0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (266 puan) tarafından
Kaçarak evlenen ? Pişman olan varmı ?  Yada aksine mutlu olan oh iyiki sevdigimle kaçtım diyen varmı ? 

14 Cevaplar

+5 oy
(2,479 puan) tarafından
Kaçarak evlenip pişman olmayanları kınamıyorum ama anlamıyorum da herşeyden önce anneyi babayı hiçe sayıp boyunlarını büküyorlar elin adamı için ne kadar mutlu olurlarsa olsunlar mutluyum ama  keşke kaçmasaydım demelerini beklerim ben 
(12,777 puan) tarafından
İşte ark onu diyo işte ailesi o kadar üzülmüş ki ablası kaçtığı için yani ailesini uzdugu için insan az da içinde hüzün ve üzüntü olmalı diyo
(6,681 puan) tarafından
Ben kacarak evlendim ailem karşi çiktiği için şimdi annemde babamda keske karşi çikmasaydik diyo..uzuntu baska ama pismanlik baska
(12,777 puan) tarafından
Peki karşı çıktıkları kadar sorun varmı evliliğinde yani yoksa ailen aaa çok iyiymiş keşke kaçmadan verse imidik diyorlar (bilmediğim için soruyorum)
(6,681 puan) tarafından
Ailem beni baska sehire vermek istemiyordu esime bizim yasadigimiz sehirden ev al oyle evlenin diyordu esimin iside evide baska sehirdeydi annemleri ikna edemedim bende kactim..esim bana soz verdi ne zaman istersen ailenin yanina getirecem durumumuz olunca da ev alicam..bende kactim 2yil orda yasadik sora tayinini bizim sehire istedi ve geldik annemlerin yanina esim calisdi evimizide aldi. Annemlerde keske karsi cikmasaydik her sey gonlunuzden gecen gibi olurdu diyo ama biz halimizden memnunuZ
tarafından
Birincisi arkadaş kınamıyorum demiş lakin ondan sonraki anlamıyorum nasıl yapıyorlar kelime bir kınamak oluyor ikincisi bunu ailesini ezip geçenlere söylediyse çok haklı lakin bu yorum ikiye bölünür çünkü benide sekizinci sınıfta okuldan alıp yaşlı zengin birine vereceklerdi ben o şekilde kaçtım bana kimse diyemezki keşke kaçmasaydın o yüzden tutmuyor yorumlar normalde arkadaş haklı herkes haklı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanam:)) çok mutlu
(266 puan) tarafından
:))) mutlu olan çok ya bence.
tarafından
Evet ama koca kadın düşün. Hala babası konuşmuyor kaç sene geçmiş torunları olmuş torunu evlenmiş hala konusmyor
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim. iyi ki de evlenmişim sevmiyorum öyle istemeydi sözdü nişandı :D
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben kacarak evlendim 6yillik evliyim bir gun bile pisman olmadim
0 oy
tarafından

İyikide kaçmışım :D henüz barısma olmasa bile şükür eşimle çok iyiyim her konuda bana destek oluyo eski nişanlımdı zaten <3 pişman değilim 8-)

(48,591 puan) tarafından
eski nisanlisina kacmayanda ne bileyim ☺️ kesin aileler yuzunden atilmistir nisan sevgi kazanmis ne guzel
tarafından
☺️ Sülalede ilkiz biri dese inanmazdım aynen oyle oldu şükür eşimden yana sıkıntım olmadı kurban olduğum iyi davranıyo her nazımı çekiyo tabi bende onun seven sevdiğiyle evlenmeliiii vermiyolarsa kaçmalı
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kaçmadım ama kacarmiydim hayır. Benim annem babam beni o yaşa getirmiş yapamazdım onlara onu. Kaçanida yargılanan sonuçta ne yaşadılar bilemeyiz. Allah mutluluklarını daim etsin
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kaçtım ben ama ailemin yanında olsaydım kacmazdim ailemin yanında kalmiyordum öyle kaçtım esime gayette mutluyum 
0 oy
tarafından
Ben düşündüm ailem ırkçı şuan eşim kürt ama babamın onuru kırılsın istemedim sonradan affetse dahi kalbinde bir ukte kalacaktı direk dedim bi 3 ay evlatlıktan reddeddi yüzüme bakmadı sonra sakinleşti konuştuk onayladı şuan 14 haftalık gebeyim oda bende çok mutluyuz :)))

Bide kaçarak evlenince çok şahit oldum kaçtığın ailenin fertleri her ailede demiyorum ama bazısı sana saygı göstermiyor değer bile vermeyenler var
0 oy
tarafından
Ben kaçtım evlendim
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Iyikide esimle kacarak evlenmisiz iyikide birbirimizi yari yolda birakmadan 7 yili devirmisiz sukurler olsjn rabbim ben kaynana ve gorumce haricinden mutluyum bide onlarda ciksa hayatimizdan tamamen sultanlar gibi olurum
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Kaçarak evlenip mutluyum iyikide kaçtım diyenler acaba çocuklarının aynı sekilde evlilik yapmasını isterler mi ben istemem 
(6,681 puan) tarafından
Kacarak evlendim 6yildir bir kere bile pisman olmadim. Cocuklarimda kimi severlerse hep arkalarindayim kacmak icin bi neden yaratmam..bence kimlerinse hayati hakkinda konusman sana dusmez sen kacarak evlenmesende belliki pismanliklarin var ve bunu her kesden bekliyorsun
(1,343 puan) tarafından
Benimle ilgili teşhisin yanlış öncelikle onu bil. O zaman dilerim çocukların kaçarak evlenir  ne diyim.
(6,681 puan) tarafından
Asil yanliş teşhisi yapan sensin dilerim sen yasarsinda boyle buyuk konustugun icin bin pisman olursun
(12,952 puan) tarafından
Kizlar beddua etmeyin birbirinize yani iyi değil burası sosyal bir platform ve herkesin düşüncesi farklı. Bende kaçtım ama çocuğumun kacacagi bir ortam bende yaratmam ve arkasında dururum.
(1,343 puan) tarafından
Beddua etmiyorum ben kendisi yapmış iyi birşey gibi savunuyor mutluyum diyor bende dedim öyleyse çocuğunda aynısını yapsın o zaman niue sinirlendi acaba savunuyordu yaptığını kendiyle çelişiyor
0 oy
(2,229 puan) tarafından
Eşimle çok severek evlendim, ama ailem onay vermese idi kaçmazdım. Şükür çok mutluyum, kaçanları gördüm mutlu olanda var olmayan da. Rabbım herkesi mutlu yuva nasip etsin inşallah. 
0 oy
(3,351 puan) tarafından
Ben canim kacarak evlendim 14 yasimdaydim 21 yil oldu evelneli iyikim diyorum hep esime simdi olsam yine esime kacardim 4 yavrumuz var rabbim herkesin yuvasina saadet mutluluk versin
0 oy
(966 puan) tarafından
Bennnnn ama çok pişmanım . Keşke şimdiki aklım olsaydı evden tek adım atmazdim dışarıya. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 723 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 731 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,015 göst.