0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızım 2 ay sonra 4  olacak konuma seklı bakınca guzel ve akıskan ama kımı zaman kelımelerı 2 3 kere soyuluyor aynı kelımeyı bu yasıyla ılgılımı normalmı Yanı   aklıma vok takıyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
(48,713 puan) tarafından
aklina gelince baglamak icin yapiyo olabilir mi canim zaman kazanmak icin eee deriz ya onun gibi
(604 puan) tarafından
Canım  olabilir ama mesela bişey soruyorum gayet duzgun komusuypr  ama arada bu bu bugun napvaz dıyor mesela bugun oturdum aglsdım ya  yası
(48,713 puan) tarafından
olur kiz o kadar normal
(604 puan) tarafından
İnsallah canım benım sagol ıcımı rahatlattın
(48,713 puan) tarafından
bicir bicir konusuyorlar insan içinde nnazarda oluyorlar. benimki kucuk 2.5 yasinda cok konusuyo bazen dedigim gibi tekrarliyo ve ve vee gibi cumleyi toparlayana dusunene kadar zaman kazaniyo☺️ öpüyorum küçük ablamizi
(604 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benım bende  opuyorum prensesı :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Benimki on kere tekrar ediyor en sonunda biz gülüyoruz gülmeyin diye bağırıyor sonra devam ediyor söyleyince rahatlıyor cümle kurmaya çalışıyorlar normal yani
(604 puan) tarafından
Normalmı canım cok rahatlattı ya ıcımı cok sagol oturdum aglsdım yanı
tarafından
Kız yok düşünme bile çok normal hatta o aşamayı atlatınca artık rahat rahat cümle kurabildiği için hiç susmuyorlar  hazır ol yanında ağrı kesici ile:) bide söyleyene kadar dinle sakın o anlatmaya çalışırken benim gibi gülüp gitme oradan her çocuk bir değil kaldırmaz gülünce öz güveni yok olur belki
(604 puan) tarafından
Tamam kuzum yok gulöuyorum sadece uzulutorum ıcımı rahatlattı cok sagol canım ınslalah gecer
+1 oy
tarafından
Konusmaya odaklanamiyorlar da ondan ")) benim kizim da aynı hem konuşuyum hem oynayim derdinde oda iki işi bir arada yapamiyo alel acele konuşacam derken bir kelimeyi 4 5 defa tekrar ediyo ben uyarmasam daha da devam eder "D kızım sakim ol ben seni dinliyorum diyeceğini de sonra ne istiyorsan onu yap diyorum tamam diyo sakinleşince düzgün konuşuyor 
(604 puan) tarafından
Cok sagol canım ya ıcım rahatladı balla daha demın aglıyodum Allah razı olsun
tarafından
Sendende allah razı olsun canım çocukların geneli böyle kizim in diyecek bir şeyi olmaz oldug yerde hem sallanır hem tv ye bakar hem anne anne anne anne anne kırk kere söyler efendim efendim efendim demekten artk gına geliyo ") anne lafı duymak istemiyorum bazen tüylerim diken diken oluyo "D hahahaha
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Her cocuk bir degil buyuk oglum 4 yasinda konustu 

Kucuk oglum 2 yasinda cumle kurmaya basladi.

Buyugunu pedagog goturmustum. Kres felan onermisti sosyallessin demisti cok da faydasi oldu. 

Normal yani kafana takma canım. Basit kelimeleri soleyebiliyorsa devam eder konusmaya
(604 puan) tarafından
Canım cumle falan kuruyor komusuypr akıskan Bı sekılde ama bazı kelımelerı 2 3 kere tekrarlıyor   mesela bu bu bugun ne yapcaz
(1,238 puan) tarafından
Heyecanlaniyordur.  Benim oglumda bazen ne diyecegini bilmediginde heyecanlanip tekrarliyor
0 oy
(295 puan) tarafından
Benim yiyenimde oyle ama konusuyorum askim birkez soyle diye ama hala hala hala heycanlaniyom diyo 
(604 puan) tarafından
Anladım canıö
0 oy
(222 puan) tarafından
Konuşurken düşünüyorsa ondandır ama telefon  tablet veya TV ye çok bakıyorsa o da etkiliyor akıcı konuşmaları tam yaş olarak uygun kısa tekerlemeler çocuk şarkıları ezberleteblirsiniz 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Konusurken bisey anlatırken heyecanlanıyor olabilir canım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 118 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
5 cevap 128 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu