0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
tarafından kapalı
Öncelikle şunu söylim linçlemeyin. Konuya gelelim kızlar eşim iiki gün önce banyo yaptığını gördüm. İç çamaşırı ıslanıyor. Ve her seferinde oluyor. Video İzlemediğine eminim. Bende hesap sordum ne diye. Hani başkalarını mı rüyanda görüyorsun dedim. Benle tartıştı bende dün yatakları ayırdım. Nasıl olsa bana ihtiyacın yok diye. Bana Bi. Sürü laf etti işte iki ayklaı şeytan mışım. Falanda filan. Bende bugün bayram. Abrttımmı acaba diye düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim ıslandigini nasil farkediyorsun ya ozelliklemi bakiyorsun video izliyorda olabilir. Ama baskalarini ruyasinda gormesi benim icin daha kotudur. İzlemesinden duzgunce konus uzatma bence
(27 puan) tarafından
Cnm görüyorum pijmasıda ıslanıyor
tarafından
Hmmm duzgunce konus
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Kiz adamın rüyası için mi hesap sordun adı üstünde rüya:D

Hem erkek milleti arada seytaniyorlar kadınlar gibi değil ellerinde olan bisiy degil 

Tâbi bi haltlar yemedigjne eminsen abartmissin

(27 puan) tarafından
Aynen hesap soruyorum valla başka halt ne gibi cnm
(7,791 puan) tarafından
Post kapankis buraya yazayim :) ruya gormemesi de ekinizde duzenli birliktelik olursa gormez  diye biliyorum :D
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bu sizin namahreminiz ama keşke emin olmadan böyle tepki vermeseydiniz
(27 puan) tarafından
Ya ne yapim aklıma kötü kötü şeyler geliyor
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Belki prostat hastasıdır. İdrar kaçırıyordur. Yani bir sürü sebebi var durduk yere yatak ayırma canım eşler ayrı yatmamalı
(594 puan) tarafından
Valla aynı şeyi düşündüm bende hadi rüya görse bile hergun mu görecek hemen düşünceyi oraya çekmek yerine ne oluyo diye anlamak lazım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 213 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 991 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 563 göst.