0 oy
731 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Kızlar kaçarak ewlenenler vermedikleri için mi kaciyorlar. Ben hep bunu merak etmisimdir.

29 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bana sacma gelio kacarak evlenmek falan ana babadan dahhami degerli oluo elin adami
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne kaçtım ne kaçmadım.  Çok farklı birşey oldu.  

Eşimle sevgiliydik. Ailem eşimi yanıyordu eşim sürekli ailemin yanına gelip gidiyor du. Bı gün. Yine istanbula eşimin yanına gitmiştim biz artık evlenelim seni geri yollamak çok zoruma gidiyor dedi konuştuk. Sonra ben ailemin yanına döndüm.  Eşimde Sakarya ya döndü.  Evimizi tuttuk dizdik nikah günü aldık. Ailelere haber verdik.  Babamın evinden nikahima gittim annemle birlikte.  Hepsi bana saygı duydu. Evlendikten 2 ay sonra ben kaynanami tanıdım. Eşim 7.8 yıl üzerine benim hatrima ailesi ile barıştı

(1,298 puan) tarafından
Ay aklıma yaprak dökümün deki  Fikret in evliliği geldi çok benziyo.
tarafından
Hiç izlemedim cnm
0 oy
(1,166 puan) tarafından
bende  kacarak evlendim. benim ailem vermiyordu. bu yuzden kacdim   1 ay icinde  planli yapdum
0 oy
(1,298 puan) tarafından

Ya bende kaçarak evlenen bir çiftin ilk meyvesıyım bıraz komik oldu evet ama annemle babamın hikayesi daha da komik. Amca çocukları onlar işte annem de babam da küçük yaşta annesiz kalmışlar üvey anneler ev içinde hep eziyetle büyütmüşler. Neyse annem 17 yaşında çok guzel ve bakımlıymış babam ona aşık olur ve bir birlerini çok severler. Evlenmeye karar vermişler dedem annemi istememiş onu alıp vitrine süs mü yapıcam demiş iş bilmez yardım etmez işte eski kafa malesef. Annem de onun bu lafına inat babamı kaçırmış:)) bir yaş büyük babamdan hep güler şakalaşırız onların durumuna.bu yuzden dir ki ailemin sevenlere sonsuz saygısı vardır. eşim Sinoplu ben vanlıyım sevdik bir birimizi onlar da üzüle üzüle benı gurbete verdiler. Belkide kaçarım dıye yaptılar ama ben babamı bırakıp kimselere kaçmazdım buna yüzde yüz eminim hatta başıma da geldı eşimden önce de evlenme teklifi almıştım daha istemeden kaçalım dedı anında bitirdim. Şimdi gurbetlik dışında çok çok mutluyum Rabbim hiç kimseye pişmanlık vermesin inşallah 

0 oy
tarafından
Malesefki benimde kaçarak oldu mis gibi hayatm mis gibi işim vardı estetisyendim  istedigim saate evdeydim valla şahsen ben çok pişmanım buna kaderde diyebilirim cahillikte diyebilirim çocuklukta vs.herşey diyebilirim ama aklı başnda birinin kaçacagını düşünmüyorum beni kandırdılar muskalarla aglamalarla arabanın lastiklerini patlatacak kadar deli deli hareketleri vardı düşün artk BEN HİÇ MUTLUDA DEGİLİM MEMNUNDA ama yinede şükür çünki elimden başka hiçbirsey gelmiyor ama benimki planlı degildi o dakika icindeydi arabadan inmeme izin vermedi kesinlikle babamın şerefini yere egdirdigim için çok pişmanım .....
0 oy
tarafından
İlk evliliğimde istemeli falan oldu ama yüzüm güldü mü hayır 2.evliligimde kaçarak evlendim evet çok sıkıntı yaşadık hata buraya çok defa yazdım ama anladım ki sevgi saygı olduktan sonra her evde her ailede kavga sıkıntı sorun oluyor mutluyum haa ailemi arkada bıraktım pişmanmiyim asla çünkü ben kacmasaydim ya üvey anneye hizmetçi yada kendi annemden ömür boyu laf duyacaktım abilerden dayak yada birine kuma olarak vereceklerdi yani kacsanda kacmasanda evinden teli duvaklı da çıksan herşey Allah'ın emri anlinda ne yazıyorsa o olur 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
27 yaşımda Allah'ın emri ile evlendim ailem izin vermeseydi de kacmazdim ailemi ikna etmek için elimden geleni yapardım annemi babam ezmezdim. Kaçanlar genelde küçük yaşta kaçıyor cahillik mi dersin ne dersen de ama Allah herkese baba ocağından teli ile duvağı ile çıkmayı nasip etsin 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Aslında kacmadım sadece çılgın bi evlilik istemiştim deli ruhlu olduğum icin. Calısmaya geldiğim şehirde tanıştım eşimle 2 sene tanıyorduk hic konuşmamıştık nefret ediyorduk birbirimizden. Sonra konuştuk 2 ay sonra evlilik cüzdanı ile aileme sürpriz yaptık :) herkes şok :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Genelde öyle  oluyor arkadaşım da kaçmıştı   vemedikleri  için  ama  ilk  2 yıl  çok  pişman  oldu  çocuk  aşırı kıskançtı  sürekli  eskileri  dilere  getiriyordu  çok şükür  şuan  çok iyiler 

Birde  istenmeden ve nişanlı olupda kaçan var  bana  göre  onlar  heyecan  arıyorlar  :)))

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 761 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 658 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 767 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 765 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu

384,658 soru

11,506,680 cevap

35,160 kullanıcı

...