0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar ben adanada yaşıyorum 3 senelik evliyim daha önce kaynanama hiç beraber kalmadık evimiz yakın ama hiç bizde kalmazdı ben doğum yaptım ben sana bakacağım dedi geldi 40 gün yanımda kaldı ama ondan çok ben ona baktım sürekli bana yemek yap kocan gelcek evi temizle kocan gelcek deyip durdu neyse eşim için birşey demedim yaptım eşim beni çok sever onun önünde de yemek yerken flan zorla agzima koyardı ben bunun kıskançlığını sezdim genede olabilir dedim sürekli eşimin önünde beni kırıyordu bi gün onunla fena tartıştık dayanamadım neden böylesin dedim sürekli beni incitiyordu laflariyla doğum yapan benim lohusalık o yaşadı neyse kızlar ben çocuğu hastaneye flan götürünce bu evde hep tekti eşim zamanla çok değişmeye başladı beni çok sevip sayan eşim artık yatakta sırtını  dönüp  yatıyor bugün kaynanam geldi bana pasta yaparmisin misafirim gelcek dedi tamam dedim yarın ben evde olmayacağım akşam gel al dedim ısrarla evin anahtarını bana bırak diyor belki evde tüpüm biter çay yaparım anne dedim çaycım var tüp bitse nasil çay yapıp evine goturcen al çaycısı götür kızlar rengi kaçtı ama ısrarını anlayamadım acaba eşime birşey mi yaptı evime birseymi koydu ne yapacam bilmiyorum eşim çok değişmiş farkındayım sizce nerelere yaptıysa koyabilir nolur bi bakın 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Evi didik didik ara her yeri sirkeli suyla sil Allah korusun herşey beklenir
(4,924 puan) tarafından
Aynen post kapanmış bnde buraya yazayım dedim vakıa ve bakara süresini aç evde yüksek sesle sirkeli suyla temizle Allah'in izniyle duzelir
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bi fikrim yok post ciksin insallah eskisi gibi mutlu olursunuz 
0 oy
tarafından
Kız bebek den sonra degisiyo biraz herşey ondandır belki
(29 puan) tarafından
Hayır eşim ailesine çok saygılıdır sevsin annesi zaten ama inanılmaz onlara bağlanmış ben bile şaşırıyorum bugünde böyle olunca şok oldum
tarafından
İmkanın varsa evine kamera koy anahtarı da ona ver en kolay böyle bulursun hangi odaya girecek felan. Çünkü muska bulmak kolay değil kafayı yersin böyle.buz dolabının arkasına şekere yapıp koyan var canim
(29 puan) tarafından
Hayır canm tam tersi bebekle erkek evine döner benimki başta çok iyiydi kocam doğumda bil3 ağladı bana şimdi ise katı koca dan çok iki kardes gibi evde yani kavga ediyoruz
tarafından
Bebeğim dört aylık ben bile değiştim ilgi bebek de oluyo sürekli bı sorumluluk gece gündüz yorgunluk eş e bı saat çocuk bıraksam uyumaya koşuyorum :D sevgi azalmaz ama yaşam şekli degisiyo bı sure
0 oy
(223 puan) tarafından
Yapman gereken heryeri araman gerekir yatak döşek içleri özellikle 
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Kiyafetlerinin giydigi ceketin icine filan bak yastigini yatagini ara dolaplarin kosesine dolap ustlerine sartel olan yere didik dikik ara canim olur mu olur
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Bence yarın anahtari ver evdende gitme saklan eve bakalim ne yapacak

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 367 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 394 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.