0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Eşimin telefonu Oğlumdaydı neyse googleye girdi bende Geçmişine bakim dedim İzin Belgesi diye MHRS ye bakmış, Babasını çağırıyordu gel baba bize bayramda diye büyük ihtimal onlara İzin belgesine baktı. Gelsinler hiç istemiyorum çünkü ben Hiç dışarı çıkmıyorum belki onlarda var gelirler bana bulaşır çocuklarıma bulaşır, Sinirden elim ayağım titriyor yemin ederim gidecek olsam ben Annemlere Kaynanalara giderdim bayramda. Gelmelerini hiç istemiyorum İzin verirler mi acaba bu saatten sonra akıl verin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

+2 oy
(7,768 puan) tarafından
Snn annen babanı o istemese ne hissedersn yada yrn birgün gelinin damadın seni istemese hoş bir durum olmasada gelmesin dememelisin 
(7,768 puan) tarafından
Kız snde kocana kızıp bana ne çemkiriyosun :D bn mi dedim kocana izin belgesi al diye
tarafından
Kız varya sinirden çatlıyorum ya valla minik annesi ya, banada hiçbirşey söylemiyor ha bana söyle haberim olsun dimi haksız mıyım kuzum
(7,768 puan) tarafından
Tabii ki haber vermesi gerekirdi ses etme bakalım belki gelmezler
tarafından
Şimdilik ses etmiyorum bakalım kuzum dua et inşallah gelmezler çok sorumsuzlar kaynım covid oldu bütün ev pozitifti Karantinaya alınırım diye test vermedi öyle milletin içinde gezdi
(7,768 puan) tarafından
Yok ya bu kdr olamaz lütfen şaka de bu kadar tahmin etmemiştim Allah yardımcın olsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
İzin nası oluyor yasaktan haberleri yokken bilet kesilirse her halukarda izin alabiliyorlar 
tarafından
Özel arabayla
tarafından
İzin veriliyor
tarafından
Ne anladım bu yasaktan ben
tarafından
:) geçmiş olsun 21 gün kalıyorlar bide
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Hayır yasak başladı zannetmiyorum
tarafından
Özel araçla canım mhrs den izin belgesi oluyor mu
0 oy
tarafından
Empati yap bence. Eşin senin aileni istemezse senin ona karşı tavrın nasıl olurdu diye. Kendini eşinin yerine koy. İstemesen bile belli etme eşine aranıza soğukluk girer
tarafından
İstemiyorum demiyorum kayinbabagilin nüfusu 12 hadi covidlerse ben nerden bilim? Dedeleri covidden hayatını kaybetti, ve kayinbabagil covid oldu benim annemgil boşuna mı gelmiyor, hem bu yasak millet birbirine gitmesin diye var
0 oy
tarafından
Mhrs merkezi hastane randevu sistemi oradan izin belgesi olmaz canım ondan sadece hastaneden randevu alırsın bu saatten sonrada hastaneden randevu bulamaz bulsada şehir değiştirmesine vs musade etmezler yasak dahilinde randevu aldığı için 
tarafından
Ne alaka ya tam bir tuzak bu
tarafından
Yasak başlamadan önce hastaneden randevu alsaydı randevum var deyip gelirdi ama artık yasak başladı şimdi randevu alsada önceden almadığı için gelemez diye tahmin ediyorum cnaim banada çünkü bugün izin belgesi verdiler hastaneye gidebilmem için 10 gün sonra kontrolüm var
tarafından
E devletten alabilir mi
tarafından
E devletten izin belgesi başvurusu yapılıyo ama geçerli mazeret lazım valla gelecektede yapcak bir şey yok bacım ")) olan olmuş kendin iizole et belki anlarlar durumu
tarafından
Yok yok hiç gelmesin ben oğlumun evine bayrama mı gidiyorum dicek, ben varya Bu işte çalışsam kimseye izin vermezdim valla, kayınbaba kayın hep dışarda geziyor kaynım covid oldu gidip test vermedi milletin içinde öyle dolaştı karantinası da olmadı o yüzden, çok sorumsuzlar
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yasak başladı sağlık sorunu dışında seyahat yasak artık 
tarafından
Sağlık sorunları yok izin alamazlar dimi
(7,441 puan) tarafından
Alamazlar canım merak etme
tarafından
İçime su serptin canım senin elinden öperim, yeni covid atlattılar, cenazemiz yeni oldu dede covidden öldü bende çok korkuyorum hiç yakalanmadım hiç gelsinler istemiyorum
0 oy
tarafından
Herkes evinde otursun onlar içinde en iyisi günlük kaç yüz kişi ölüyor bu hastalıktan ne gerek var ki gelip 
tarafından
İşte Gidecek olsam ben giderim Covid belası olmasa, Dedeleri ve kuzeni Covidden hayatını kaybetti. Kayinbabagilde covid olup atlattı, kaynım Test vermedi pozitif olduğu halde karantinaya girerim diye milletin içinde öyle gezdi
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın o kayini  ***** pis cahil
tarafından
Bu yüzden hiç gelmelerini istemiyorum
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Mhrs'den izin alınmaz diye biliyorum. E devlet olsa neyse de. MHRS hastaneden randevu alma sistemi sonuçta. İzinle alakasını kuramadım
tarafından
Buraya gelmek için randevu alabilirler bunlar şeytan gibi herşeyi yaparlar
(2,493 puan) tarafından
Allah Allah oluyor mu öyle
0 oy
(484 puan) tarafından
Yasak var yasak dedik. Onun da kolayını yaptılar bacım baksana izin belgesi olan özel arabası olan yine gidiyo  yine geliyor.  Ne anladım bu yasaktan, olan esnafa oluyor eve gelen misafire birşey olduğu yok.  
tarafından
Aynen esnaf 1 kazanıyorsa onuda kazanamıyor millet yine fır fır geziyor, yasak millet birbirine gidip gelmesin diye var ama bunlar idrak edememiş
(484 puan) tarafından
Bunlar gibi çok insan var. Böyle zihniyet olduğu sürece bu hastalık da bitmez böyle yasak da bitmez. olan yazık günah esnafa ve çalışmayana oluyor. Yok anam bizim millet düğün de olsa cenaze de olsa virüs de olsa misafircilk oynamayı seviyor.  Evet misafirperverz de  bu kadar da değil. Milletn küçük bebeği var . Ben şahsen sadece kızımı düşünüyorum
tarafından
Benim 2 tane bebeğim var oruç zamanı millet evinde sığamıyor aç susuz bide onları hiç çekemem
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Keyfi kendi araciylada olsa cok zor izin verirler, yani sanmiyorum gelebileceklerini. 
tarafından
Özel araçları canım, yani keyfi geliyorlar
(6,978 puan) tarafından
Izin vermezler, sanmam. Yasaklardan once gelirlerdi gelmek isteselerdi
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Bence sesiz kal hayat eve sığarı indir orada şikayette buluna biliyorsun geleckşerini anladığın vakit şikayet et yapacak birşey yok valla korona var ben bile dikkat etmediklerini gördükce eşimin ailesinin sinir oluyorum milletle got gote olacak ne var hep öyleler dip dibeler bence o şekilde yap başka çare yok çünkü.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 446 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 496 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde hotiki (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 346 göst.