+1 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Ölmek uzreyim gorumcem sürekli ben boyleyim her şey ben dediyim gibi olur annem babam her şeyi ben dediyim gibi eder diyor. Sonra kimn ne getirse evde ne bisse odasında saklar biz evde bişen şeyden iki tane yeriz hepsini anne babasi ve eltimin küçük oğluna verir. Esim bir şey istese vermezler ya annesi bile vermiyor git kazan getir diyor ya surekli kayinimi over gorumcem eşimi dedikodusunu yapar. O gün içecek istiyor eşim dedim kayinvalideme içecek mi var gitsin kendi bulsun dedi. Biz yuxarı cikiyoruz başlayırlar gizlin gizlin yemeye. Aynı binada yani ikiqatli binada bir oturyoruz yani yemegimiz aynı ama diğer şeyleri sakliyorlar. Esimle ben düğün olmadı kredi ile yaptik cogu şeyi evden çalışıyorum ben eve para vermedigimiz için qaliba ama bunların imkanı iyi üstelik çocuk yok yani. Hep eltimin oğlunu getirir gorumcem evimde rahat  vermez çocuk ses falan hep eşimin çok yedigini soylerler hep kotulerler hep ondan konusitlar. Ben de m.al olduğum için susuyorum. Ayrı eve cikamayiz imkan yok

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
E eviniz ayrıymış zaten mutfağınız yok mu evde yeme içmeyi de ayırın istediğinizi yiyin için niye stres yaşıyorsunuz ki boşuna
(6 puan) tarafından
Ayrı değil aynı binada iki qat var mutfak banyo her şey onların aşağıda biz sadəcə üstdə yatiyoruz
tarafından
Tamam o zman odanıza bi mini buz dolabı alın istediğinizi alın koyun dolaba hazır yicekleri rhat rhat yiyin odada.
tarafından
Sinemde benim.kafadan kimseye eyvallah edemem kim ne yiyorsa yesin bahane benim canim çekini alirim dediği gibi mini buzdalabi.gelip burda anlatmam bile
tarafından
Aynen öyle canım kmseye boyun eğip kendmi ailemi ezdiremem vlla çatır çatır ederim kavgamı gerekirse piknik tüpünde yaparım yemeğimi 3 kişi zaten aç kalmazlar yani.
-Reklam-
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Eeee evinde yap yemegi onlarla yemek zorunda degilsiniz esin gormuyo mu yapilani.Ayriyeten eltin az yesin de hamal tutsun bebesine nasil dogurduysa oyle de bakmasini bilecek
(6 puan) tarafından
Maaalasef simdi ikimiz  de kredi oduyoruz mutfak yaptimak ayri yeyip içmek imkanımız yokk. Eşim hep diyor ki niye gizli gizli yiyorsunus ama hic bir fark yok diğer eltime her şey yapiyorlar bana değil. Benim iki halım var onları serdim ama kişin odama bir halı lazımdı para da yoktu almaya kaç drfa dedim ki usuyorus biz anne ya o kadar halıdan birini vermedi. Evindəki her şeyi eltime onun çocuklarina kayinima yapar
(6,200 puan) tarafından
Bacim siz baska eve cikin bosuna orda oturmayin yani sizin yasadiginiz hayat degil eşin evlatlik galiba boyle davrandiklarina gore
(6 puan) tarafından
Hayır maalasef kendi öz çocukları bir anne oğulları arasına nasil fark koyar eşime bir şey olursa gorumcem guler sevinir abisine bir şey olunca suratini sallar gezer
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Önce yemeğinizi ayırın, çalıştığınızı kendinize harcayın. Sen de gitmeyeceksin onlara oturup evinde yiceksin ne istiyosan. Sonra da ilk fırsatta taşınmanız lazım
0 oy
(7,453 puan) tarafından
Evin dubleks sanırım yazından iki farklı daire gibi anlaşıliyor . Yerinde olsam bende yukarı mini bir buz dolabı alır istediğimi içine koyardım . Kocan boş beleş yaşayıp para kazanmıyor ise annesi hakli eve katkısı varsa haksız 
(6 puan) tarafından
Kredi oduyoruz geriye hic para kalmıyor
0 oy
(1,393 puan) tarafından
Valla gorumcelerin hepsi aynidir herhaldee sende konusabilirsinn yada kendi evine alabilirsin onlara minnet etme bence yemeğini de kendinnpisir kendin ye esinle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 228 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 404 göst.
17 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,279 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 609 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde GizemAl (181 puan) tarafından soruldu

396,412 soru

11,857,814 cevap

35,955 kullanıcı