0 oy
101 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,048 puan) tarafından
Bilen var mi sadece ozel araclar aliniyormu sanirim

5 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Aldığın bilet saten izin kağıdı yerine konuluyormuş canım benim
(1,048 puan) tarafından
Nasil yani anlamadim canim ben 22 sinde biket alicamda bide izin belgesi alamzssam biletin yanar diye korkuyorum
(1,186 puan) tarafından
Havalimanını ara sor canım birde istersen 199arayıp sormuştum ben uçak bileti izin sayılıyor zaten dedi ekstra izin almaya gerek yok dedi
-Reklam-
0 oy
(79 puan) tarafından
17 mayısa kadar geçerliydi izin belgesi ama siz genede ne olur ne olmaz diye havaalanını bir arayıp sorun  

Geçen hafta kullandım uçağı direk izin belgesini istediler 
(1,048 puan) tarafından
Ileti alirkenmi istendi canim aynen bir arayjm ben ya firma kesin bilir degil mi
(79 puan) tarafından
Biletimi internetten almıştım ayın 6sina  havaalanında biletimi onaylanırken istediler izin belgesini
Ararsanız kesin bi bilgi verirler size
0 oy
(2,054 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hayır canım değil bileti olanlara izin var bak ben Nisan 21 de  bu pazartesiye yani 17 sine bilet aldım uçağım gece 24 de ben Bartın'da yaşıyorum uçağa Ankara'dan bineceğim oğlum kızım ve ben üçümüzünde bileti olduğu için izin var eşim bizi götürecek Ankara'ya o da memur arabamızla kendi memleketine gidecek çalıştıgi kurum eşinin çocuklarının uçak biletinin fotokopisini göster yeter demişler
(1,048 puan) tarafından
Yaaa bende simdi ucak firmasin aradum bir bilgimiz yok dediler sinir oldum ya biletlerde pahali geri iadede olmuyor 12 saat icinde iadr aliyo felan dedi
(662 puan) tarafından
Pegasusu aradım 10 dk önce  biletiniz belgeniz sayılıo izin belgesine gerek yok dediler canm bende aldm şimdi biletimi
0 oy
(841 puan) tarafından
Sokak kisitlamasi saatleri dışında seyahat edilebilecek bende annemlere 21 ine uçak bileti aldım ne olur olmaz diye e devletten izin belgesi de aldım ama şimdi normalleşme oldu seyahat edilebilecek
(1,048 puan) tarafından
Canum e devletten seyahet izin belgesine mazeret ne yazdin ben bulamadim ordaki mazertlerin hicbiri degil benim ya
(841 puan) tarafından
Ben doğum yapcam refakatçi yazdım onlara ama gerek yok canım artık sokaga çıkma saatinde serbest oldu seyahat
(1,048 puan) tarafından
Tmm canim cok sagol
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Sagolun bende bileti aldim yasak yokmus

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
26 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
18 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
12 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde _!!!!!! (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
27 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zeynepalya (19 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...