0 oy
911 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Arkadaslar eltime guveniyorum ama ailem guvenme kazik atar diyorlar arkadas gibiydik ama artik bende hareketlwrini sevmiyorum mesela kaynanam bisey dese benimle ilgili hemen kiskirtarak bana anlatiyor bide soyleme diyor bende soylemiyirdum ama son 1 haftadir arama mesafe koymusum gic aramiyorum falan benim gibi olan veya kazik yiyeniniz oldu mu acaba

6 Cevaplar

0 oy
(1,114 puan) tarafından

Ben cnm çok yakındık daha sonra kayınvalidemle araları açıldı kayinvalidem benimle çok iyi calisiyorum diye beni çok düşünüyor sağolsun ama eltim bu durumdan çok rahatsız onun 4 çocuğu var benim daha ilk kayinvalidem şimdiden yelekler örmeye başladı 4 tane örcem falan demiş onu fesatlandi niye bana yapmadı diye 

-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından

3 eltiyiz 10 senelik evliyim..allaha sukur birbirimizi sever sayarız bu zamana kadar bi sıkıntımız olmadı..ben onlardan 12 yaş kucugum hep bana ablalik yaptilar..riskli hamilelik geciriyorum diye gelip evimin isini yaptilar allah razı olsun..bazen yeri geliyo kendi annenle gecinemiyosun her insan bir degil ama ben hersey karsilikli diye dusunuyorum..saygı olunca hersey güzel oluyo..allah huzuru eksik etmesin

0 oy
(905 puan) tarafından

Kumanla idare edrsin  ama eltinle asla aslaaaaaa aslaaa güveneyim  deme  vallh bi kazik atar sana feleğin  şaşar    3 tane var da bende her biri  ayrı ...............

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Valla canim esimle nisanliyken iyiydi ayni zmnda bide akrabamdi. Sonra dügün alisverisinde kiskancliga basladi bnm böyle onun niye oyle faln diye simdide gidip  gelmiyoz 

0 oy
(21 puan) tarafından

1eltım var oda italyan o benım dılımı anlamıyo ben onun dılını anlamıyom

0 oy
(218 puan) tarafından

Bi laf var kuma kumayla gecinirmişte elti eltiyle gecinemezmiş benimde eltim var köyde oturur ben ankaradayım aramızda tam 20 saat var ben köye gittim zaman beni görmeye gelmez evine davet etmez ortada hiç bir şey yok çokta önemli deil zaten eşimin ailesiyle cok uzağız ne kaynana ne k baba ne de elti eşim köyden evlenmek istememiş o yüzden pek sevmezler beni kendileri bende onlar için ölmüyorum ne kadar uzak o kadar ii 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 735 göst.
22 Şubat 2020 Aile kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 801 göst.
6 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Gülsüm Karagöz (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 875 göst.
19 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 2,734 göst.
10 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Deroş (280 puan) tarafından soruldu

377,356 soru

11,292,715 cevap

34,711 kullanıcı