+1 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından

Benim kiz 22 aylik sinirli de bi çocuk yeni yeni huylar bulur sürekli :Dbenim bununla yüreğim tükeniyor bile onu öyle görünce başka bi çocuk daha olsa herhalde beyin kanaması geçiririm diyorum :Dsiz yürek bi yiyonuz 2.çocukta banada formülü verin:D

33 Cevaplar

0 oy
(339 puan) tarafından
Kızım 5 buçuk yaşındaydı başladım 2 düşük yaptım şimdi 7 yaşında 2 aylik oğlum var 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asya 17 aylık olacak oğlum 1 aylık :D zor oluyor evet şuan Belli bir düzenim yok. Kayınvalidem ile yaşıyorum daha çok strese giriyorum elbette belli bir aydan sonra düzene girecek diye düşünüyorum ama ikisini yan yana görmek dünyalara bedel 
0 oy
tarafından
Bnm oğlum 10aylik bnde istyrm eşimle anlastk  Kasım ayında yne yapcaz bebesi doğum tarihi oğlumla aynı olcak ama 3 ikimzde istmeioz
0 oy
(213 puan) tarafından
Bana 6 sene sonra cesaret geldi :D oglum 6 yasnda suan 36 haftalik hamileym kizima :D
0 oy
tarafından
Canm benm 2.5 yasindan sonra dusundum uslu oldu bezden de acinca rahatladim kardesi olsun dedim hamile kaldim kaybettim ölü dogum uaptim tekrar ostedim 9ay olmadi sonrahamile kaldim aralarinda suan 4 yas 2 ay gbi bsey var iyikide yaptim gizel bsey ama ben zorlaniyirum yas farki var rahattım simdi zorlanıyorum 
0 oy
(7,985 puan) tarafından
Kızım 3 yıl 7 aylıkken oğlumu doğurdum 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Düşünmeye fırsat kalmadan oldu
0 oy
tarafından

Beraber büyürler diye bıde evde küçük bebek olmasınj özledık :) 

Oğlumun büyüdüğünü farkettim artık akıllındurur eziyeti olmaz evde sıkılmaz diye düşündük oğlum 25 aylıktı hamile olduğumda
Şimdi kızım doğdu 2 buçuk aylık oğlum hala yaramaz büyüdükçe yeni bir şey çıkarıyor;))))
0 oy
(119,499 puan) tarafından
O yurek yok sultaan yapmiyoz
0 oy
(2,011 puan) tarafından
ikiyi bir ak bebeğim 5 6 aylıkken üçüncüyü yaptım çok caliskanm
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Kizim 6 aylikti ikinci cocugu istedim gonulden esim yanasmasada ikinci cocuk fikrine sukur ki rabbim benim sesimi duydu nasip etti hatta test yapmistim cikmadi bi gun kaynanadan eve gelirken acliktan ölmek uzere yavru bi kopek buldum eve getirdim tavuk hasladim suyuna ekmek dogradim kanat uclarini derisini kuyrugunu butunu verdim kopege o gunde rabbime dua ettim Rabbim ben senin sessiz kulunun sesini duydum gonlunu hos ettim sende onun hurmetine benim sesimi duy hayirli bi evlat nasip et bol bol emziriyim anneligimi yasayim diye dua ettim o gun aksam testi yaptim net iki cizgi inanamadim sabah ac karna gene yaptim gene iki cizgi o gun kosa kosa saglik ocagina gitmisdim o heyecanla ama ne yaziki cumartesi gunu kapaliydi akil falan kalmamisdi bende simdi kizim 14 aylik benim karnimdakininde dpgmasina 1 ay kadar kaldi
0 oy
tarafından
Benim ilki 30 yasta oldu simdi 33 te olacak. Yaslada baglantisi var cnm daha kucuk olsam biraz aralik birakirdim.
0 oy
(678 puan) tarafından
Formula gerek yok macerayada  gerek yok bence güzelce çocuğunu büyüt olan çocuklarada oluyor bukadar küçükken kardeş onlara külfet gibi 10 yaşında oğlum var heycanla ailecek bekliyoruz doğumu oğlumda rahat rahat büyüttüm hiç kaos yaşanmadı bu oğlumuza inşallah öyle vuyutecegiz 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,223 göst.
19 Aralık 2019 Aile kategorisinde Gülüs44 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 378 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 513 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 450 göst.