0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler günaydın gece yarısı kızımin inlemesine uyandım yataktan düşmüş üstelik ters tarafa yatırıyorum kafasının bulunduğu taraftan doğru düşüyor Allah'a şükür yatak yüksek değildi herhangi biseyi yok çok şükür sonra tekrar uyuttum yatırdım ben hala nasıl düştü derken iki dakika geçmeden gözleri kapalı ayağa kalkmaya çalıştı yatağın diğer ucuna gitti yattı uykusunda 14 aylık bebekte uykuda yürümeye çalışma normal mi gözleri kapalı ayağa kalkıyor gidip ayaklarının geldiği tarafa yatıyor ve gözlerini hiç açmadan acaba uyku problemi mi var 

6 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından

Uyur gezer  olacaktir:woot:

(795 puan) tarafından
Böyle bi sorun olabilir mi daha 14 aylık acaba doktora götürsem mi
(2,709 puan) tarafından
Valla boyle bi sorun simdiden baslarmi bilemem ama benim rahtmetli abim küçükken  hep  gezerdi annemler  bizi ayri odaya onuda yaninda yatirirdi giderse duyayim diye kac kez koydeki sokak kapimizdan döndürmustuler geziyodu bildigin gece yarısı  sende yuksekte yatirma yere yatak yap oda kapısınıda kilitle dışarı  bile gidebilir tabi bu zamanla
(795 puan) tarafından
Allah korusun valla hiç yapmazdı iki üç aydır yürüyor ilk defa başıma geldi uykuda yürümesi inşallah geçici bı durumdur kontrolüne goturdugumde sorarım olmadı doktoruna teşekkür ederim
(2,709 puan) tarafından
Rica  ederim  kuzum dedigim gibi dikkat et
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Gayet normal canim öğrendiklerini  uykuda tekrar  etmek istiolar benimki de öyle  yerde yatır  bi süre  
(795 puan) tarafından
Korktum canım Allah korusun bı de öyle sessiz ki gözünü açmadan kalkıyor iki üç aydır yürüyor ilk defa başıma geldi acaba dedim uyku bozukluğu falan mı var teşekkür ederim yerde yatak yapayım
0 oy
(544 puan) tarafından
Yürümeyi ne zaman öğrendi acaba? Instagram'da bir doktor bebeklerin yeni öğrendiği şeyleri uykularında tekrar yaptığını söylemişti de. Benim kızım da 5 aylık ayaklarını tutmayı öğrendi ve uykusunda sürekli  aynı şeyleri yapıyor öğrendikleri yeni hareketin heyecanı uykularında devam ediyormuş
0 oy
(1,595 puan) tarafından

Bana normal geldi benim kızda 15 aylik olacak bizde öyleyiz yatakta dört dönüyor ama benimki emekleyerek yer değiştiriyor ayağa kalkınca soluğu oturma odasında alıyor :)

0 oy
(5,721 puan) tarafından

Bana göre normal bazısı yaşamamıştır bişey olur der.. benim oğlum ufackk besikte gözü kapalı emeklerdi bir kere halam bile korktu bana seslendi he yok dedim o oyle:D.. beş yaşında hala ayni

0 oy
tarafından
Benim oğlum da uykusunda emekliyo gece boyu başını bekliyorum valla 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
0 oy
6 cevap 171 göst.
8 Şubat 2021 Aile kategorisinde 2 melek annesi 47 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,106 göst.
0 oy