0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (734 puan) tarafından
Sohbetlere bakıyorum da eşle ilgili çok fazla sorun yaşayan var.Sebebi ya eşler arası yada ailelerle ama beyler ozamanda ailelerinden yana.Sorunlara sebep yetersiz sevgimi acaba sizin fikriniz nedir

22 Cevaplar

+5 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Severek evlendik 

Sorun yetersiz sevgi değil . Yetersiz saygı 
(734 puan) tarafından
Saygı kesinlikle önemli
tarafından
En başta saygı . Sevgi olmasa bile saygı olunca götürüyor evliliği bence bilemiyorum
tarafından
+++  katiliyom sana Hanife
(248 puan) tarafından
Yorumunuzu artiladim kesinlikle katılıyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Severek evlendim ama sevmeyerek katil olacam galiba:D 

Bence sıkıntılar da soruni

İletişimsizlik

Empati yoksunluğu

Eşi ikinci vatandas olarak görme

Gelini dış kapı mandalı olarak görme 
(248 puan) tarafından
Herkes de beni anlatıyor ya sanki :))
0 oy
tarafından
Görücü usulü veya severek bir farkı yok bence. Adamlar evlendikten sonra degisiyorsa o zaman sorun başlıyor, ki çoğu öyle :)
(734 puan) tarafından
Bence adamlar değişmiyor biz görmüyoruz. Sonra biz uyum sağlamaya çalışıyoruz
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Çok şükür tabiki severek evlendik, aksini düşünmek bile istemiyorum 
0 oy
tarafından
Severek evlenmedim çocuk için evlendim inşallah bir kac aya doguracagim Allah'ın izniyle
tarafından
Yaşım geçiyordu içim kimseye ısınmıyordu babaannemin büyüleri iyice hasta etti bizi hazır cozduren birini bulmuşken adam ölmeden evlenip çocuğum olsun dedim tek çocuğum annem babam yaşlı yalnız kalmak istemedim şer sulanenin arasında ... Sevdiğimde nasıp olmadi bende kocamı aldım geçtim
(9,247 puan) tarafından
Kactiki yasin
tarafından
Daha yeni evlendim Eylul 1 de , kendim 1990 doğumluyum :-D
(9,131 puan) tarafından
Allah kendilerine döndersin oyle pislik insanlarn yaptklarnı.. hayırlsyla al inşallah kucağna canm
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım ^_^
0 oy
tarafından
Severek evlendik akrabam zaten dügünden önce baya tatsızlık filan yaşadık ama yinede
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Severek evlendik görücü usulu bana göre değil tanımadığım kişiyle uyuyamam sohbet edecek bisey bulamam tuhaf bence
0 oy
tarafından
Hilal alya severek veya görücü usulü evlilik değil ki sorunlar  . Ya da severek evlenmeyen tek.sorun yaşamıyor ki .

Ama bunu çok mühim bir sebebi var ve ben bunu  söylemeyeceğim.  Fakat çoğunluk bu durumdan  soru yaşamakta . Ancak kimse asıl sorunun bu olduğuna değil su üstüne çıkanlarla ilgileniyor.  Ve derindeki o sorunun çözümü  olsa evlilikler biraz yolunda işler .

Iyi aksamalr
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Severek evlendim wger evlenmeden önce hersey inceden inceye konusulursa bence evlendikten sonra bi sorun yaşanmaz..bunun sebebi sevgisizlik değil bence saygısızlık 
0 oy
tarafından
Severek evlendik♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Severek evlendik 4 yıl sevgili kaldık 

Sorun ailesi onlar olmasa çok güzeliz de işte varlar 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Severek evlendik çok şükür hiç hayal kırıklığı yaşatmadı bana ❤️
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Güya severek evlendik cnm neler yaşattı bana demek ki sevmiyomus seven onları yapmazdı yara bandı yaptı beni
0 oy
(579 puan) tarafından
Severek evlendik çok şükür mutluyuz kimseye yakın değilim ne kendi aileme ne eşimin ailesine oturduğumuz yerde bı tane akrabamiz yok kafamız kulağımız rahat bu yönden 2 tarafada gittiğimiz zaman kıymetli oluyoruz bugüne kadar hiç sorun yaşamadık ailelerden yana şükür evlilikte en önemlisi saygı saygının olduğu yerde sevgide olur diye düşünüyorum 
0 oy
(10,204 puan) tarafından
Çok severek evlendik hala çok çok seviyoruz elhamdülillah sevgi saygı ile gelince sorun olmaz burada sorun nasılsa sevıyor deyip sınır ihlal etmek 
0 oy
(608 puan) tarafından
, sorun bencillik, empati kuramama, saygısızlık buradaki postlara bakınca bunları görüyorum 
0 oy
tarafından
Eşimle birbirimizi bir kez gördük ikincide sozlendik
(734 puan) tarafından
Anlasabiliyormusunuz ailesiyle nasılsınız
tarafından
Çok şükür çok iyiyiz canim
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Severken evlendik akrabam zaten eşim
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Yetersiz edep haya saygı

Bunlar eşler arası olmazssa  evlilik yürümez.

0 oy
(964 puan) tarafından
Canim severek yada görücü usulü ne farkeder anlasamadiktan sonra bende severek evlendim ama simdiki aklom olsa ya evlenmezdom yada gec evlenirdim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 485 göst.
+1 oy
45 cevap 640 göst.
0 oy
32 cevap 288 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,984 soru

11,313,781 cevap

34,752 kullanıcı

...