0 oy
783 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar merhaba gerçekten ümitsizliğe düşüp  içimin daraldığı bir noktada size yazıyorum şu an . 9 aylık evliyim ilk 3 ay hap ile koruduk . sonrasında artık anne olmak istediğimi düşünerek eşimin de isteği ile korunmayı bıraktık. 6 aydır 2 kez regl gecikmesi yaşadım ve psikolojik olarak bir sürü belirti yaşayıp hüsrana uğradım. Asla isyan etmiyorum hep dua ediyorum ama arkadaşlarımın akrabaların  1 2 ayda hamile kalabilmeleri beni artık üzmeye başladı. Kontrole  gittim herhangi bir sorun olmadığını söyledi doktor ama içim bir türlü rahat değil ve özellikle bu gün gerçekten artık anne olmayı hak etmediğim için olmadığını düşünmeye başladım. Nasıl hamile kalabilirim her hangi bir şey deneyip hamile kalan hanımlar lütfen bana yardım edebilir mi ? Çok uzattım farkındayım hakkınızı helal edin .

42 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Iliskiye girdikten sonra ayaga kalkma hemen o sekilde yat uyu 
tarafından
Yatıp uyumadım hiç ama uzun süre yatıyorum 45 dk 1 saat kadar . onu da denerim bakalım. Çok teşekkür ederim sağolun yorumunuz için
-Reklam-
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Kafana taktigin icindir bende ilk aylar neden olmuyo doye delirmek uzereydim adim kisira cikmisti snr takmadimumursamayi biraktigim an hamile kalmsitim
tarafından
nasıl öğrendin takmamayı nolur bana da öğret
Cok zor inanki aylarca aklimdan cikmadi sonra dedimki amaaan olursa olur olmazsa olmaz dunyanin sonu degil yaa sevdos kismetinde varsa olcak nasilsa dedim inanki o ay hamile kaldim ama ovulasyon testide yaptim hep
tarafından
ben de öyle yapıcam inşallah ♥ yorumun için teşrkkür ederim evladınla upuzun sağlıklı huzur dolu ömrün olsun inşallah
Amin cok sagol rabbim sana cifter cifter nasip etsin
tarafından
amiiiiinnn ♥

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 159 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 200 göst.
28 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yarn1238 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...