0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 normal doğum sonrası makat geliş olduğu için sezeryan günü verecekler çok korkuyorum sezeryandan bakacak kimsede yok off off son anda döner diyende var çok morelim bozuk

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç korkma canım ilk sezeryanımdı iyikide sezeryan oldum diyorum. Bol bol yürüdüm bebegime kendim baktim evimin işini yaptım 1haftaya kalmaz tamamen eski halıme dönmüştüm
tarafından
Ameliyathanede doktorumun özel hayatını konuşuyorduk yani aile hayatını birde ebem gözyaşımı sildi bana sarıldı fln çok güzeldi yani
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Canım normal doğum da da dikişlerin yokmu aynı şey ben oğlum da hastaneden çıktım evime süpürge tuttum korkma hiç bir şey olmaz inşallah kızımda vardı ozmn hiç yatağa girmedim inşallah döner de istediğin gibi olur herşey sağlıkla kucağına al canm
tarafından
Normal doğumda dikiş filan yoktu sadece sancı tabi zor oda doğunca geciyor
0 oy
tarafından
 Tek güzel yani  5 dk içinde bitiyor suni sancı yok alttan muayene yok zorluk yok ama sonra tüm vücut sis yerinden kalmakta zorlancan biraz agrım olacak sana tavsiyem gitmeden önce varis çorabı al giy ve onu 1 hafta sakin çıkarma banyo yaparken de 3 gün yapma sonra dikiş yerini kurutma makinesini uzaktan tutup kurut havluyla  bidaha sil kurula Allah kurtarsın Rabbim size bagislasin 
tarafından
Sağolasın alırım inşallah
(624 puan) tarafından
Hangi hastanede yapcaksin bilmiyorm.ben sehir  hastanesinde dogum yaptım .hastaneden verdiler doğumdan önce giydirdiler.1 hafta boyunca gitmemi soylemslerdi
0 oy
(2,244 puan) tarafından
2 ay önce oldum 4 5 günde topladım kendimi ilk günden ayakta yürüyordum zaten öyle korkulacak gibi değil 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla.hiç korkma bak şöyle soylim ben.ilk dogumumda kendimi saldım bir aya anca ayaklandim iş güç yapmaya başladım çünkü bakanım vardı ona güvendim birde ilk olduğu için bilemiyorsum ama ikincide sana yeminle gece hiç yatmadım kalktim bebegimi emzirdim yatirdim uzandim kalktim bebegime hep.ben baktım eve geldik evdede aynı hiç yatmadım hep hareket halindeydim dogumdan sonra üçüncü gün eve süpürge falan bile açtım yemek bile yapabilecek durumdaydım sakın kendini hasta moduna sokup.yatma heo hareket hâlinde ol hastanede tam yatış pozisyonunda olma kalkman zor olur hafif uzanır sekilde ol.ki rahat kalkıp oturabilesin sen zaten üç çocuk annesisin acemi degilsin dediklerimi dikkate alırsan hiçbir sorun yaşamazsın 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kesildim bebek çıktı aldım eve geldim canım mis gibiydi korkma :D 
0 oy
(624 puan) tarafından
4 ay önce 2 .sezeryan doğumu mu yaptım.belden uyuşmalıydı.dogundan çıkınca bol su içtim.ve sade kahve içmem gerektiğini söylemişlerdi.yurutmeye başlayınca hep kalktım yürüdüm.bebegime baktım.elektrikli cezve götürmüştüm kendime kahve yapıyordum rafakatcimede sallama çay feln yapıp vermiştim hastanede ne kadar yatarsan o kadar geç iyilesirsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 496 göst.
0 oy
4 cevap 166 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 202 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
23 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu