+1 oy
2,324 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Merhaba kızlar. Nerden başlayım bilmiyorum. Öyle kafam dolu öyle mutsuzum kii ne yapıyorum ne düşünüyorum anlamıyorum. Eşimle hiç mutlu değilim. Ve dün boşanmak istediğimi söyledim. Kendin gibi kizimizida mı babasiz buyuteceksin dedi. Her gün tartışma içinde büyüyeceğine babasız büyüsün. Bende babasız büyüdüm daha gucleniyorsun. Kii madem kizimizi okadar düşünüyorsun kendini niye degistirmedin hiç dedim? Sevgisi yok ilgisi yok gelip gönül almayı bilmez cilvelesmesini bilmez. Evlenmeden öncede söyledim herkes sevgi ister ama ben sevgisiz büyüdüm herkes bir istiyorsan ben bin istiyorum dedim. Tamam dedi daha fazlasını veririm dedi. Ha bu arada madem bosancaktin bebeği niye doğurdun bilmem ne gibi illaki yorum yapanlar olucaktir beni anlamayıp. Allah'a dua ettim sonuç ne olursa olsun anne olmak istiyorum Allah'ım düştüğümde evladıma bakıp ayağa kalkacam yasamak için sebebim olsun evlat kokusu içimi isitsin diye.. Anne olmak istedim yaa şimdi bosanacaz diye hata mı ettim :'(

Mutsuzumm yüzüme bakmayan bir eş .. 

Salonda uyuyup kıza bakıyorum 12 gibi ben uyuyorum yatak odasında .2-3 gibi geliyorum mama yapıyorum kızın altını degistiryorum eşimi uyandiriyorum o yatak odasına geçiyor ben salonda uyuyorum. Yatak odam küçük beşik sığmıyor o yüzden salonda düzeni kurdum istemsizce. 2 gündür salonda uyuyor regli oluyorum her yerim ağrıyor bacaklarimda varislerim çok doğumdan sonra ayakta biraz durunca acayip ağrıyor ta ayak topuguma kadar ağrısı iniyor. 2 gündür koltukta uyudu diye bana hesap soruyor yüz eğerek niye kaldirmiosun beni diyor her yerim ağrıdı diyor bende orda uyuynca öyle oluyor onun gibi herşeyden şikayetçi olmuyorum. Tek derdim buda değil tabiki .. Kıyamadıgim için kiz durmadigi zamanlar sen ilk ye diyorum. Adam orda aç beklediğimi bile bile yavaş yavaş yer telefondan birşeyler izler. Hızlı yesene dediğimde ben hızlı yiyemem der. Ben bu kadar bencil sevgisiz dusuncesiz adam görmedim. Daha neler neler.. son olanlar bu diye söyledim. Anlat anlat bitmez derdim.. bi kaç ornek verdim. Ağlarım bana omuz olmaz gidip uyur.. babamı özledim derim ağlarim herkes birgün ölecek der. Ama annesi ağlar saatlerce teselli eder güldürmeye çalışır. Ben neyim bu evde kimim ??? Değersiz biri yemekten bulasiktan temizlikten sorumlu biri sadece.. bacaklarım agrimasina rağmen kızım eskisi kadar uyumuyor uyku saatleri azaldı gunde 2 saat uyuyor o 2 saatte kahvaltımı yapayım (daha kahvaltı yapmadım) temizlik mi yemek mi çamaşır mi utuleyim ?? Kızım uyuyunca direk evi temizliyorum ortalığı topluyorum yerimde başkası olsa belki uyur ben evimiz diye önemsiyorum.. ama kafamda sürekli şu var amann şurayı sileyim amann burayı toplayım eşim görmesin laf etmesin kadınlık yapmıyor demesin pis kadin demesin bana diyorum kendi kendime.. kendimi hiç bir zaman bu evin hanımı olarak kocamın karısı olarak görmedim. 4 yıldır yalvardım eşime Allah rızası için sevmediğim seyleri yapma beni üzme agladigimda yanımda ol birlikte gülelim birlikte herşeyin üstesinden gelelim dedim.. Hiç bir zaman elimi tutmadı bu evliliği tek başıma ben ayakta tuttum bu zamana kadar ama artık tutamıyorum. Çünkü ben devrilmeye başladım :'(

Çok yoruldumm...

Asla şu cümleyi kurmayacamm.. Bebek herşeyi degistirir diye düşündüm ama olmadı demiycem. Kızımı deneme tahtası diye dogurmadim.. evliliğimi kurtarmak için değil.. 

Anne olmak için annemm desinn banaa gülsün bi kere gulsun dünyalar benim olsun diyee o benim tek mutluluğum .. ya bu deveyi gudeceksin yada bu diyardan gidiceksin .. 4 yıldır gudemedim.

Şimdi gitme vakti.. Yeni bir hayat kurma vakti.. gücümün yettiğince..

Yuvayı dişi kuş kurar derlermiş .. Yuvayı yuva yapamadım prensesim özür dilerimm..

Allah'a emanet olun canlarım ❤️:'(

60 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Asla şu cümleyi kurmayacamm.. Bebek herşeyi degistirir duye düşündüm ama olmadı demiycem. Kızımı deneme tahtası diye dogurmadim.. evliliğimi kurtarmak için değil

Bu cumlen beni bitirdi hakkinda hayirlisini diliyorum insallah hersey gonlunce olur canim benim ❤️

tarafından
Aminn canım inşallah teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
+3 oy
(3,830 puan) tarafından
Bir evliliğin bitmesi için illa şiddet ve küfür gerekmiyor. En doğru kararı sen verirsin eğer mutlu değilsen kendi ayaklarının üstünde duracak kadar güçlü bir kadınsın
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Her ne karar verirsen Allah yardımcın olsun kızinla yolunuz aydınlık olsun inşallah
tarafından
Aminn inşallah ❤️❤️
0 oy
tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun canım evliligi iki kişi yürütür eşin yanında olmamış hiç galiba sende insansın yorulmussun belli 
tarafından
Hemde çok yoruldum.. herkes bir taraftan kaynanam şakayla karışık hep laf vurur hiç sevmem böyle insanları Allah neyi sevmediysem hep bu ailede toplamış..
(17 puan) tarafından
Ne kadar da beni anlatan bir cümle :/  hakkında herşeyin hayırlısı canım. Sen güçlü bir kadın ve iyi bir annesin yavrunla gayetye güzel yaşarsın.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Canım benim sen kendin için daha iyi bilirsin cidden ısınamadım senin adama derler ya. Az da olsa çok şey anlattın Allah yar ve yardımcınız olsun. Annen de kızın da biz de arkandayız keşke gerçekten elimiz deyebilse orada olsam da. 
tarafından
Canımsın cidden çok ama çok teşekkür ederim canimm bnm emin ol yanımda hissediyorum bu sözlerinle ❤️❤️
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canım benim. Seni o kadar iyi anlıyorum ki inan.. Ben de anne babasız sevgisiz büyüdüm. Bizim de çok sorunumuz oldu ilgi konusunda.. Düzelmezse düzelmiyor işte kendini yıpratmanın  bi anlamı yok. Rabbim yolunu açık etsin her daim yanında olsun inşallah ❣
0 oy
(262 puan) tarafından
Bazen ne yaparsan yap olmuyor canım ne kadar uğraşırsan uğraş. Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Cok üzüldum senin adına allahim yar ve yardımcın olsin inşallah. Herkes agzina geleni konuşmayı cok sever. Aksam olunca kapını kapatıp dort duvar ile konuşan yine sen oluyorsun üzülme sen cok guclu bir annesin
0 oy
(964 puan) tarafından
Maalesef bizde oyleydik hakkinda hayirlisi olsun inşallah gülüm kizinada sanada hayat hep gülsün 
0 oy
(2,604 puan) tarafından
Cnm eşin senin omzunda yuk o yuku at ve daga rahat ilerlersin sana destek olmsyan adamin yemegini uykusunu dusunup kendinu yorma 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım ama önemli olan senin mutlu olman kızının da senin de yolunuz açık olsun var mı peki bı planın
0 oy
tarafından
Hakkında en hayırlısı neyse o olsun inşallah rabbim sana daha hayırlı kapılar acar inşallah canım benim 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bir kişinin omuzlarına yük almasıyla, yük azalmaz.. aksine taşıyan kişiyi kambur yapar.. Allah yar ve yardımcın olsun canım.
0 oy
(119 puan) tarafından
Sen elinden gelen herşeyi yapmışsın kıymet bilmiyen eşle nereye kadar en doğrusunu yapiyosun şimdi dahada güçlü olma vakti canim benim dik dur evladinla belki dahada mutlu olacaksın 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun canım kendin ve çocuğun için en doğru kararı sen verirsin. Allah'ım her zaman senin ve meleğinin yanında olsun ❤️ Her zaman güçlü ol Allah'a emanet ol 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Herşey için hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evlilik iki kisiliktir ve o ikinci kisi insan degilse 9mür curueye degmez.Ben de babasiz buyudum ama iyi ki de buyumusum diyorum.Bir evliligin bitmesi icin siddet,aldatma gerekmiyor bir kisi mutsuzsa bosanir ve kimse de bunu sorgulayamaz.İnsallah cok mutlu olursun.
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım ❤️
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Öküzün yapisi oyle desem anasini guldurmeyi biliyormuş demek ki sana garezi git de burnu surtulsun bakalim....
0 oy
tarafından
Benim bebegim bakimi zor bi bebekti  . Yeri geldi damla damla besledim saatlerce . İsimde kaldi acta yattik yumurtada kirdik . Bana hic yardimcida olmadi kanepede ustu acikta yatti bende uykusuz kaldim bunlar cok normal . Erkeklerin geneli boyle ya pek nadirdir  emanetinin kiymetini bilen bende uzuluyorum hepimizin sevgiye saygiya ihtiyaci var konusmayi deneyin . Hakkinda hayirlisi olsun iyi olur insallah 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 787 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 802 göst.
26 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 347 göst.
18 Mart 2023 Aile kategorisinde Fatmastl (661 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,000 göst.