıcın kıskançlıktan ölüyom. Demın de bırı aradı esımı devamlı ısını yaptıkları bı kadın kadın dul.  Ben kızdım nıye arıyı dıye dedı sende gordun ıs ıcın. Sesı hoparlore almıstı duydum. Neyse hep boyleyım.  Bende sevmiyorum bazen teyzesınden bıle kıskanırım acık sacık teyzesı. Sızde kıskancmısınız

17 Cevaplar

+4 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ninemin  bir lafi var kıskanıp erkeğin gözünü  açma yavrum erkek saf akıllı  olur sem.onun aklına  şeytanlık  sokarsan  sonra kendin yanarsin
tarafından
Aynen kizz bunu bana da çok diyn olduda şimdi artk o kadar kiskanmiyom ama ynede kiskancm ya nasıl atlatilirki:/
tarafından
Vallahi bunu bizzat bir erkeğin ağzından duydum böyle. İş yerinde beraber çalıştığımız bir abi. Eşini gelip gittikçe gördüm tanıdım kadın da böyle aşırı kıskanç birşey. Adamı bir gün başka biriyle telefonda konuştuğunu gördüm ve ağzıma geleni saydım. Neden yapıyorsun gül gibi güzeller güzeli karın var 2 tane evladın var diye. Dedi ki Rumeysa eşeğin aklına karpuz kabuğu soktu. Evlendik evleneli gereksiz kıskanıyor herşeyi ve herkesi. Dedim demek ki bende birşey var ki kıskanıyor. Gereksiz yere kıskanacağına haklı yere kıskansın banane yeter artık. Şok oldum resmen demek ki dedim evlenirsem öyle olmamam lazım. Yapacak adam her şekilde yapar eder. Aynı telefondan iki tane kullanıp birini iş yerinde bırakanı da duyduktan sonra artık saldım valla kocamı
tarafından
Abow kız haklisn bende dyom kiskanmiyim sanki bişey DYO kiskn şeytan durtyo ya çok kötü oluyomm ya kndmden gecyorum ymin edrm panik atağında var çok felaket oluyom sence psikologa gtmlimym
tarafından
Valla canım aşırısı sana da eşine de zarar. İstersen bir git. Bende aşırı kıskancım normalde bakma, ama belli etmiyorum bazen arada bir belli ediyorum o kadarı da normal diye ama var ya özümü bilse ohooo. Telefonlarını mu kurcalamadım iş yerine gidip takip mi etmedim ilk evlendiğimiz sıralar. Sonra dedim ki Rumeysa ne yapıyorsun kendine gel biraz. Ruh hastası mısın sen. Yapmak isteyen seni ayakta uyutur yine yapar sal bir,gözlemle kendini tut duyduklarını gördüklerini bir düşün. O günden sonra sadece ufak ufak belli ettim ona. Telefonunu almadım kendiminkine şifre koydum onunkinde de şifre vardır ikimiz de bakmayız. İşe gidiş geliş saati bellidir, eğer ki geç kalırsa da kendisi sağolsun sürekli arar merak edeceğimi düşünüp ki üstelik görüntülü arar. Belki de ona belli etmememden kaynaklı bilmiyorum ama eğer ilk evlendiğimdeki gibi olsaydı şuan mutfakta tek başına telefonla oynayamazdı ahahahah =))) ve ben çıldırırdım
tarafından
Aynen bende başta oyleydm şimdi hamile ym biraz daha iyi
-Reklam-
+4 oy
(7,768 puan) tarafından
Kadın dul diye belirtmen ne kadar ayıp bir şey dul olan donu omzunda mı geziyor  yarın bir gün senin dul kalmayacağın ne malum Allah korusun ama
(461 puan) tarafından
Hayır o anlamda demedım yanlıs anlasılmasın. Malum zmaan bozuk. Insanın aklına herşey gelıyp
(7,768 puan) tarafından
Olsun canım öyle deme zaten hem sen eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyosun biraz içinde yaşa büyükler ne der bir erkeği ne kdr sıkarsan o kadar gidermiş rahat bırak yuları uzun tut çok uzaklaşırsa çekip bırakırsan koşa koşa gider o zaman :)
+4 oy
(8,081 puan) tarafından
Dul olunca noluyo anlamıyorum herşeye açık mı oluyor. Cevremde var böyle insanlar kimsenin kocasında gözleri yok çok şükür. Direk yapıştırıyorsunuz etiketi hoş değil 
(9,247 puan) tarafından
Önceden boşanmış kadına kötü bakilirdi belki bilirsin o düşünxe sanırım hala dewam ediyor. Uzucu
+2 oy
(14,017 puan) tarafından
Dul kadınlar da senin kocanın üstüne atlamak için çırpıniyordu zaten şu kocalarınizi bulunmaz Hint kumaşı sanmayın benim annemde dul anneannem de dul ne olmuş yani!!!!!! 
(14,017 puan) tarafından
Bı cümle kurarken önlerini arkalarını düşünmüyor ki hadsizler demek 2 gün sonra ben dul kalsam hemcinsim benim için böyle düşünecek ne kadar yazık zihniyeti bozuk
(9,247 puan) tarafından
Ne doğru söz bosansaknallahnkorusun eşimiz ölse namussuz ilan edilecez tövbe yarabbi benim de nenem dul namazli abdestli bide 32sinde dulmkalmis köy yerinde
(14,017 puan) tarafından
Benim annemde 28 yaşında dul kaldı şuan 40 yaşında aslanlar gibi hemde İstanbul da yaşıyoruz Allah akıl fikir versin gerisi boş
(3,901 puan) tarafından
Aradigim yorumu sende buldum..valla bazilarinin kocasi cidden bulunmaz hint kumasi..herkes sokakta onlari bekliyo gelse de atlasak üstüne diye..
(9,247 puan) tarafından
Ahaha elif o Hint kumaşını kendisinin olduğunu anlasa keşke kadınlar. Ay giderse gitsin ya bosarim alırım nafakanın misler gibi
+1 oy
tarafından

Vallah aşırı kıskançlığı bırakalı çok oldu 

Bence sende bırak fazla kıskançlığın sonu hüsran 

0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bende öyleyim garibim biriyle konuşurken gözümün içine bakar önceden daha beterdim de yeni yeni düzeltiyorum yada öyle olmaya çalışıyorum yigeninden bile kıskanıyom 
(461 puan) tarafından
Of bdne ya. Ama ınan bzıım canımıza zarar.
(3,053 puan) tarafından
Evet kız biyere giderken ben tembih ediyorum sakın tokalasma kimseye şu kelimeyi kullanma bunu yapma diye bazen yanliskla ister istemez gülüyor şaka yapiyor direk suratım beş karış oluyor elimde değil benimde
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Hangimiz değiliz ki, ama ergin aklıma karpuz kabuğu getirme derim
0 oy
(2,585 puan) tarafından
Eşimi çok sevdiğim için kıskancım eşime güvenim sonsuz seninki biraz farklı gibi kadın dul diyorsun teyzesi açık saçık diyorsun seninki fazla kiskanclik iyi degil eşine güvenin varsa bence biraz kendini durult
0 oy
tarafından
Vala  aynı bnde oyleyim kız 
tarafından
Aaâ allemsn kız ne kadar trajedik yaaa:)))
tarafından
Aynen Hadi sen çık koca gelmeden görüşürüz:)
tarafından
Tam canm yok o bişey demiyo kız yemek istcm:))) hadi hayrli aksamlar cnm ❤️❤️
tarafından
Sanada canim:)
tarafından
Sağol cnm:)))
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama eşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun böyle yaparak adamın işi bu napsın konuşmasa nerden iş bulacak 
0 oy
tarafından
Esegin aklina karpuz kabugu sokarsin adamin hic aklinda yokken boyle boyle sen getirirsin aklina. Yapacak olan adami baglasan durmaz her turlu yapar birak adam isinde gucunde biz de yeri geliyo adamlarla konusmak zorunda kaliyoruz hemen adamlara goz mu koymus oluyoruz emin ol o kadin da isini yaptirmak icin ariyo farkli bi niyeti oldugunu sanmiyorum dul diye namussuzluk yapacagi anlamina gelmiyo oyle dul kadinlar var ki erkek gibi ayaklari yere saglam basan. Ayrica teyzesinden kiskaniyorum demissin bana cok tuhaf geldi bi de acik sacik diyosn ne olmus acik saciksa yegeniyle mi beraber olacak bu nasil zihniyet valla ben de kiskancim ama bu kesinlikle kiskanclik degil hastalik
(461 puan) tarafından
Canım gereğinden acık. Bısey yapacak dıye degıl ama kıskanıyo ınsan. Neredeyse kılot atletle gezuyo
tarafından
Hal hareketleri tavri giyimi sana uymayabilir benim esimin de misal oyle teyzesi olsa nasil giyiniyo diye soylenirim ama tutup da esimi ondan kiskanmam bi kere nikah dusmuyo yani esine oyle bisey desen cok tepki verir bence
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir gramda bana ver kıskançlıktan napsam beceremiyorum ya
0 oy
(379 puan) tarafından
Kardeşim sende teyzeden de kıskanılır mi ya seninki aşırı olmuş  geçer zamanla bu kıskançlık 
0 oy
(383 puan) tarafından
Dul veya açık saçık kadınlar emin ol gördükleri her boyacı ve aynı zamanda alçıpan yapanların üstüne atlamıyorlar canım merak etme içini ferah tut :) 
0 oy
(568 puan) tarafından
Yanlız bu kıskançlıkla yakında sende dul kalirsin dul kadın namusunu erkek için mi taşıyor guvenmedigin adamı boşa bu düşünce seni de onuda bitirir he benden sana tavsiye yapacak adam kadın hersekilde yapar ama her kadın namusunu kendi için taşır kocası olsun yada olmasın 
0 oy
tarafından
Icinden kiskan sakinnn belli etme canm.Sanada yazik esinede.Benim esim de senin gibi insan bikiyo bir sure sonra yeter diyorsun.
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Ayy bnm eşim öyle aşırı kıskanç çok zor ya 

ben kıskanmıyorum artık bıraktım  naparsa yapsın :)) 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 554 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 916 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 404 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde cemilee.miray (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 856 göst.