0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sürekli burada bu sorunun tersini okuyorum çoğu kişi bu durumdan şikayetçi benim eşim jiç oyun oynamaz hatta telefonu çalmasa elini bile sürmez eve gelince.

Varmı eşi pubg yada başka oyun oynamayan 

46 Cevaplar

0 oy
(2,743 puan) tarafından
Esim oynamaz arada bi youtube  video izler harici bisi yapmaz  kardeşim  oynuyor  berbat bi oyun
tarafından
Öyleymiş burda öğrendim canım ben :)
-Reklam-
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Yok asla oynamaz oynamasına bende karşı çıkarım zaten oynadığı şey kafa topu ondanda sorun yok 
tarafından
Şanslıyız valla burda okuyunca farkettim bunu ben :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnmki pubg oynamiyo ama baska oyun oynar o da gece biz yatınca oynuyo silahli bi oyun adini bilmiyorum valla:) oyun oynamasi ayrica bni rahatsz etmiyo..bizde play station vardi zatn esimle beraber oynuyorduk:)
tarafından
Kız o play station oynamayı bende severim ama bizde yok kardeşime gidince oynarız hep
(3,901 puan) tarafından
Valla esimle baya baya oynardik biz de cok egleniyoduk..o simdi gece oynuyo..gunduz evden calisyo bilgisayar basnda..isten bos kalan vakitlernde oglumla bizimle takilyo oyuzdem oyunu beni rahatsz etmyo
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Tlfonunda oyun adına bisey yoktur hiç sevmez ***** saçma oyunları tek derdi ****** belgeseli ve Amerikan flimleri
tarafından
Belgesel bende çok severim :)
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bnm ki oynamaz çok şükür
tarafından
Ne güzel çok şanslıyız
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim eşim oynamaz ben oynardım ben de azalttım fazlaca 
tarafından
Ayarında oynadıktan sonra kötü bişey değil bence
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi bazıları huzur kaçırıyor
0 oy
(383 puan) tarafından
Benimki iki çocuğa bakmaktan telefona elini süremiyoe ki yazık :D bazen evde unutup işe gidiyor adam. 
tarafından
Hahahhaa boş ver kız en güzeli
(383 puan) tarafından
Telefon bağımlılığı aslında çocuklarımıza da kötü örnek keşke babalar yapmasa ama çok okuyorum burda çok da üzülüyorum. Benim kaç tane öğrencim var bu saçma sapan oyun için okula bile gelmeyip devamsızlıktan kalan. Keşke bir çözümü olsa
0 oy
tarafından
Ne mutlu size
tarafından
Valla ben burda duydum gördüm canım anladığım kadarıyla berbat bişey
0 oy
(262 puan) tarafından
yok oynamiyor onu ama baska bi savaş oyunu var onu oynuyor 
tarafından
Yani oynasınlar da sınırını bilmek lazım
(262 puan) tarafından
Tabi canim simdi şuan eşimde oynuyor arada bende kendi oyunuma giriyorum hic bisey olmayincada insanin cani sklıyor
(1,151 puan) tarafından
Diğer savaş oyununun adı ne kız
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Benim eşimde oynamıyor sadece arada tavla oynar oda binde bir hergun değil 
tarafından
En güzeli canım
0 oy
(427 puan) tarafından
Benmki hic oynamazdi oyun felan surekli biri arardi yada o birilerini arardi is icin ama bosluktada hep sosyal medyaya takilir videolar izlerdi 
tarafından
Benimki sosyal medyada kullanmaz :)
(427 puan) tarafından
Var oyle sakin uysal insanlar ne mutlu oylelerine ki gercek aile olabiliyrlar.Cok sanslisin bnce :)
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Sadece lol oynar. Ben bu oyunu oynamasina karsi degilim ama bizi ihmal etmedi cok sukur hic. Yani cizgisini bildiigi müddetçe problem yok :D
tarafından
Aynen canım sınırı olmalı herşeyin
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Hiç oyun yok tefonunda , mac bile izlemez. Sevmez öyle şeyleri. 
tarafından
Oo benimki maça bayılır :)
0 oy
(339 puan) tarafından
Kız telefonun da yüklü ama işten evden çocuktan ve benden fırsat bulamıyor adam bugün dio ki bi el atim mı dio acıdım hadi at ta bakım dedim  :)))
tarafından
Hahahhaa ne güzel yaa maşallah size
(339 puan) tarafından
Aynen saqol canim
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Şükür ki yok telefonun da iki tane oyun biri okey diğeri bulmaca gibi birşey 
tarafından
Şanslıyız canım burda neler okuyorum bu oyun yüzünden
(5,534 puan) tarafından
Aynen öyle canım bugün annemle de lafı geçti kaç tane yuva yıkılmış üzüldüm valla
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay çok şükür oynamıyor eve gelince yemeğini yer çayını içerken biraz instagrama filan bakar kim ölmüş kim kalmış bakayım der hahahaha sonra çocukla oynar uyur ☺️☺️
tarafından
Maşallah canım benimki teli unutuyor eve gelince :)
(3,527 puan) tarafından
En güzeli vallahi ☺️
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim eşim oyun oynamaz ama tlfondan aşırı maç izler:/
tarafından
Kız maç bağımlılığı başka bişey varya benim eşimde her maçı izler ama telden değil tvde varsa izler
(2,244 puan) tarafından
Tv tlfon hiç farketmiyo herkesin maçını izliyo bugün işten geldi maç izledi tlfondan sonra yarım saat yanımızda durdu gitti yattı
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İlk evlendigimde eşim bitane oyun oynuyordu bilmiyom bile adını çok kavga ettik ona inat elimden indirmedim bende birgün ama sadec aldı kırdı tlfonumu o gün hayatımın büyük kavgasını etmiştim o gundn sonra evimde benim karşımda oyun oynamaz ama izne geldiginde gördüm tlfonda vardı oyun ama kızıyla ilgilenmesi gerekti oynamadı 
tarafından
Baştan almışsın önlemini aslında oynaması kötü bişey değil ama sınırını bilmek lazım canım
(3,419 puan) tarafından
Ayben ilk zmanda çok oynardı birde yeni evliyiz adam tlfondan kafayı kaldırmzdi şimdi yanımda oynamaz hep kızıyla ilgilenir
0 oy
tarafından
Benimki asla oynamaz 
tarafından
Sende ben gibi şanslısın canım
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Benimki tüm gün siyaset izliyor
tarafından
Olsun kız izlesin boşver
(2,321 puan) tarafından
Kafayı yedi izleye izleye