0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (1,301 puan) tarafından
Arkadaşlar polisler ne kadar ceza yazıyor dışarda gördükleri zaman

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kuzum yorumlarda yazmışlar ki hiçbir şey düzgün yapılmıyor ki falan yazılmış eşim polis memuru şu pandemi döneminde herkes işsizken evine ekmek götüremiyorken uç bin lira ceza yazmaya vicdanı el vermiyor. Yoksa oda biliyor çat çat cezaları yapıştırmayı. Maskesini takmamakta veya eve gitmemekte ısrar edenlere daha çok yazıyorlar. Lütfen düzgn yapmıyorlar derken merhametlerini görmezden gelmeyin. Eşim adına ben üzülüyorum şahsen akşama kadar insanların peşinde..
(7,791 puan) tarafından
Ben hic karismiyom yazsalar da yazmasalar da :) ben yasaga karsiyim cunku asisiz yasagin hic bi manasi yok
tarafından
Zuhaler boşuna anlatma bacım anlamazlar anca konuşurlar eşimizin neler çektiğini biz görüyoruz. Ne gece belli ne gündüz ne bayram ne seyran.
(25,224 puan) tarafından
Eşinin yaptıgı işe laf yok zaten kuralsa kural herkes uyacak uymayan ceza yiyecek tv de gösteriş yapmıcaklar. Bu iş merhamet meselesi değil. Bi sizin eşiniz çalışmıyo daha zor şartlarda çalışan eşler var. Kimliğe bakıp göndermek ne demek yani oldu ben kimlikle heryere girip çıkayım o zaman. Gerçekten dosdoğru kontrol eden polisler de var tabi ki yok değil ama malesef coğu denetim yapmıyor bu bir gerçek. Sırf eşiniz polis diye buju görmezden gelemezsiniz
tarafından
düzenlendi
Sihirli eller canım iyide ceza yazsalar suçlanıyorlar yazmasalar yine suçlanıyorlar ne yapsın polis. Millet anlamıyor gerçekten anlamıyor cezadan da anlamıyor iyi niyetten de anlamıyor. Zaten bu tam kapanma iyice komik hal almaya başladı kimin ne yaptığı belli değil.
(25,224 puan) tarafından
Onlar olması gerekeni yapmalılar canım ama yapılmıyor. Bak o zaman sokağa cıkan olcak mı ceza yiyince
-Reklam-
+1 oy
(1,615 puan) tarafından
Csnı isteyince yazıyor istemeyince yazmıyor desem ayıp etmiş olur muyum
tarafından
eşim polis memuru şu pandemi döneminde herkes işsizken evine ekmek götüremiyorken uç bin lira ceza yazmaya vicdanı el vermiyor. Yoksa oda biliyor çat çat cezaları yapıştırmayı. Maskesini takmamakta veya eve gitmemekte ısrar edenlere daha çok yazıyorlar. Lütfen düzgn yapmıyorlar derken merhametlerini görmezden gelmeyin. Eşim adına ben üzülüyorum şahsen akşama kadar insanların peşinde..
(3,681 puan) tarafından
Keşke insanlar polislerimizin düşündüğünun çeyreğini düşünseler de kurallara uysalar
tarafından
Keşke canım.. İyi niyet her zaman su istimal ediliyor
(3,681 puan) tarafından
Malesef 1 senedir sadece hastaneye kontrole gidiyorum daha da dışarıya çıkmıyorum bugün ilk defa kasaba gittim ve dedim ki yasak olmuş halı buysa yasak olmadığı zaman düşünemiyorum insanlar o kadar rahat ki o yüzden kimseyi düşünmüceksin insanlar kendilerini düşünmüyorum
(1,615 puan) tarafından
Canım seni kırmak istemedim gerçekten burda bazı polsilere denk geldim gerçekten işine geldiğine yazıyor evet kimsenin içini bilemeyiz çok haklısın ama ben kötülemek için söylemedim onu
+1 oy
(859 puan) tarafından
Valla biz dün hastaneye gittik ne polis var ne jandarma güya kısıtlama var herkes dışarda. Yapacakları yasak bu kadar. 
0 oy
(1,690 puan) tarafından
3 bin galiba.. Ama genelde yazmıyorlar
(1,301 puan) tarafından
Tam kapanmada yazmıyorlar mi
(1,690 puan) tarafından
Normalde yazmaları lazım ama yazıyorlar malesef.. Yazsalar bu kadar insan dışarıda gezemez zaten.. Hiçbir şey düzgün yapılmıyor ki :)
(561 puan) tarafından
Canim sokaklarda caddelerde yazmiyorlarda metrobuslerde flan yaziyolarmi bilgniz varmi
0 oy
(4,665 puan) tarafından
3.150 tl zam gelir yakında jssjjs
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ceza mı yaziyorlarmis bı ceza yazssinlar bakayım bu kadar millet o zaman kendini eve kapatır sanki tam kapanma sokakta yaşanıyor eve girene ceza var demişler gibi.normalde 3150 cezası var ama lafta 
(7,441 puan) tarafından
He bu arada iki sevgili derken nerdelermis :-)
(6,203 puan) tarafından
Zonguldak da :D Adam baskasiyla evli kadin da baskasiyla evli arabanin icinde dogum gunu kutluyolarmis :DD
(7,441 puan) tarafından
Vay anasına tam da tahmin ettiğim gibi :-)bizim sitenin karşısı boş arazi  daga bakıyor eşim akşam sigaraya balkona cikiyor arabanın biri geliyor biri gidiyor diyorki işte burası fuhuş yuvası olmuş resmen önceki yıllarda kaç defa baskın yaptılar ama bu yıl gelen giden yok
(6,203 puan) tarafından
Bizim eski evin orasi oyleydi gelen giden bitmezdi Allahim gunah yazma :DD
(7,441 puan) tarafından
Aminnn :-)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
3 bin yazıyorlar ama insafa gelirlerse daha az yoksa daha fazla 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
3150 TL yasakta dışarı çıkmak için 900 maskesiz gezene
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiçbir ceza yazmıyor canım ama tv de gösteriş yapıyolar herşeyi, bizim evden meydana kadar insan seli iğne atsan yere düşmez ceza yiyen çıkar mı dışarı sıkar biraz. Parklar dolup taşıyo çoluk çocuk dedikodu yapan teyzeler komşular sokakta olmayan insan yok. Ama tv de lüks bilindik yerlerde anca haber yapsınlar haberciler. Bizim sokaklar Allaha emanet. İstanbulun göbeğinde oturuyorum kaç kere hastaneye gittim geldim bir allahın kulu da çıkıp nereye kardeş demedi. Nereye demeyi bırak yolda polis yok polis, istiklal caddesinde beklemekle olmuyo o iş valla virüs sadece orda yok.... 
0 oy
(91 puan) tarafından

3 milyara yakın yazıyor diye biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 418 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ulutas11 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 241 göst.