0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (2,355 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar yaza yegenimin sunnet dugunu var esim diyoki ben gelmicem gelip napcam orda kimseyle bağım yok diyo bende dedim ki karını tekmi birakcaksin bana diyo ben seni birakirim donerim gecede almaya gelirim tekrar diyo ama bundan sonra bende oyle yapicam yeter ailesine cok yüz gösterdigim kalkip benim yanimda durmicak koca gibi bana birisi sorsa esin nerde diye ne dicem evde televizyon mu izliyo dicem 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

+1 oy
(119,349 puan) tarafından
insanlar senin esin nerde.demiycekmi ayip yani bi dügun bide cenazede boyle yapanlara gicik kapiyom
(2,355 puan) tarafından
Ama bundan sonra bende oyle yapicam ailesine karsi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adam kimseyi tanımıyorsa haklı ne işi var orda senin peşindenmi gezecek hep çocuk gibi 
(2,355 puan) tarafından
Aynen ben gecen bayram gittim cunku ailesine bu bayram gidelim benim aileme dedim virus varmis kendi ailesine giderken yoktu cunku virus ya boyle adamlara **** oluyorum cocugumuz oldu hep kendi trafi gorsun istiyo ama cocuk oldu kendi ailesinden bi igne ucu gelmedi cocugun bezine kadar benim ailem aldi kalkmis ailemi istemiyor
(13,202 puan) tarafından
Kendin diyorsun apak koğuğundan çıkmadın sen ne demek götürmüyor getirmiyor yok öyle bir devir paşam sen gitmezsin burnundan getirir yine götürür paşa paşa gidecek düğüne götürememezlik yapma sakın keyfine bırakırsan iyice ailenden olursun
(2,355 puan) tarafından
Kiz ben onu zorla gotursem nolcak koca gece surat yapcak orda inadi inat cunku
(13,202 puan) tarafından
Yapsın nolcak öyle öyle alışacak
(2,355 puan) tarafından
Asla zorla goturmem canim orda koca gece aileme karsi surat yapcak cunku gerek yok ama onunda kardesi evlenicek kendisi gider tek basina tek basina tekrar doner adamina gore muamele bundan sonra
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Öyle seymi olur ya kalmiycaksada bari bı yarım saat gözüksün öyle gitsin 
(2,355 puan) tarafından
Oylede istemiyor zoruma gitti cok
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ailece içi yaa olur mu öyle saçmalık ne demek tanımıyorum 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Sen eşi olduğuna göre artık bi bağı var senin onun ailesinde olduğu gibi  bence gelmesi gerekiyor
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Haklsin wlla cnm sanki biz onların ailesiyle buyuduk bizde yabancıyiz esimizn hatirna can ciğer oluyirz o da bı zahmet kendini yorsun tanımıyorsda babanlarla otursn akrabnlarla tanissin madem tanimuyorsa bahane ye.bak
(2,355 puan) tarafından
Bahane iste canim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşine deki böyle uzak durursan elbette kimseyi tanımazsın ben senin sülaleni kundakta tanımadım dimi
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Aslında yaptığı çok büyük terbiyesizlik olmuş. Aynı şeyi biz yapsak kıyameti koparirlar. Ama bir bakıma çok iyi olmuş bırak gelmesin sende onunkilere gitmek zorunda kalmazsin 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sende onların düğünlerine gitme öyle şey mi olurmuş

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 373 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
0 oy
7 cevap 395 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu