0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11,505 puan) tarafından

Kızlar adete göre günüm bitti. Ultrasyona göre 7 gün falan var. Şimdi ben doktoruma randevu almıştım ama değişiklik nedeniyle iptal olmuş taş randevusu haziran 16 da. Ben hiç kontrol olmadığım bir doktora randevu akşam olur mu? Bakmamazlık yapmaz herhalde değil mi?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Özel mi. Eğer özelse bakar elbet ama doğumunu yapar mı bilmiyorum onu kontrole gidince konuş. Ama eğer devletse zaten yapar 
(11,505 puan) tarafından
Devlet canım. Bakarlar değil mi valla ilk gebelik bilgisizim;)
tarafından
Bakar canım merak etme. Zaten devlette doğum katında nöbetçi doktor oluyo hangi doktor denk gelirse :)
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Aynı hastane ise sorun olmaz çünkü bütün tedavi sürecini görüntüleme imkanları var 
(11,505 puan) tarafından
Hastane aynı canım. Ama doktorum yok. Çatıya bile de bakılmadı daha randevuyu da iptal etmişler çok geç güne var
(1,790 puan) tarafından
Zannetmiyorum canım bakmayacagini zaten devlette her zaman aynı doktora denk getirmek çok Zor yani doktor değişikliği ister istemez oluyor
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Özel de devlette fark etmiyor ikiside bakar ilk gittiğinde durumu izah edersin mesela ben doktor değişikliği yaptım.

Doktor randevumu iptal etmişti şuan 11 haftalık hamileyim neyse başka bir doktora randevu aldım gittim dedim ki randevuma 1 gün kala randevum iptal edildi şu doktora gidiyordum dedim oda geç bakalım dedi sorgusuz sualsiz ilgilendi.

Mesela oğlumda doğum zamanı virüs yayıldı ve o eski doktorum beni kabul etmesi burda yapayız doğumunu dedi bende başka bir hastaneye gittim özel hastane ama özel demek istemiyorum çünkü adı özel paralı gereksiz bir hastane neyse kadın doğum doktorum çok çok çok iyiydi gittim durumu anlattım doğuma kadar kontrollerini o yaptı doğumunu da o yaptırdı .

Yani ilgilenirler sıkıntı yaratmazlar.
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
27 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,896 soru

11,486,507 cevap

35,116 kullanıcı

...