0 oy
919 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızceler kayinvalidenin evine illa her gün gidilmeli her gün aranmalı mı ben bu durumdan aşırı bunaldım sizlerle dertleşmek istedim biz evleneli 10 ay falan oluyor işte hele ki ilk zamanlar sürekli sürekli kahvaltıya bile ya laftan anlamiyorlardi bence bu artık sevgi değil de bogmakti ben de çok daralmıştım niye gelmiyorsun gel birlikte olalım yav ben seninle evlenmedim ki bı düş yakamdan annemlere gidince misal bir hafta kalcam onu aramıyorum yani niyr arim zaten sürekli yüz yuzeyiz özlemiyorum da laf eder durur ay hiç sevemedim ya

43 Cevaplar

0 oy
(1,318 puan) tarafından
Kaynanam iyidir ya severim onu . Haftada bir gün illa giderim 
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Arabayla 15 dk ama en son geçen sene bayramda gittik. Büyük kavgalarımız oldu ben aramam o arar. Mesafeni koyarsan rahatlarsın başka türlü kacamazsin
0 oy
(3,739 puan) tarafından
O sürekli arar ağlar gelin diye eşimde çok şükür evimiz arasında 20 dakika mesafe olmasına rağmen çok ama çok az gider fazlada durmaz zaten su virüs çıktı cikali gitmiyoruz hıc rahatim
0 oy
(734 puan) tarafından
6ay oncesine kadar 10 dklik mesafede oturuyordu  haftada 1defa falan giderdik sonra taşındı biz 1defa gittik arabayla 45 dk uzak diye eşim gitmiyor en son o martta geldi.Haftada 1kere telefonla konusuyoruz ben aramam eşim arar o arada konuşurum
0 oy
tarafından
Hepsi mi aynı olur bunların ya benimki de hep arayım istiyor bı gün aramayım oğluna şikayet ediyor 
0 oy
(734 puan) tarafından
2 yıllık evliyim 6ay oncesine kadar 10 dklik mesafede oturuyordu  haftada 1defa falan giderdik sonra taşındı biz 1defa gittik arabayla 45 dk uzak diye eşim gitmiyor en son o martta geldi.Haftada 1kere telefonla konusuyoruz ben aramam eşim arar o arada konuşurum
0 oy
tarafından
Haftada bir giderdim yasaklardan önce. Ama şimdi daha rahatım en son ramazanın ortalarında bi gittik. Nişanlandığımızdan beri sürekli yemeğe çaya çağırır. O zamanlar hoşuma gidiyordu oğlundan kıskanmıyor beni diye. Ama evlenince zıvanadan çıktı, gitmek istemediğim zaman hakaretlerini duydum eşime telefonda beni kötüledi. O günden sonra gidesim varsa da gitmedim. Hiç aramıyorum, o ararsa da açmıyorum. Ama ısrarla aramaya devam ediyor, açmayınca eşime şikayet ediyor. Haftada iki üç gün bize gelmeye çalışıyor, hiç hoşlanmıyorum. Zamanında kendinden soğuttu, mesajla uyarıyorum sürekli şunu şunu yapma diye. Yurtdışına gitme ihtimalleri var, dört gözle müjdeli haberi bekliyorum. 
0 oy
(181 puan) tarafından
Biz ayrı şehirlerdeyz ama yakın. On beş gün gitmesek arayip sitem ediyorlardı psikolojik baskı gibi  ben de çalışan biriyim bi gün telefonda yine ddi zaten beş gün çalışıyorum iki gün evimde dinlenecgm tabi neden sürekli cagryosn dedim bi daha kimseden ses çıkmadı ayda bi sonra iki üç ayda bi gitmeye başladık 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayır virüs var
0 oy
(91 puan) tarafından

Engelli kendisi bende :) 

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ayyy yok canım biz altlı üstlü oturuyoruz kafama eserse giderim oturmaya  veya yardıma hiçte konuşmaz neden gelmiyorsun diye 
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben aynı evde yaşıyoruz cnm ben kafamı nerelere vurayım :D
0 oy
tarafından
Bana 15 dk uzaklikta 1.5 seneden  beri gtmiyorm hamileydim gtmedm simdide cocugum var gtmiyorm ne işim var bu korona zamaninda 
0 oy
tarafından
Ben gidiyorum kalıyorum 
0 oy
tarafından
Bende 2 buçuk yıldır evliyim ilk zamanlarda bende hep giderdim ama aramazdım daha sonra bi tartisma oldu başka konuyla ilgili 4 aylık hamileyken gittim ondan sonra 2 haftada bi şimdi kızım var gitmiyorum onlar geliyor 2 haftada bi belki giderim onlar gelir genelede
0 oy
(169 puan) tarafından
Benim eşimin annesi eskıden hergun arardı. Bu aralar çok sık aramaz. Bende öyle sürekli aramıyorum. Eskiden çok çagırırdı. Yasak kalkınca gene cagırcak ama ben hayır dıyorum. Bende başta cok gıttım.Yemın ederım boguldum sıkıldım. Oraya gıtcegıme kendı annemde otururum daha iyi. Benım eşim bana bısey demez. Senın eşinde laf etmiyorsa gıtme alısırlar
0 oy
(1,466 puan) tarafından

Elton var mı? 

Benimkilerde  seninkiker  gibi ben ilk baş gidiyordum  sonra gorevimmis  gibi davranmaya  basladilar  bende gitmedim  artık haftada  1 yada 2 sefer  anca giderim  onuda  ben isderim  esim  isdemesem  goturmez  ama hergun arama huyundan  vazgecemedik  beni hep o arar fırsat vermez hergun  aradi  için bide görüntülü :ermm::D

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla benim karşı apartmanında oturuyor kızı ile altlı üstlü benim 2 çocuğum olmasına rağmen ve hamile olmama rapmen bir gün demiyor nasılsın yardım lazım mı diye bende gitmiyorum banane niye gideyim zaten hakkımı yediler artık gitmek istemiyorum arada bir öyle gidiyorum ama eskisi gibi çok samimi değilim b.ku çıkıyor çünkü ne kadar uzak o kadar iyi mesafe birşey de yok insan özlesin bir çay kahve içmeye gitsin vakit geçirsin komşuya geçer gibi gitmek istemiyorum benim onlara yaptığım şeyi onlar bana yapmıyor hizmeti evet 55 yaşında kadın bana hizmet etsin demiyorum öyle birşey beklemem kızı ile birlikte oturuyor şuan bir çay bile katmıyorlar ben kekinden kurabiyesşne tatlısına kadar yapıyorum çayın yanında yer içerler diye ama benim önüme kalkıptw birşey koymuyorlar zaten son bir olayımız oldu sevgim onlara karşı çok sarsıldı saygı duyuyorum sadece çok kırdılar çünkü beni 
0 oy
(404 puan) tarafından
Haftada 3 4 gün gidiyorum ama seve seve gidiyorum yani burdaki kaynana postları ve lincleri okuyunca eğleniyorum  Allah hepinize benimki gibi kaynana nasip etsin ağzı var dili yok 1 dediğim iki olmaz yemeğimi utumu yapar ben bişi diyince boşver kızım yıllarca yapacaksın usanma der ben 2.5 yıllık evliyim ama bunun sebebi eşim tek çocuk ve kızı yok kız istemiş ondan galiba bende aslaaa öz annemden ayırt etmem 
0 oy
(748 puan) tarafından
Bende canim kafama gore gidesim varsa giderim yoksa gitmem zorlana gok yani arayasim varsa araraim yoksa aramama 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 723 göst.
12 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 533 göst.
0 oy
42 cevap 507 göst.
0 oy
36 cevap 941 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (130 puan) tarafından soruldu

379,364 soru