0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (8,326 puan) tarafından

39+6 dayım bugun kızlar son donemde dogum yaptınmı sorularını onlemek adına sosyal medyamı wp mı felan hep kaldırdım bı burası var.Sosyal medyayı kapattım bu kez de telden arıyolar :D yahu nıye bu kadar meraklıyız mıllet olarak. Telefonumu da ucak moduna aldım ınsallah kapıma dayanmazlar :D

13 Cevaplar

+1 oy
(417 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Zaten o soranların bir gram iyiligide gelip dokunmamistir biseye ihtiyacin varmi diye sormazlar merakli tenekeler
(8,326 puan) tarafından
Aynen canım ya sınır oluyorum acmasam kapıma dayanacak dıye actım komsunun telını bugun.gunun doldu mu doktor bılemez felan dıyo dedım sız bıleceksınız ıcımden.Doguraydım bı ya rahat etcem
(417 puan) tarafından
Aynen bende son soyledigin cumleye katiliyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından

doğum yaptınmi  kııııız:D meraklılar canım öğrenmezlerse  çatlarlar

(8,326 puan) tarafından
Ikı gun ortada gorunmeyınce 3.gun arıolar gebe okulunda ebe demıstı son zaman tacız ederler sureklı dıye harbı oyle ya
+1 oy
(806 puan) tarafından
Daha 1 bir ayım var sen halâ doğmadın mi diyolar sinir oluyorum artık diyorum ki bana uzun geleni gerekiyor ken Size ndn bu kdr uzun geliyoki
(8,326 puan) tarafından
Demi yaa ınsanı yok yere strese koyuyolar bı de bunun üst levelı var bebek dogcak sutun varmı dogurmamıs gıbı duruyon vs dıyecekler
(806 puan) tarafından
OFF Allah korusun kovarım herkesi :D
+1 oy
tarafından
Birde hamilelik boyunca arayıpsormayan ama gizliden takip edip son zamanda merakından soranlar var. Akraban mı var derdin var :)
(8,326 puan) tarafından
Evet yaa gecen zaten oylesı yuzunden kapattım wp mı felan aynı kısıler bıraz fazla paylaşınca bebegını onuda laf edıolar ama bılıyomusun hem dogsun dıye bakıyolar gozune hemde paylasınca ne cok paylasıyo olur adın.sankı ızın alcam
tarafından
Ben paylasmicam:)
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Herseye karisiyolar
(8,326 puan) tarafından
Maalesefff canımmm
0 oy
tarafından
:))))) dogurmuyom uleeeen yazsaydın durumlarına biz böyle mutluyuz diyiverceen:)))) yaa bide goruyokar hala karnın burnunda dogurmadin mi diyolar, yok doğurdun bu diğer çocuk:)
(8,326 puan) tarafından
Kapattım kı durumları vs yı ınsta facebook whatsap mılyarlık telı 3310 modunda kullanır oldum :D
tarafından
:)))) olsun olsun daha iyi kafa rahat :)))
0 oy
(305 puan) tarafından
:)))) a a sen daha dgum yapmadnmi adres wer adres bebis grmeye gelczz
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Sanki kendileri doğuracak meraklilar bende nefret ederdm onlarda  bide 9 ay boyunca arayip sormayan son ayda sürekli arayan insanlar vardi at çöpe gitsin
(8,326 puan) tarafından
Demi yaa ne kadar da kötu gelıyo gorumcem bı basında aradı hayırlı olsun dıye bı de gecen merakından aramıstır acmadım.donmedım de ge ri yegen sahıbı olur ıkı gun sonra
(3,798 puan) tarafından
Benm gorumcelerimde oyleydi hamileyken arayp sormadilar bile bi isin varmi yapabiliyomusn diyen olmadi simdide ikidebi ariyolar cok sahte
(8,326 puan) tarafından
Bebek bıraz bıseylerın kapısını acıyor ya bebegı bahane edip hayatına sızıyorlar ınsanın
0 oy
tarafından
Banada öyle ya özellikle eşime kaynanama çok soruyolarmis geldimi bebek diye sanki onlara doguruyorum insanı deli ediyorlar
(8,326 puan) tarafından
Gecen esım arabayı calıstırdı asagıda beklıyo kapıcının karısı kurtuldu mu demıs benden için tabı esım bılmıyo ya bu terımlerı neyden kurtuldu mu demıs :D arabaya bındık esım dıyo kı bugun yenı bır terım daha ogrendım boyle dedı komsun dedı meraklılar dedım :D
tarafından
Avam insanlar
0 oy
(845 puan) tarafından
Gerçekten çok sinir bozucu seni anlayabiliyorum banada çok diyorlardı:)
(8,326 puan) tarafından
Dogurdun sen demıı darısı bana ınsallah :)
(845 puan) tarafından
Evet oğlum 9 aylık oldu :)
(8,326 puan) tarafından
Masallah canım rabbım bagıslasın ☺️
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Doğrusu senin doğumun nasıl olcak çok merak ediyorum doğurunca mutlaka yaz olur mu bakalım istediğin gibi yöneteblcekmisin o aşamaları :) 
(8,326 puan) tarafından
İnsallah istediğim gibi yonetebılırım seymacım yaa yazıcam bı dogurayımda insallah :)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hahhaha canm benm ya :))

Banada soruolar ama bn alinmiorm beni merk etmeleri hosuna gidiyir benm :))
(8,326 puan) tarafından
Ben oyle degılım kuzum ya baskı hıssedıyorum bı de cok gereksız bılmıs konusuyolar bılımden uzak seylerı hurafelerı paylasıyolar delı oluyorum.Mesela kurban da eve et gelırse bebek dısarı cıkacakmıs et oyle gırecekmıs eve mantıga bak ya
(2,351 puan) tarafından
Baski hissediosan o ayri tabi.
Hurafelere ben gulup geciorm :))
0 oy
(461 puan) tarafından

Ayy allahım hıc sorma. Balkona cıkmaya korkar oldum sen daha ayaktamısın lar yuzunden. Sen ıyısın yıne ben 40+5 oldum:)

(8,326 puan) tarafından
Kuzum bı de benım kı gerıden gelıyo 1 hafta kadar felan yarın 40 hafta dolacak ınsallah sanırım 41 42 yı bulucak gibi.Allah senıde hayırla bebegıne kavustursun :)
(461 puan) tarafından
Senınkı yıne ıyı bnmkı 3 hafta gerıden gelıyo ama alakası yok bnce
(8,326 puan) tarafından
Aynen canım alakası yok benı korkuttular 32 den 36 ya kadar gec gelıyo vs dıye 36 da toparladı bebek

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 545 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ferayassel (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 499 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 642 göst.