0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Annemgle gittim bugün babam annem tartışmış abalmgilin borcu yüzünden hala ödenmedi borç annem ağlamış gittim gözleri şişmiş oturmuş köşeye o kadar canım acıdı ki... belli etmedim ama ağlamak geldi o an içimden çok üzgünüm anneme çok üzüldüm.  Oturmuş ağlamış kadın şuan ağlayarak yazıyorum rabbim yardımcıları olsun öderler inşallah. 

11 Cevaplar

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ablanla enistenle sen konussan durumlarini anlatsan da verseler yazik onlarinda huzuru kacmis
(52 puan) tarafından
Konuştum. Onların da durumu yok belli ama annemi öyle görünce çok zoruma gitti çok
(2,931 puan) tarafından
Ödeme konusunda kendine guvenmiyosan kimseyi atese atmiycaksin ozellikle 1. Derece akrabalarini :( Allah yardımcıları olsun
-Reklam-
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Rabbim aileninde bizlerinde cümlemizinde yar ve yardimcisi olsun insallah zor durum:( rabbim darda koymasin 
(52 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(341 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun insallah borclari ne kadarki?
(52 puan) tarafından
Şuan 7 milyar 3 aydır yatmıyor ne evin kredisi nede aldıkları telefonun taksiti
0 oy
tarafından
ya nasil.bi ablaa bu anasini babasini aglatio allah askinaa bn anami babami aglatcagima kendimi asarim dha ii. 

hem cek.kredii hem odeme yazik ya o.kadinaa 
0 oy
tarafından
Rabbim kimseyi borçlu koymasin gerçekten zor biliyorum. Sarilsaydin annene canım benm kıyamam içim dayanmaz anneler babalar hep güçlü olmali hiç aglamamali gercekten unutulmaz çünkü çocukların aklından silinmez 
0 oy
tarafından
Senin ablana cok kiziyorum ya anneme 200 borcum var odeyemedim diye gece gunduz agliyorum cikis yolu ariyorum ablan telefon almis bide cokta lazimmis gibi
0 oy
tarafından
cok zor bir durum Allah kimseye yasatmasin daha beterini babam yasadi ablam yuzunden enistem esnafti batıyormus bizden saklamıslar geldi babamin evini ipotek olarak istedi mal alacam diye babamda garibim verdi inanip meger borcu cokmus fabrika guvenip vermiyormus ipotek istemis bankaya kredi borcu da varmis tefeciye bulasmis derken babamin evi icradan satildi icradan geri aldi borclanip neler yasadik ve ablam hala mal derdinde gecenlerde babam dedemden kalan arslari size verecem dedi erkek kardesimle bana ablam kusuyor bana vermiyor diye babamda zamaninda size ev parasi verdim dedi diye bozuk atiyor daha 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim yardımcıları olsun inşallah:/ inşallah öder ablamlar:/
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Vallahi ben ablamın yerinde olmuş olsaydım yemezdim içmezdim o parayı biriktirir ailemi de darda bırakmazdım
0 oy
(344 puan) tarafından
Bırak anneme borç yıkmayı her gittiğimde halıların altına para bırakırım harçlık yapsın diye ailem için ben kredi çektim kaç kez aman onlar sıkışmasın üzülmesin ben sıkışırım diye fedakarlık böyle birşey canım ablan biraz yalnış yapmış o konuda inşallah düzelir ailende ferahlar
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn insan üzülmez mi canım annesine 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 849 göst.
0 oy
11 cevap 191 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cimcon (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Perilihnm (6 puan) tarafından soruldu