+1 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Lohusa takımı bakıyorum da hep altlı üstlü var. Doğum yaptıktan sonra takımın alt tarafını kullandınız mı? Bir de önerdiğiniz güvenilir site var mı?

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Trendyol tabi kullandım 
(1,352 puan) tarafından
Dikiş için sorun olmadı mı
tarafından
Hayır olmadı üçüncü sezeryana gircem neden sorun olsunki dar giyinmedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hep oyle kullandim pijamacity imstagramda
(1,352 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından

Bunu aldım bende 

image

(1,352 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Alt üst takım almıştım kullandım da ama şuanki aklım olsa bir sürü tayt ve eşofman alırdım en rahatı onlar bnce
(1,352 puan) tarafından
Tesettürlü olduğum için tayt olmaz keşke olsa:(
tarafından
Keşke olsaymş canım. Ama dikişleri hissetmiyodur bile üstünde bant oluyo. Kilotta yüksek bel al göbeğine kdar gelsin yani pijama da aynı şekilde olsun sorun olmaz. Hayırlısıyla kucağına al bebeğini inşallah
(1,352 puan) tarafından
Çok teşekkürler Allah razı olsun
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Lohusahamile.com dan almıştım geçen sene 3lu takım almıştim gayet rahat kullandım eğer aklında soru işareti varsa 4lu takım al geceliğini de kullanırsın 
(1,352 puan) tarafından
Dikiş olacağı için tereddütlerim var. Büyük ihtimalle geceliği de alırım
(1,790 puan) tarafından
Canım pijama alsan bile dikiş altta kalıyor giyersin merak etme ona bakarsan iç çamaşırı da giyemezsin mesela
(1,352 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim
(1,790 puan) tarafından
Rica ederim alıcagin her ne olursa yüksek bel olsun korseni de ayarla şimdiden rahat edersin inşaallah
Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben kullanmadim, yaz ayiydi zaten dogumum. Ustume carsaf orttuler, bisey giymedim
(1,352 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Üstünü kullanmadım altını kullandım sadece 
(1,352 puan) tarafından
(3,823 puan) tarafından
Yok kuzu üstüne denk gelmiyor sıkmayan alırsan gelse de acıtmaz ben hasta bezi kullandım oda korudu ilk zaman
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Elbise şeklinde alma pişman olursun lohusa takımımım altını hala kullanıyorum yatarken hepsi burada dan aldım ben
(1,352 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Ben Suwen den beyaz gecelik aldim hic alt ust takimla ugrasmadim
(1,352 puan) tarafından
Bakıyım bende teşekkürler
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Sakin lohusa  takimi  diye alma çok gereksiz  ve pahalli  bence normal takım al ikisinide  kullanirsin
(1,352 puan) tarafından
Evet 300den aşağı yok resmen
(1,466 puan) tarafından
Ben 2 tane 150 ye almisdim o kadar gereksizmiski  inan zaten birilerinin  yaninda  giymeyede  utandim:D
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bir beden büyüğünü al dikişin üstü göbeğine çek bişe olmaz bana doktor amaliyattan çıkarken korse tak ayağa kalk dedi ben ayağa kalkmadan korse taktım pijamajı üstüne giydim hiç bişe olmuyo korkma üstü de düğmeli alırsan daha iyi olur 
0 oy
(373 puan) tarafından
Canim ben 22 gunlugum sezeryan yaptim alt tarafi dedigin pijamasi ise evet kullaniliyo. 2 tane aldm biri normal pijama digeri lohusa takimi ikisjni de giydim. Onemli olan yuksek bel olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 276 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 876 göst.
0 oy
16 cevap 603 göst.
30 Nisan 2019 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...