0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,084 puan) tarafından

Bebeğim bu ayın 24 inde 4 aylık oluyor oturtmaya ne zaman başlatmalıyım zarar veririm diye korkuyorum pusete bile koyarken korkuyorum bel çukuruna destek yapıyorum ben mi çok evham yapıyorum acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
2.5 aydan sonra koltuğa koymaya başladım ben doktorumuz yapabildiği hareketleri kısıtlamayın dedi izin vermezsen geç öğrenir cesareti olmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Ben de oyleydim bebegi bi tutusum vardi aman oturur pozisyonda olacak diye odum kopuyodu ama bebegim kendi oturmak istedigini belli etmeye baslayinca az az kucakda oturtmaya basladim oyle oyle derken normal oturmaya basladi destekli 5 aylik felandi tabi basladigin da ilk
0 oy
tarafından
2.5 aylıktı kucağımda oturtmaya başladım 4 aylıkte destekli koltuklira oturtuyofum. Doktor onayıyla tabi. Bebeğin istiyosa otuttur kısıtlama çocuğu o hissedince sana belli eder kalkmaya çalışır vs. Küçük değil 4 aylık olmuş kucağında oldun otuttur 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Nr Zaman sorusuna su ayda diyemem bebek ne zaman hazirsa oturrtun ben 2.5 ayda kucakta basladim cunku istiyordu. 

Kimi vebek 5 ayda dahi hazir olmaz bele zarar verir. 

Yani çocuğunuzu gozlemleyip karar verin her konuda . Her birey kendine hastir,her bebek gibi...
0 oy
tarafından
Valla bende 6 da az az oturttum

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 433 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 217 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu