0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından

Aralık ayında Kızım 2 aylıkken kaynanam gile gitmiştik kızımla sadece ben gittik eşim de başka şehirde çalışıyordu kaynanamLara gitmeden önce kendi evimdeyken komşunun evine gitmiştim Orada koltuğundan **** olmuştum kızım da **** olmuştu Ondan sonra kaynanalara gitmiştim kaynanamın  en büyük evli kızı da 2 çocuğunu alıp bize gelmişti Biz de kalmışlardı aynı evde bir odada 5 kişi kaldı kalmıştık onlarda kaşınmaya başladılar çocukları falan Sonra bebeğim ile bana **** demeye başladılar Ben de güldüm Ondan sonra aynı odada kalmaya devam ettiler Bir taraftan da **** demeye devam ettiler Ondan sonra benim Bebeğimin ve benim kıyafetlerimi leğene koyup bana elimle yıkamamı söylediler Ben de hava soğuk yıkayamam dedim Ondan sonra akşam oldu kıyafetlerimi Çamaşır makinasına atmadılar Ben de o soğukta  ellerimle yıkadım Ondan sonra bana Bulaşıkları yıkaattılar tam bir hafta ondan sonra bebeğime **** veremli gibi sözler söylediler en büyük ablası çocuklarını alıp evine gitti Bir hafta kalıp ondan sonra diğer Görümcem bana koltukta bebeğinle uyuyamazsın yerde uyu dedi minderde Ben de merak etme Ben yarın gidiyorum zaten dedim Sizce onlar Haklılar mıydı 

11 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay dusman gibiler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neresi haklı be bunların pislikler 
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Bence bir an önce evine git canim
0 oy
tarafından
Tabiki değiller hayatımda bu kadar ******** bi insan takımı görmedim niye kaldın çamaşırını yıkadın elinle o gün giderdim söyleşileri o hakaretleri de onlara yedirirdim gitmeden 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ne  olursa  olsun bir bebdye  oyle laflar  soylenlmeli ve  benim bebeyime  ve bana  oyle davrananan insanalrin yuzune  bile  bakmam
0 oy
(119,460 puan) tarafından
tamamen haksizlar
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Kapıyı yüzlerine çarpıp giderdim oradan canım bunlar nasıl insanlar böyle...
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bi daha o eve ayak basma 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Böyle  konuşmalarında  tabiki haksızlar  ama  senin  de gitmemen lazımdı  keşke  söyleseydin  ona  göre  davranırlardı canım 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Koltukta ne olduğunu anlayamadım

0 oy
(758 puan) tarafından
Yıldız koydugun yer ne anlama geliyo anlmdim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
0 oy
6 cevap 321 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 283 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Filiz.aras1213 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
26 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...