0 oy
1,075 göst.
Diğer kategorisinde (2,484 puan) tarafından

Napıyonuz gun icerisinde :DdD

Benim bi yerlerimi kaldirasim gelmiyoda:angel:

Mesela bu gun o gelmeden 2 saat once kalkip tum evi temizledim oda annem 10 dakkada bir ariyodu kalk evini temizle diye yoksa yapmazdim:angel:

18 Cevaplar

0 oy
(2,130 puan) tarafından

Hic bsey yapasim gelmiyor :angel: getci hic buyuk kavgamiz olmadida kuste kalamayiz :) 

(2,484 puan) tarafından
Oglum olmasa heralde yataktan cikmadim bende ya :DdD
(2,130 puan) tarafından
Yatabilsem yatakta bnde cikmam heralde ama hic uyyamiyorum hicc poff :%
-Reklam-
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ayyy ben hamieyken beni eski sevgilsiiyle kiyaslamisti 5 aylik hamileyim tabi yatagin icinden cikmadim o gunde izinliydi kahvalti hazirlamis cagiriyo ama bn agliyorum cok zoruma gitmisti o gunden sonrada hic tartsma olamdi cok aukur 
(2,484 puan) tarafından
Benimkide oglunu sorma bahanesiyle goruntulu ariyo kavgaliyken :dd
(2,849 puan) tarafından
Acmam acmiycagimi bilir o yuzden mesaj atar ben yatiyorum o salonda otryo bn sana naptomda bole davraniosun die mesqj atar
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Bnde hiç iştah olmuyo sınırlı oluyorum hiç bi iş yapmıyorum canım istemiyo 8-)

(2,484 puan) tarafından
Sabah 2 lokma zorla yedim valla ogluma yedirirken simdi gelmis kahvaltilik hazirlamis beraber yicekmişiiz oylee xiyoo beyfendiii :dd
(3,532 puan) tarafından
Senin iştah şimdi açılır:)
(2,484 puan) tarafından
Tabiii kavgaliyken o hazirlayip topluyo istedigim gibi yicem simdi :DdD
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Şuan düşündümde uzun süredir kavga etmiyoruz ne yaptığımı unuttum :D arada trip atıyorum oda akşamları sabaha unutuyorum :D

(2,484 puan) tarafından
Bizimde bazen 2 gun suruyo kavgamiz baristiktan sonra niye kusmustun diye sordugunda kaliyorum mal gibi madem unuttun ne diye barismadin diyo olsun diyorum bos yere kusmemisimdir ben sanaa :dd
tarafından
Ya bu bana da oluyor akşam tartışıyoz ertesi akşama işten  gelince küsüm ama sebebini unutuyom :Ddd
0 oy
(446 puan) tarafından
Sinirden catliom önce sonrada unuyuweriom o yazmadan yazmicam diom dayanamayıp yaziom beni sinir edi ama ben hiç kin tutamam unuyuweriom kizginligimi ama onada lafımı sokarım affetmem
(2,484 puan) tarafından
Sakın yazma bu sefer alışıyolar canim tecrubeyle sabit simdi afedersin esek gibi o ariyo yaziyo bana
(446 puan) tarafından
Kawgada öle çok büyük şeyler degilki canm o yüzden uzatmanın pek anlamı yok ki ben yazmasam benmki üç gün yazmaz yani o küs bile değildir ben kusmusumdur sadece o yüzden pek barışma cabasida olmuyo bunada gıcık oliyorum bazen ama huylu huyundan wazgecmi
(446 puan) tarafından
Özel değilse nie kawga ettiniz
(2,484 puan) tarafından
Canim biz ailesiyle cok sorunlar yasadik en sonunda hepsini sildi
Ama kurban bayraminda kaynanamin mezarini gormen icin taa ramazan bayraminda bilet almistik bizi gecen gun arayip benim ve oglumun gelmesini istemediklerini soylediler esim kavga etti onlar yoksa bende yokum diye sonra ben git dedim bayramin 2.gunu donersin dedim neyse ayarladik dun babasi ariyo babasina sormuyo neden karimi istemiyonuz orasi benimde kariminda evi ben kimseye sormak zorunda degilim diyemiyo
Yan yana gelince konusucam diyo
Bende diyorumki telefonda soyliyemiyosun nasil yuzune karsi soyliceksin
O yuzden biraz tripliyim aslında kırılıyorum sorun bu kısaca
(446 puan) tarafından
Himm yani kim olsa kırılır o konuda haklisinda esinde arada kalmış belliki kalacak başka yer yokmu hep birlikte gidip orda kalırsınız beraberde donerdiniz
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kendimi yemeğe o gelince çocukların üstünden ona vuruyorum 
(2,484 puan) tarafından
En guzeliii :Dd
(3,149 puan) tarafından
Napalim ya evin içinde neye saralım dimi onlar dışarda kafayı dağıtıyorlar
(2,484 puan) tarafından
He valla aynisini bende soyluyorum o disarda tamam işi cok ama farkli yuzler goruyo ben anca mutfak cocugun odasi tuvalet bu kadar yani
0 oy
(2,479 puan) tarafından
3 gün ayrı takılıyoruz aynı evin içerisinde konuşmuyoruz bişey değişmiyor yapıyorum ama tabi işi gücü  benimde kalkasım gelmiyor sıkıntıdan 
(2,484 puan) tarafından
Senin şu son zamanlarda çok yazılarına denk geldim canim Allah insallah aranizi duzeltir en guzel sekilde sen bebegini ve kendini dusun
(2,479 puan) tarafından
Bizim sonumuz yok bacım ben sanmıyorum düzeleceğini
0 oy
(2,181 puan) tarafından
bende kendimi ise veriyorum temiz de olsa dolaplari siliyorum falan anca aliyorum hirsimi :D 
(2,484 puan) tarafından
Yedigim yemegin bulasigini bile makinaya atmak istemiyorum kiizz beeenn :ddD
(2,181 puan) tarafından
ben temiz yerleri de temuzliyorum yoksa sinirim gecmiyo :D bizimki beni kizdirdigi zaman size geleyim ben :D
(2,484 puan) tarafından
Cok memnun olurum valla canim :dd
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bn esmle kavga edersem tartisirsam butunnn evi  bal dok yala yapiorm :))) kendimi temizlige veriorum cnku yoksa adamin uzerine gidicem daha da alevlenicez ne gerk var bndetemizlik yapiorum kafami dagitiorm :)) yada resm ciziyorum o da terapi gbirahatlatio esmde muzik dinler tartsnca :))
(2,484 puan) tarafından
Anam benimde kolumu kaldircak halim kalmiyo ya :dd
(2,351 puan) tarafından
Yok banada guc kuvvet gelio sanki duvara yumruk atsam duvar catlar o sekil yani :))
0 oy
(458 puan) tarafından

Bende yaptim temizlik sonra hastanelik oldum

(2,484 puan) tarafından
Ayy gecmis olsuun
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Bende sinir oluyorum temizlige veriyorum kendimi sonrada yerimden kalkamaz oluyorum :D

(2,484 puan) tarafından
Ben oturuyom valla :d
0 oy
tarafından
Ben yemek yemiyorum sinirden bütün gün deli gibi öldürme planları kuruyorum kafamda
(2,484 puan) tarafından
Kız Allah seni :dd
0 oy
tarafından

Soğuk konuşuyorum trip atıyorum eşim de kizdirinca hiç kendi halime bırakmaz sağolsun gönlümü almaya çalışır ama daha çok sinirlenirim kolay kolay yumuşamam haksizsam da sonunda yine haklı olurum :D

(2,484 puan) tarafından
Kadinlarin huyu bu galiba haksizsada kendini bi sekilde hakli cikartiyo :dd
0 oy
(662 puan) tarafından
Kendimi temizliye vururum 
(2,484 puan) tarafından
Bi ben öyle değilim heralde ya
0 oy
(57 puan) tarafından

Farklı odalardan msjlasiyoruz genelde :ermm:

(2,484 puan) tarafından
Ilk evlendigimizde bizde oyleyildik :d
(57 puan) tarafından
Bizim 3. Yılımız ilk yillar pek kavgamız olmazdı. Hiç kiramazdi beni. Kibardi sakindi. Ah ahhh
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Iki gun once tartıştık aksama kadar yattim ağladım hicbi is yapmadim..  aksam geldi derdin ne ayrilalim mi vs dedi.. 2 saat gecti o unuttu zaten her seyi ben de unutmus gbi yaptim ama hala evin isleri duruyo bi bulaşıgı topladim:ermm:

(2,484 puan) tarafından
Biz daha dogrusu ben simdiye kadar 1 kere o kelimeyi kullandim onda da cok ciddiydim bavulumu falan komple toplamistim agladi cocuk gibi oglumu birakmadi o sekilde :/
(3,695 puan) tarafından
Ben asla ayrılık taraftarı degilim allah vermesin  aldatma vs olmadığı sürece ama esim bu ara cok sık kullanıyo üstüne bi de kızımla tehtit ediyo :(
(2,484 puan) tarafından
Seni evladınla tehtit edemez sakın izin verme tam tersi sen gidersin de bu evden ben gitmem
(3,695 puan) tarafından
Oyle diyorum zaten askere gidecek 2 ay sonra gider gelmem diyo sen bilirsin ben gitmem gidersen sen git diyorum öyle diyince sakinlesiyo nedense :/
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ah bu anneler bazen karisiyo die ikziyoruz ama destek  olutolar esinlekvga edince hic is yapasim glmez elim kolum kalkmaz canm cok sklr smdide beni gezmeye gitufuyo ama kirdiktan snra anlamio yok hirsimi yenemiom bazeb gun boyu kvga eders
0 oy
(1 puan) tarafından
Aynı benim annem ya ben de yapmıyorum o arayıp söylüyor

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 409 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 281 göst.
0 oy
13 cevap 283 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu