0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Dogumuma 15 gün kaldı annemle kayinvalidem geldi yanıma. Kayinvalidemin stresi yetiyor su son gunlerde. Zaten sicak bunaliyorum agrilarim oluyor. Bide çok konusmasi herseyi sormasi yok mu yüreğim bayiliyor resmen. Dinlenmek istiyorum ama kayinvalidemin geldiğini duyan kardesleri oturmaya gelmek istiyor resmen cildiricam bu insanlarda zerre kadar düşünce yok! Senin başına yük etmeyeyim ben gideyim onlara dediği de yok. Sinirden ağlıyorum artık.  Son zamanları mi sakin gecirmem gerekirken bunla ugrasiyorum bide. Herkes annesi gidiyorken senin gitmene gerek yok annesi dönünce sen gidersin demişti sirf inadin dan geldi bide benim annem ona hizmet ediyor. Lafa gelince de benim 4. Torunum pek heycan yok diyor gelmeseydin o zaman dememek için zor tutuyorum kendimi. Çok doluyum çok:(

4 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aynen annen varken kalmasına gerek yoktu madem heyecanı yok çocuk 1 yaşına gelince meraktan gelseydi heyecanıda olurdu hem 

Annene söyle yapmasın kendi işini kendi yapsın bi zahmet
(11 puan) tarafından
Ya canim o kadar ağır ki ona bi iş biraksak biz aç kalırız heralde 55 yaşında kadın gelmiş bana soruyo bu böyle mi diye bu yasa kadar nasıl yaptiysan yap ışte dimi. O oyle sorana kadar annem girip yapiyo zaten anca konuşmaya yariyor
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Güzelce  söyle misafir kabul edemeyeceğini. 

Birde senin annen neden hizmet ediyor  ki birşeyler yapılacaksa beraber yapsınlar 
(11 puan) tarafından
Söylüyorum canim defalarca.. anne diyorum artık ne biryere çıkmak istiyorum ne de biri gelsin istiyorum bunaliyorum diyorum . Istersen eşim seni bıraksın kardeslerine diyorum yinede giderim ben demiyor.
0 oy
tarafından
Ay bu kaynanalar niye böyle çirkef ya hepte erkek anneleri böyle oluyo çok soru soran çok konuşan insanlardan bende nefret ederim kuzum anlıyorum seni 
(11 puan) tarafından
Doğum stresi bi yandan sicaklar bi yandan herşeye sinirleniyorum zaten gelmiş bana eltisinin kardesinin oğlunun karısını anlatiyo. Yazarken yoruluyorum o anlatirken yorulmuyor
tarafından
Yok artık allahım yarabbim ya
0 oy
(417 puan) tarafından
Benimde kaynanam dun geldi dogum icin aninda misafir geldi kaynanmin geldigi günyok ben yataga dusmeden gelmek istemislermis zaten yataklik oldum ayakta gezinip sandalyede dik oturmaktan sayelerinde anlayışsız tenekeler
(11 puan) tarafından
Al benden de o kadar. Allah kolaylık versin sanada canim. Doğumun ne zaman olucak Allahın izniyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 164 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 347 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde xzuleyhaaa (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 504 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...