0 oy
192 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar Allah ızın ederse salı gunu aılemın yanına gıdıyorum. Ucakla gıdecem bılıyorsunuz esya kılo ıle alınıyo. Ben ve kızımız. Kızım 1 bucuk yasında onun hakkı da 10 kılo. Sorum su ıkımız bı valız yapsak. Kabul ederlermı. Hanı bnm yukum 15 kılo kızımın 10 olması gerek ya. Ben bır valız 25 kılo yapsam olur mu.  Dıger sorum da valız kılosu fazla gelırse çıkarıyorlar mı.  Ve son sorum elımızde olan canta yı tartıyorlarmı.  3 yıl once bındım ucaga ama ınanın hatırlamıyorum sımdı. Bılen varsa bılgı versın 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzu simdi el bagaji hakkin var tartiyirlar onu .O 8 kilo olmali.Diger bagajin ise 15 kilo olmali .Bence riske girme hem kizin hem de kendin icin 15 kilo ayri canta yapabilirsin .Ama eger kafan karistirysa arayip musteri hizmetlerine sor her seyi anlatiyolar .Ben soruyorum :)
-Reklam-
0 oy
(785 puan) tarafından
Olur bence biz öyle yapmistik bı sorun olmadı
0 oy
tarafından
Toplam kilo neyse onu tartar kaç parça olduğunun önemi yok. El çantası yanına alabilirsin ama pandemi sebebiyle değişiklik var mı onda bilmiyorum. Tek valiz yapabilirsin yani
0 oy
(207 puan) tarafından
Bence kabul etmezler canım ben sormuştum onu daha geçen seneydi ayrı olmalı. El bağajınıda tartarlar 8 kilo. Kilo çok fazla olursa çıkartırlar ama bazende memura bağlı, bazıları ses çıkarmıyor
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Hiç bir sorun olmaz merak etme sık sık yolculuk yapıyorum yakın zamanda da gittim kilo hakkının toplamına bakarlar kaç tane bavul olması onları bağlamıyo merak etme istedıgini koy kabin boy çanta da yapabilirsin onu uçagın içine alacağını söylersen tartıya koymuyorlar 
0 oy
(50 puan) tarafından
Tek valiz yapabilirsin onda sorun yok kilo sınırını aşma bence zira kilo başına çok fazla ücret talep ediliyor ben ek olarak bi el valizi bide sırt çantası alıyorum yanıma onlar tartılmıyo ama içine kesici delici alet sıvı bişey koyamıyosun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
26 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemasaf (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
18 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zeynepalya (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
16 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu

378,191 soru

11,319,189 cevap

34,765 kullanıcı

...