0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Bir de kucuk bir gülüm var bahceden koparilmis. Mutlu olmak icin su kucucuk not yetti de artti benim icin .Biz kadinlari mutlu etmek icin servet dökmeye gerek yok .oysa bir tebessum , ufak bir hatirlanma , bir sevgi gosterisi yetiyordu bizim icin :) ❤️ Nottaki anlatim bozukluğunu görmezden gelin :D ben öyle yaptim .

8 Cevaplar

0 oy
(14,034 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çok zarif gerçekten ♥️
tarafından
Unutulmaz bir hediye ❤️ gozumu doldurmaya yetti
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ne kadar güzel ben bir anlatım bozukluğu göremedim sevgisini çokta güzel anlatmış. Anneler gününüz kutlu olsun
tarafından
Canimmmm benim senin de gunun kutlu olsjn ❤️
0 oy
tarafından
Anlatım bozukluğu değil aslında noktalama yanlışlı yapmış ") ama olsundu çok hoş bir hareket 
tarafından
Aslinda anlatim bozuklugu da var .linclemeye gelirler simdi diye yazdim .Yoksa benim icin anlatim bozuklugu olsun , olmasin hic onemi yok.Yazdiklarini bana hissettirdikten  , benim icimi isittiktan sonra :) ❤️
tarafından
Aynen öyle ya boşver ") ❤
0 oy
(316 puan) tarafından
bence cok guzel bir hediye ❤️ bnde esim bahceden koparıp getirirdı normal bı zamanda bıde ben oyuncak cok sewerım peluş ewım oyuncak dukkanı gıbı hem tartısmalarımızda alır dı hemde normal gunlerde ınsan ufak seylerle mutlu olabilmelı bnce 
tarafından
Evetttt kesinlikle ❤️ benim icin cok cok anlamli .Ne guzel sanslisin sen de :)
(316 puan) tarafından
ısye bu yonlerden sanslıyım olsun bunada hamd olsun cnm ❤️
tarafından
Cok sukur canim benim :)
0 oy
tarafından
Görmezden gelinecek gibi değildi ama olsundu :D 
tarafından
Hahahahahah :D yirimm ❤️
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Canım benim gerçekten ufacık şeylerle bile olsa mutlu etmeyi ve olmayı bilen insanları gerçekten seviyorum ne mutlu size
tarafından
Canimmm ❤️
0 oy
tarafından

Ne güzel ya. ♡ gün içinde eşim çağırdı. Bak beğen alayım çiçek dedi.( Hediye istemem özel gün kavramı yoktur bende. Yavrularımın Doğum günü ve evlendiğim gün harici günleri hatırlamam bile. )baktım bir küçük çiçek 150 TL. Dedim git işine bi çiçeğe bu kadar para verilir mi :D düşünmen yeter. Ha illa hediye almak istiyirsen katyayı (robot süpürge) hemen al :D

tarafından
Hahaahahah :D kesinlikle cok dogru demissin .Bir cicege cidden o para verilmez .yazik
tarafından
İşime geldiği gibi  :F ben o paraya kitap alıcam çiçeğe verene kadar nihahah
tarafından
❤️yaa cok tatlisin kiz :D
tarafından
Tenk yuuuu. Şımardım acıcıııkkkk

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 227 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
15 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birbalannesi (13,206 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 220 göst.
0 oy
1 cevap 143 göst.
22 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...