0 oy
1,564 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşimin nasıl bi karakteri var çözemiyorum  4 senedir evliyiz hiç dışarı tek çıkmıyor  sadece işe gidiyor her gün aynı saatte geliyor oturuyor kumanda elinde tv izliyor ve ya telden oyun oynuyor çocuk uyanık olunca oyuncakla oyun oynuyorlar evin içind top oynuyorlar esim her gün ev gelince yemeğini çayını veriyorum kızıma bak ben biraz uzanıp dinlenecem diyorum tm diyor kizim babasının yanında çok mutlu sevinçli güler yüzlü ben dinlendigim zaman  hep sesleri geliyor eğleniyor gülüyorlar kizim benim yanımda bilr o kdr mutlu değil sanki babasını çok seviyor dışarı çıkar desem çıkarıyor gözümün önünde dışarda geziyolar kızımın  benim bi ihtiyacım bisey olsa hemen alıyor hiç biseyimizi eksik etmiyor  eve misafir getirme desem getirmiyor ne desem yapiyor ailesini de benim için sildi beni istanbula da getirdi çalışmadığı zamanda bizi dışarı çıkarır mağazaya zuccaciyrye civelede götüruyor götürüyor parkada götürüyor ama tek başına dışarda gezmiyor sadece o gün kadının arabası 5 trilyon olduğu için kırmızı olduğu için  kadın metrobüse bırakmış ama eşimin patronu sayılıyor bende kıskançlık yaptım şuanda konuşmuyorum diye küstüm diye hiç bi şey yemiyor içmiyor bana yemin ediyor yanlış bi şey yapmadım diyor bana dedi bende calısıcam araba alicam dedi her gün metrobuste 4 saatlik yol yorucu oluyormuş  dışarı çıkınca da sürekli kiskanclik yapıyorum diyorum sen nereye baktın etrafa mağazalara bakıyorum diyor elbise alicam göz  gezdiriyorum diyor ztn bi kadınla mecburiyetten konuşsa bilr abla diyor dışarda alışveriş yapınca kadınların yanında beni övüyor sevdiğini söylüyor elimi tutuyor öpüyor bende ayıp diyorum dışarda yapma diyorum evde olunca da benimle şey yapmak istese bilr ben geri  çekiliyorum bana diyor sen beni niye sevmiyorsun oysaki çocuktan dolayı yorgun oluyorum dinleniyorum 3 ayda bir sadece bi kere zoraki kalbi kırılmasın diye ilişkiye giriyoruz bana diyor sen beni hiç öpmüyorsun beni sevmiyorsun sarılmıyorsun  ben diyorum yorgunum ondan sürekli kalbi kırık şeklide uyumaya çalışıyor  vicdan azabı çekiyorum ama cok yorgunum yemek  yapmadigim günlerde kendisi yapar veya dışardan sipariş verir ve hep bana fazla yemek ister kadınlık yapmamama  ragmen dışarda bende gezerken sağa sola bakıyorum ama esim yapınca aynısını kıskançlık yapıyorum çünkü erkeklere güvenmiyorum 

53 Cevaplar

0 oy
(2,047 puan) tarafından
Eeeehh yaniii bacım yaniiii kendine gel
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence sen kendine guvenmiyosun ve çok bencilsin onca yazdığın yazıyı dön bir oku sukret ya.. kötüyü kendinize çekmeyin adam mükemmel bir baba eş daha ne olsun
0 oy
tarafından
Sadece ne diyeceğimi bilemedim sana o kadar söyliyim
0 oy
(493 puan) tarafından
Eşini al canim pamuklara sar obur postunu okudum ama işte onu yasadin diye rabbim sana böyle iyi bir es nasip etmiş şükür et inanki neleri var sarıl kocana yuvana 
0 oy
tarafından
son paylasimindan sonra donup bakayim neden herkes ustune gitmis dedim ama canim kusura bakma ama yazdiklarini hepimiz hergun fazlasiyka yapiyoruz ustelik kocamizdan gram yardim almiyoruz.. bak hamileyim 5 yasinda kizim var kalktim kah. hazirladim evi sildim supurdum, market ihtiyacini gordum, parka goturdum eve geldim banyo fasli ardindan corba yaptim kiza icirdim yiyeceklerimizi pisirdim hep beraber yedik kii bu aksam saatine kdr olan seyler ben eve geldigimde esim yeni uyanmisti.haa hamile olmasam beraberlikte olurdu belki bunlarin uzerine.. yani ne cocukla disari cikar parka goturur vs ne evde oyle bir.kac saat oynar ne benm icin ailesini siler onlari gec zaten.. yasadiklarini da okudugum icin sunu belirteyim ki bende aldatildim evli degildim ama esimle karsilasinca bana eskinin faturasini bana kesme demisti yaptigim bir kac sey sonrasinda vee gercekten hakliydi esim o kisi degildi ki onu kisitlayayim yada engel koyayim.. yanii cnm sen once iki kisinin ayni olmadigini kafanda idrak et onceden yasadigin sonucu karsinaa bir nimet cikmis haa diyelim ki tum bunlara daha fazla katlanamayip gitse esin ne yapacaksin bu seferde vahh soyle yaosaysim keske demicek misin o yuzden suan ki durumuna sahip cik ilerde keske deme
0 oy
(736 puan) tarafından
Böyle kocalarda ancak senin gibilerine denk gelir senin kocan gibi kocaya sahip olmak isteyen kaç kişi var biliyor musun? Böyle haksizlik yapmaya devam edersen adamin bi gün canina tak eder görürsün.  Daha iyisini bulamazsin çünkü en iyisi bu. İşten geldiğinde çocuklarınla ilgilenmese gelip seni dövse dışarıdan yemek sipariş etmese neden yemek yapmadın diye dövse daha mi iyi. Her gün dışarlarda hovardalik yapsa daha mi iyi eşinin kıymetini bil adamın bişey yaptığı yok sana
0 oy
(10 puan) tarafından
Psikolojik tedavi gor bence tek başına dışarı çıkmıyor diyorsun yorgun olduğum için 3 ayda bir diyorsun ben erkek olsaydım o üç ayın 89 gününü başkasıyla gecirirdim yemek yapmadığım da yemek yapıyor daha ne istiyorsun ki o adama işkence ediyorsun resmen 
0 oy
tarafından
Kocanla evlenipte o adamın günahına niye girdin bacı. Adamın başını ne demeye yaktin
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Yalan post kızlar hoşuna yazmayın var mı öylr bir erkek?? Hahahahahahahha bacım hayalindeki erkek iyiymiş hee 
0 oy
tarafından
Ah ah sende bulmuşsun da bunuyon mu ne istiyon daha
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Acaba daha allahtan cezanı mı ıstıyprsun? Benim koca boyle olacaktı yıkar ayagını suyunu ıcerdim. 
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Yanı belli ki sevmiyorsun adamın hayatını da mahv etme en azından yapmacık davran azicik tam tersi olsaydı çok severdin buraya post açardın kocam beni sevmiyor diye eminim ilgi sevgi sana fazla gelmiş 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,045 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 676 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 918 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ayşegül Salkım (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 695 göst.