+1 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
5 buçuk hamileyim. Ve sürekli eşimden şiddet görüyorum intihar seviyesine geldim. Adam şiddet uygulamayı normal karşılıyor geceden beri uyumadım. Yine bı bahaneyle dövdü çıktı gitti evden. İlk defa kendimi bu kadar çaresiz hissediyorum

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Polisi arayamıyorsan, sen bize adresi ver biz arayalım yada kadesi yükle telefona direk kapıdalar bu zulme neden susuyosun çaresizlik değil her yaptığı zaman susup oturmak anca iki canlısın yazık günah ara polisi 

(13,021 puan) tarafından
Abla gibi ablasin valla rahime abla helal olsun sana
tarafından
Elimden daha fazlası gelse onuda yaparım  ancak buna gücüm yetiyo vallahi ara desin ararım hatta yedi sülalesinin numarasını versin onları bile ararım konuşurum onlarla kızınız orda zulüm görüyo diye
(13,021 puan) tarafından
Yaşamış görmüş kadınsın helal olsun
tarafından
Öyle canım yaşamayan bilemez
-Reklam-
+1 oy
(10,963 puan) tarafından
Susma polise git ben dun aradım bildirdim beni evden cıkartıyor diye 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Ailene söyle canım bide hamileymişsinn
(1 puan) tarafından
Söyledim :( karnıma oturup dövüyor dedim kendim isteyip evlendigim için şuan bide çok yeni evlilik olduğu için el Elam diyorlar :(
(194 puan) tarafından
Sana vurmaya gelince sende elinde ne varsa fırlat ona
(1,272 puan) tarafından
Hamilesiniz ve karnınıza oturup dövüyor. Öyle Aileninde canı cehenneme elaleminde. Sen canını sokaktamı buldun. Polise git. Bişeler yap o hayat öyle çekilirmi?
0 oy
(13,030 puan) tarafından
Karnına oturup mu dövüyor pislikk herif vicdan yoksunu.
0 oy
(817 puan) tarafından
Allah belasını versin nerde böyle aşağılık varsa kızım aileni ara ya beni gelip alırsınız yada ben sığınma evine gidiyorum de ne intiharı Allah aşkına ya öldüğüne ve evlat katili olduğunla kalırsın. Kimsede ağlamaz arkandan o pislik tekrar evlenir olan sana olur ara polisi kadın sığınma evine yerleş çekme onu
0 oy
tarafından
Cnm polisi ara silen arkan da değilse git sığınma ewine onada arkanda durmayan ailene boyun eğme sen kadınsın güçlüsün. Güçlü dur. Lütfen
0 oy
(204 puan) tarafından
Durumunuza üzüldüm ama madem sürekli böyle idi.. Böyle bi şahsiyetten neden çocuk yaptın? 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah ailenide kocanida islah etsin. Kades uygulamasini indirz dovmeye baslayinca dugmeye bas, polis gelir. Korkma, o korkuyormu hamile kadini doverken? Acima sikayet et
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sabah bizde birbirimize girdik kafamı duvara vururken ben de kollarını yoldum bundan sonra böyle i.tler 
(13,021 puan) tarafından
Kafamı duvara vururken mi ?
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Neden bu kadar sessiz kalıyorsunuz. Canınızı onlar mı verdi haşa. Sessiz kalmayın o can size de emanet bunu unutmayın o pislik anlamıyor emanetten sen kendine sahip çık canım :( böylelerinin kökü kurusun inşallah 

0 oy
(68 puan) tarafından
bebeginin şiddet görmesine izin veriyorsun farkında mısın doğmamışta olsa sen bir annesin koruman gerek onu elinden geleni yapmazsan vebali senin boynuna polisi arayip kadın sığınma evi yada devletin birçok imkanından faydalanabilirsin SEN BİR ANNESIN YAVRUNU ŞIMDI KORUMİYACAKSAN NEDEN YAPTIN
0 oy
(48,693 puan) tarafından
o cikip gittiginde sende cikip gitsene

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 167 göst.
0 oy
7 cevap 117 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Herseyy (1 puan) tarafından soruldu