0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanizla beraber yaşıyorsunuz tamam köyde yaşıyorsunuz. İlk hamileliginizde hamilelik sırasında size huzur vermedi  demedigini birakmadi  ondan erken dogdu .çocuğunuz bir yaşında tamam dışarı işini size yaptırmadı ahir falan ama sabahın 6 kalkıp yatana kadar ev işleri size ait artık yorgunluktan uyuyakaliyorsunuz bebegede bakmıyor bebeğinizde kilo geriliği var .Şimdi gelmiş ikinci diyor ne dersiniz?

30 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Oturda kendin yap bebegi avcunu yalarsin derim 
tarafından
Birde daha çocuğum doğdu bir parça  aldı ne birşey takti
tarafından
Yav bosver almasinda takmasinda avcunu yalasin ikinci bebekonisinda bosver dinleme
(682 puan) tarafından
Kızlar lütfen kaydedin 18de kalmış lar kardeşlerim :( Https://ty.gl/08uir10x   https://ty.gl/i5mbsqsh   https://ty.gl/i1w3gxu3
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu kadar zulme katlandkysam ona da birsey demezdim heralde. 
tarafından
Onun yüzünden erken dogurdum
tarafından
Yani demek istedigim yazik drgilmi sana o karnindaki bebege. Neden bu eziyete katlandin esin hic mi birsey demedi ailesine
tarafından
Esim yok kadın bana bu benim oğlumdan değil dedi oda sen anneme kucaklatmazsan demezsi hakli
tarafından
Haysiyetsz serefszler ben olsam hepsini bir gecede gebertirim
0 oy
tarafından
Çok istiyorsan kendin doğur derdim 
tarafından
Birde daha çocuğum doğdu bir parça  aldı ne birşey takti
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Hiç bişey demem benim özelim onu ilgilendirmez 
0 oy
tarafından
Onun bunun lafina bakarak çocuk yapılır mı yaa baksa yardım etse bile 
0 oy
tarafından
Yani kırmadan yeterince sorumluluk var üzerimde ikinciye daha hazır.değilim de ya da düşünmüyoruz daha de. De bişeyler
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Böle insanlara çoçukmu yapılır 
0 oy
tarafından
Muhattap olmam olmuyorum da isim olmaz kimsenin hizmetçisi degilim
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Önemli olan sen ikinciyi istiyormusun kaynana değil senin ve eşinin düşüncesi önemli canm 
tarafından
Ben valla şöyle kizim doğdu ama herşey içimde kaldı hamilelere özeniyorum ama  çok yoruluyorum istemiyorum şuan belki kızım  buyur o zaman
(2,165 puan) tarafından
Senin ikinciye hazır olman gerek canm bakabilecekesen düşün ama yok şuan istesem de bakamam diyorsan bekleyin kızın biraz daha büyüsün sonra Allah nasip ederse yine hamile kalırsın , yoksa kimse için yapmayın kaynana istiyor diye olmaz bu özel bir konu kimseyi alâkadar etmez canm
0 oy
(213 puan) tarafından
Ilkinde huzur verdinya bundada verirsin derim isim olmaz derim 
0 oy
tarafından
Bu tamamen sen ve eşinin verebileceği karar kaynanalsr ne karışır bu meseleye snlamıyorum karı koca arasındadır ne zaman isterlerse o zamsn :))
tarafından
O bizim herseyimize karisir
tarafından
Söylesin dursun öyle bişey bi kulağımdan girer bi kulağımdan çıkr çocuk sorumluluk ister
tarafından
Esim anneci
tarafından
Yani annen çocuk yapın diyince eşin de hemen çocuk mu yapar ne saçma insanlar var ya :D tövbe yarabbim ya insanın bi duruşu olur fikri olur yok böyle bişy
0 oy
(119,151 puan) tarafından
bana erken dogum yaptiran insanla ayni cati altinda olmam
tarafından
Kactigim için ailem kabul etmiyor esimde annesinin kolesi
0 oy
tarafından
Tövbe Estağfurullah vallahi bişe diyemiyorum artık ya. Ben çok şey derdim de sen dedin onu merak ettim.
tarafından
Ben bunu çöpte mi buldum kızım zaten geri kalmış bir bebek
0 oy
(788 puan) tarafından
Has.. ordan derim
0 oy
(262 puan) tarafından
S.....r y......m derim. Zaten o seviyeye kadar katlanmazdim
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Kendi evime çıktığım gün ikinciyi yapıcam derim
tarafından
Öyle desem kocamı bana doldurup sallar
0 oy
(968 puan) tarafından
Ne zaman istersem o zaman yaparim kimseye guvenip cocuk yapmiyoruz ya da onlara yapmiyoruz  isterse gul gibi baksin dogurup onun kucagina vermiceme gore senin ne istedginn onemli cevp bile verme
tarafından
Haklisiniz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Evimi ayirin ikinciyi yapim derim, artik kendi evimin isini yapip, cocuklarimla dogru duzgun ilgilenmek istiyoruk derim
tarafından
Nasıl biliyor musunuz  işim bitti covugum uyuyor uzanıp dinlenemiyorum dün kayınbabam aldı balkonda oturuyorlar kızımla bende odada uzanayim dedim elli kere sevda nerde niye gelmiyor diyorlar
(6,978 puan) tarafından
Acik acik soyle canim, yoruluyorum artik dinlenmem lazim de
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Sen hizmetci gitmissin derim .kaynanan kocan olmus resmen ona mi kalmis 2. Yi yapmak 
tarafından
Canım çıkıyor
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Köyde değildim ama aynısını yaşadım kendi evime çıktım ikinciyi yaptım ve hiçbir şeyime karıştırmadim 

Eğer ayrı eve çıkma gibi bir imkanın yoksa yapma bence çocuklar çok etkileniyor senin bütün hayatını etkiliyor o dönemde yaşananlar 
tarafından
Ne  gibi etkileniyor
(1,790 puan) tarafından
En basiti senin koştur koştur iş yaparken çocuğuna ayırdığın vakit neredeyse yok denecek kadar az senin göstermediğin ilgiyi babanne dede varsa amca hala gösteriyor ve sen evde bir anne değil sadece iş yapan hizmetci durumundasın
Çocuk büyüdükçe etrafından ne gördü ise onu yapar yarın öbür gün seninle eğlenceli kaliteli vakit geçirmek isteği yerine o da senden iş bekleyecek suyunu ayağına getirmen gibi mesela

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 796 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 303 göst.
31 Mart 2023 Aile kategorisinde htcdmrc (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
5 Mart 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 617 göst.