+1 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (604 puan) tarafından
Oglum 22 aylik gecenlerde bezini vikardim denemek amaclı ama cisini yaptiktan sonra heo soyluyor ben yarim saatte bi soruyorum vis var ki diye hatta gidip klozetine oturuyoruz yapmiyor ama bi bakiyorum 2 dk sonra cis cis diye geliyor altina yapmis sekilde. Bende oyle olunca tekrar bezi taktim ama arada cis diyor kakasini soyluyor. O yuzden arada kaliyorum alistirsam mi alistirmasam mi diye sizce denemeli miyim yoksa biraz daha beklemem mi gerekir ?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dene canım ama bu sefer kararlı ol ilk başta yapınca söyler sonra alışır 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İste cnm yarim saatte bir dehil 5 dakikada 1 lavaboya goturmen lazim malesef
0 oy
(91 puan) tarafından
Birakma evdeki halilari kaldir sen tuvalete giderken cis yapmaya gidicemde yaninda gotur benim kizim 1 yasinda iken bezi birakti lazimlik ortadaydi 3 kere koltugun arkasina isedi :)) sonra lazimliga gidip oturmaya basladi oglum 3 yasinda anca tuvalete gitmeye basladi ama kanli ishal yasadiktan sonra sadece cisini tuvalete yapiyor kakasini beze gece bezliyorum hala korkuyor birde kakaya cikamiyor ilac bile fayda etmedi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Demek ki kaslarını tutamıyor ustelersen okula gidene kadar kaçırır altına 1 ay ara ver bence 
(1,850 puan) tarafından
Şşş sariiii napiyoooonn :))
(5,938 puan) tarafından
İş iş iş vallahi ev çocuklar yani gün nasıl bitiyor bense anlamıyorum.sen nasılsın?
(1,850 puan) tarafından
İş iş iş haha :))
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Dün başladık 22 aylıgiz aynı durumdayız yaptıktan sonra soyluyur bugün ilk defa cisin  yarısını lazimliga yaptı 3. 4 gün devam eder bu şekilde sabırlı olmak gerekiyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...