0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (492 puan) tarafından
Doğumdan sonra b vitamini eksikliği yaşayan varmi neden olur bu eksiklik 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben canim oğlum kolikti beslenmedim güzel haliyle emdiği için bütün vitaminlerimi de aldı iğne vuruldum düzeldi
(492 puan) tarafından
Ben 2 gündür içemedim gidip alamadimda tansiyon baş dönmesi beni mahfetti simdi yazdırmaya geldim hem kan ilacı hem b vitamini dogum yaptığımdan beri kullaniyorum
tarafından
En etkili iğne canım doktordan iğnesini işte
-Reklam-
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Benım 18 ay sonucunda b12 dahıl butun vıtamınlerım eksıktı emzırme kaynaklı tabı gebelıgınde etkısı vardı.10 gun boyunca bır gun durup bır gun vurularak bır de ayda bır vurulmak uzere 5 ıgne daha verdı doktor.Toparlamısımdır umarım.beslenme eksıklıgınden kaynaklanıyor sanırım
(492 puan) tarafından
Şimdi geldim doktordan b vitaminin yüksek dedi fazla içmişsin dedi ben eksik olduğunu düşündüğüm için tansiyonum o yüzden çıkıyor cok halsizim birde onun yüzünden sandim ama değilmiş artik kullanma dedi bilmiyorum 2 gündür kafam uçuyor resmen kendimi biliyorum carpintim var nedeni nedir artik cuma büyük hastaneye gideceğim bakalim ne cikacak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (408 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
7 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gelbebegim (1,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 781 göst.
1 Ocak 2020 Aile kategorisinde Hayallerbirolsun (465 puan) tarafından soruldu

377,330 soru

11,292,091 cevap

34,710 kullanıcı

...