0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında alıştırmak istiyorum nereden başlayacam bilmiyorum fikiiiiiiiiirrrr

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Once bi sakinlestirici al ve halilari kaldir :D

(1,151 puan) tarafından
Halı yok sjsjsjsj eee sonra
tarafından
İste lazimlik ve cis yapmayi heycanli hale getir oley ciz yapicaz falan benim evlatta ise yaramisti en son pipiyle falan konusuyoduk :)
(1,151 puan) tarafından
Sjsjsjsjjsjsjsjsjs
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Tuvalette mm başlıycan göznü kapatp kabullencen bugün ikinci günüm
(1,151 puan) tarafından
İlk naptn canm
(1,186 puan) tarafından
Çıkardım bezi her yarim saatte bir tv götürfüm bunun daha iyi ama söylüo hiç altına yapmadı dün kaka yaptı altına ama sakın kıxma sakın yoksa iyce altına ortalığa yapıo
(1,151 puan) tarafından
Ben kızıma kızmıyom zaten gerçekten. Geçen ilk defa kedi için kızmştm. Benm için önemli olan ortalık kirlendi değil temizlenir. Boşuna mı anne olmaya karar verdik. Nasl kirletirse kirletsin kaldırıyom makinaya. Benm için önemli olan en sağlıklı şekilde nasl öğrenir. Çok tereddüt ediyom bu yüzden
(1,186 puan) tarafından
Aynen zaten üç dört günde uyum sağlıyorlar akşam bez koyuyom altına alezde koy bir kaç güb yapar ama alışacaklar napalım öyle böyle öğrenecekler
0 oy
(264 puan) tarafından
ya sabır çekerek basla cnm bizim 1 hafta oldu ömrüm pijama yikamakla geçti:D
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Keşke 2 buçukta başlasan bn 3 yasinda öğrettiğim halde zorlandim.  :(
(1,151 puan) tarafından
Ama hamileyim ben. Ya yetişmezse
(3,895 puan) tarafından
Doguma kadar dene cnm.İnşallah ogrenir.
0 oy
(734 puan) tarafından
Alıştırma külotları var bir tarafı pamuk diğer tarafı musamba alez gibi yumuşak biz kardesimde kullanmıştık.Bezi bir kere çıkarın ve tekrar takmayin basa sararsiniz demislerdi
(1,151 puan) tarafından
O alıştırma bezi var bende yeni doğduğında ne olduğunu bilmiyordm 3 tane aldm ama nasl kullancm
(734 puan) tarafından
Pamuklu kısmı ice giyiyor kacirsada ortalık batmaz yarım saat arayla wc ye götürün gülen yüz etiketi alın her çiş söylediğinde kağıda yapistirin seviyorlar öyle seyleri kaçırınca da üzgün surat yapistirin
(1,151 puan) tarafından
Ayyy mutlaka yapcm çok sağol
(734 puan) tarafından
Rica ederim :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 425 göst.
0 oy
15 cevap 1,126 göst.
0 oy
4 cevap 85 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (4,857 puan) tarafından soruldu