0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar ben ankarada oturuyorum. 3 ay oldu taşınmalı bilmiorum buraları nasıl ne yaparlar.. Canım çok mangal çekior. Mangallığınızda falan var acaba balkonda yaksak kızan olurmu yada yasakmı..bilgisi olan ankarada oturan varsa yardımcı olurmu

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence balkonda yapman pek etik olmaz  coluk cocuga kokar canlari ceker isteselerde bulamazlar bu saatte
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yani sorun olmuyo tabiki ama once yöneticiye sorun cnm bazi apartman da vs yasak ama nefsi cekenler olabilir mi bilmem 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yasak canim bizim bina hali bile cirptirmiyo ankaradayim bnde
(48,629 puan) tarafından
eda nerdesin sen yazmıştım cevap vermedin ☺️
(22,070 puan) tarafından
Anaaa gormemisimdir kizz telefonum yoktu esim kullandi ben kaldim oylece knka giremedim hic :D ama geldim kurutulamazsiniz
(48,629 puan) tarafından
ne kurtulmasi kiz sordum ona buna kimse bilmiyomus benimde netim yok ama bak ssn beni merak etmedin sanada küstüm ☺️☺️☺️
(22,070 puan) tarafından
Yoooo ettim ettim ozledim sizi valla :d npiyon elos napio
(48,629 puan) tarafından
iyi şükür uyudu bende cipsten sifre kazandim onu bitiriyorum senin elos napiyo☺️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şahsi görüşüm apartman balkonunda yaparsanız üst kartlara alamayana bulamayan gidecek.... Belki hamile var canı cekcek

Şahsen dumanının da ewime dolmasını asla istemem.
0 oy
tarafından
bilemiyorum ama kokusu etrafa cok yayılır canım yaa çoluk çocuk vardir illaki onların da cani çeker. ve şikâyet de edebilirler 
0 oy
tarafından
Yani apartman kulturune mahalle kulturune uyan birsey degil bence yakmayin buyuk saygisizlik koku igrenc geliyor her yere. Mangal yakilan parklar var kapalimi hala oralara gidin
0 oy
tarafından
Valla silopi de oturuyorum benimde canım çok çekti yaptık valla yarım saat önce yedik yani kimsede bisey demedi ama orayı bilemem valla 
0 oy
(1,120 puan) tarafından
İzin verilmez o duman nolacak herkesin evine dolacak ben izin vermezdim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Fırın telinde yap cnm aynı mangal gibi oluyo balkonda olmaz. Yani alt ve üst katımdaki mangal yapsa şahsen kavga ederim heralde o dumanı çekmek zorunda değilim cam kaşı açıyoruz sonuçta
0 oy
tarafından
Kimsenin kul hakkına girme gunah yapan var yapamayan var annem ızgara makinesi aldı sırf bunun icin durumun varsa ondan al
(25,224 puan) tarafından
Kul hakkıyla ne ilgisi var kız pikniğe giden herkes mangal yapmıyo ee yapanların suçu ne :) tamam balkonda yapması uygun değil ama koku aynı koku pikniktekiyle. Öyle düşünürsek sadece pikniğe mangalcılar gitmeli
0 oy
tarafından
Elektrikli mangal al bacım hem kokmuyor o çok vebale girmessin hem nefsin korelir benim canimda çekiyor ama elektrikli de yaptık geçen gidecem haftaya bende duramiyorm artık gercekten
0 oy
tarafından
İsini dumanını geçtim bütün mahalleye kokar canım ya. Şahsen ben doğru bulmuyorum. 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bizim apartman 5 katlı 5. katta oturuyorum ama balkonda yapmıyoruz adanada olduğumuz için çatı damda yapıyoruz 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kuzum demin kizi parka cikardim orda bj evde mangal yakmislar burda cok yapiyolar karnim tok oldugu halde oyle guzel koktu ki bide cani her seyi ceken biri degilimdir sen düşün... Yani etik olmaz bence hadi buyuk neuse de coluk cocuk sikinti evde guzrl bagaratla firinda yap istersen bu seferlik
0 oy
(434 puan) tarafından
Eger en ust katdaysn hıc bısey olmz bence eger ustunde kımse yoksa kokuda olmuyo 
0 oy
(48,629 puan) tarafından
ankara genel olarak bilmez sizin apartmanı mahalleyi komsulara sorman lazim
0 oy
tarafından
Yasak canım şikayet eden olursa ceza yazarlar hem balkonda yakmak doğru değil bence senin altındaki komşu yaksa gönlün olur mu 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben  de Ankaradayım. Binamızın yakınında piknik alanı var oraya gidip yakıyoruz. 2 dk lik mesafe. Ama balkonda uygun olmaz diye düşünüyorum.. Zaten yasak bizlere de. 
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Ankaradahım daha bugün yaptı biri yükarı katlardandı küllerini geldi balkona bise demedim insanlar özlemiştir  ama laf soz diyen lafini geri cekmeyen cok insan var canım

Az sabret canim mangal mesire alanlari acildi ankarada cumartesi günü gidebilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
31 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde mys62 (1,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 96 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Guzelanne1 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 324 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
20 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Eliftpe (202 puan) tarafından soruldu

379,161 soru

11,349,794 cevap

34,815 kullanıcı

...