0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Merhaba Düşük yapalı 3 ay oldu arkadaşlar korunmasız ilişki ama hamile kalamıyorum aranızda bu sorunu yaşayan var mı doktora göründüm bir problem olmadığını söylüyor 

13 Cevaplar

0 oy
(859 puan) tarafından
Kuzenimde 5 ay önce düşük yaptı oda hamile kalmak istiyo kalamadı daha Allah inşallah verir isteyene
(9 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Rahim kendini toparlıyordur canım 

Rabbim gönlüne göre versin inşallah
(9 puan) tarafından
Amin inşallah herkesin gönlüne göre versin
0 oy
(932 puan) tarafından
3 ay önce kürtaj oldum 2 ay korunmadan sonra ilk denede olmadı inşallah bu ay olur ovulasyon takibi yapıyorum geçen ay yumurtlama olmadı koyulaşacak gibi oldu ama hiç koyulaşmadı
(9 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun takibi
(932 puan) tarafından
İnternetten ovulasyon testi aldım 30 adet hergün belli saat aralıklarında yapıyorum instagramdan birgebeningunlugu ebru ablaya atıyorum o yorumluyor canım
(9 puan) tarafından
Aaa yeni duydum bunu çok sağ ol teşekkür ederim hemen bakıp temin edecem eczanede bulabilir miyim
(932 puan) tarafından
Gittigidiyordan alabilirsin daha uyguna geliyor 30 adet ovulasyon 1 adet erken gebelik testi 2 adet normal gebelik testi 77 TL idi galiba eczanede çok pahalı
0 oy
tarafından
Kiz 3 ayda ne var ki benim düşük oldu 9 ay sonra kazara kaldım hemde;)) Allah gönlüne gore versin kucagini doldursun canim
(9 puan) tarafından
Amin inşallah çok istiyorum o yüzden :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim bı tane kimyasal gebeliğim oldu düşük oldu evdede iki ay sonra kalmistim 
(9 puan) tarafından
Benimkide sağlıksız gebelikti korunmasız 3üncü adetim olacak inşallah olmazda olursa yani :)
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Canım ben ilk düşükten 10 ay sonra hamile kaldım ikincide düşüğüm oldu düşükten 1 ay sonra hamile kaldım tekrar şimdi kucağımda çok şükür rabbim sanada nasip etsin inşallah acele etme vakti vardır
(9 puan) tarafından
Allah bağışlasın umarım en kısa zamanda nasip eder
0 oy
(92 puan) tarafından
Bende 1 yıl 3 ay sonra kalabildim şuan 27+0haftalığım Rabbim seni benim gibi beklerlesin hemencecik olsun 
(9 puan) tarafından
Umarım inşallah insanın psikolojisi çok kötü yıpranıyor
(92 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum artık umudumu yitirdiğim zaman hamile olduğumu öğrendim sakin ol stres yapma düşünmemeye çalış
(9 puan) tarafından
Elimden geldiğince öyle yapmaya çalışacam :)
0 oy
tarafından
Ben ilk duşuyumde 1 yil kalmamişdim.

Ìnşallah Rabbim saģlikli evlat nesib etsin size canim
(9 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben 3 ay sonra kaldım canım o psikolojide olursanız olmaz o psikolojiyi bırakman lazım hamile kalmadan ilkine kalamazdın canım
(9 puan) tarafından
Haklısın bende atmaya çalışıyorum aklımdan ama olmuyor
0 oy
(119,112 puan) tarafından
gebeligi strestente olmaz kafana takmiycan ne zaman dusunmeyi biraktin o zan olur
(9 puan) tarafından
Çok doğru ama işte söz geçirebilsem kendime
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Kafana takma bacım cok oyle günü gününe yumurtlama filan takip etme o zaman olacak bir hobi edin aklından cıkart hersey piskolojiyle
(9 puan) tarafından
Aynen öyle yapacam gibi fazla takıntı yapıyorum
(10,775 puan) tarafından
Takıntı yapınca olmuyor valaha bacım.
0 oy
(247 puan) tarafından
Bende bir yıl önce düşük yapdim hala gebe kalamadim usdelik bir kere tüp bebek yapdirdiq tutmadi
(9 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda nasip etsin isteyen herkese
(247 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Düşük yaptım 1 yıl geçti gebelik olmadı rahim filmi çekildi tüplerde yapışıklık varmis açıldı gebelik oldu o da düştü genetik inceleme yapıldı kan pıhtılaşması çıktı coraspin başlanıldı 6-7 ay geçti olmuyor diye stres yapıyordum her gün dualar ediyordum tatile gittik sadece bir defa yakınlaşma oldu hamile kaldım elhamdülillah oğlum su an 10 aylık :-):-)
(9 puan) tarafından
Sanırım benimde uzun bi tatile ihtiyacım var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 113 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 129 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
0 oy
8 cevap 158 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fb (7 puan) tarafından soruldu

378,154 soru

11,318,171 cevap

34,765 kullanıcı

...