0 oy
1,136 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar bebeği emzirirken kaynananın önünde yada hani aynı onla o odada yapar mısınız aynı şekilde altını açıp bezlerkende

38 Cevaplar

+1 oy
(6,680 puan) tarafından
Valla başlarda cekinirdim zamnla alıştım dikkat ederim üstüme yani 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Emzirmem ama olaki emzirmem grekti sırtımı dönerim saygıdır bu yani
(1,950 puan) tarafından
Fransa Avrupa ülkesi değil mi canim.?
(3,550 puan) tarafından
Genelleme yapman değişik. Mö bilmem kaç yılında yasanmış bunlar.. Şimdiye uyarlamak ne kadar doğru acaba.. Tövbe milletin savunucusu yaptın çıktın beni. Şimdiye bak sen. Millet uzaya gidiyor biz hala burda bunları tartışıyoruz... Şimdi o beğenmediğimiz parfümlere paramız yetmiyor ki alalım.
(1,950 puan) tarafından
14. Yy mö sayılmıyor  :D tarih konusuna girme tarih ogretmeniyim yerim 2 dk seni burda.
Bence de bosuna tartışmayın memeleriniz sizin olsun. Hadi iyi geceler.
tarafından
Bizim kullandığımız çoğu ürünü Avrupa değil yavrum yahudiler yapıyor. Ticaretin bel kemiği yahudi. O yüzden bugün rahatça dünyaya dikiliyorlar. Bak bir bakalım hayudilerin dünya üzerindeki ticaretini. Avrupa rahat yaşıyorsa öteki dünyada her yeri yanacak olan onlar. Sen araplari beğenmiyor olabilirsin ama bugün 3 dinin kutsal bölgesi Kudüs. Yani 3 din orda doğdu. Buda demek oluyor ki Arap ülkesi. O zamanlar senin dediğin Avrupa Amerika ve Avusturya kıtası keşdilmemişti. Bugün bütün insanlık Arap ülkesinde doğdu ve yayıldı. Git putlara tap putperest sağ görüşlü cahil. Türküm diyor senin o türküm diyen dilini parçalarım. Ben senin gibi türküm deyip Avrupa vatandaşı olmak için bir yerini yırtani görmedim. Senin gibi babam deyip kayınbabasina emzirme adı altına memesini sergileyenide görmedim. Allah ıslah eylesin seni. Elhamdülillah Müslümanım çok şükür türküm. Git köpek etiyle beslen şeytan
(3,550 puan) tarafından
Müslümana bak Müslümana...gözünğz Müslüman görsün hanımlar. Ağzı lağım gibi.. Sen kimsin beni parcaşauacan. Hoşşt köpek. Kemiğini al ve sg. Oturduğun yerden insan eti yiyip de köpek etiyle beslen diyen Müslüman.. Eğer sen müslüman san ben değilim.. Hadi yol al uzaaaa
+1 oy
(97 puan) tarafından
Ben emzirmenin doğal ve tabi olduğunu ayıp yada kötü birşey olmadığını düşünüyorum . Yurt dışında insanlar çocuklarını her yerde emzirme bezi ile falan emziriyorlar bu annenin ve bebeğin en doğal hakkı.  Bizimkiler korka kaça bazen tuvalet kenarlarında emziriyorlar yazık bebeklerede annelerede.
(13,229 puan) tarafından
Bende öyleyim canım her yer de emzirdim oğlumu hiç de utanmadım bundan daha doğal ne olabilir ki hatta bir gün yolda yürürken bile emzirdim :)
(97 puan) tarafından
Şimdi aşık oldum sana bende öyle olmak istiyorum kadın olarak emzirme hakkımızın elimizden alındığını düşünüyorum .
(13,229 puan) tarafından
Kesinlikle her şey kadınlara ayıp zaten küçücük günahsız bir masumun o an karnını doyurmak istemesi kadar doğal bir şey yok şu hayatta ben babamın yanında bile dikkat ederek emzirdim siz ikinizde benim evladımsınız burda doyur torunumun karnını dedi ki böyle de olmalı valla dediğim gibi her yerde emzirdim aklına neresi geliyorsa hiç de utanmadım cekinmedim :)
(97 puan) tarafından
Aynen o şekilde . Napayım çocuk aç ağlıyor sabiyi aç bırakıp kendimi azap sinir strese sokmanın ne alemi var.
(13,229 puan) tarafından
Aynen yavrum aç göğsünü ver bebek de sende mutlu oh :)
+1 oy
(13,229 puan) tarafından
Otobüste mağaza da ailemin akrabalarımın yanında her yer de emizirdim oğlumu bu çok doğal bir şey bebeğini beslenmekten daha güzel bir şey yok o an da 
(262 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya kadın göğsünü açıp emzirmiyor diye Türkiye geride mı kalmis oluyor :( ne üzücü bunu böyle düşünmeniz. İyi ki Türkiyedeyim ya bende gevurlarin yoluna uyup etik ve dini değerleri yok saysaydim.. size hayırlı yolculuklar umarım sokak ortasında rahat rahat emzirirsiniz bebeğinizi. Böyle bir düşünce zaten Türkiye'de yer edinemez ki
(97 puan) tarafından
Emziren emziriyor :) ki o zamana kadar bende o şekilde olacağım inşallah :) Özür olmayan bu ülkede özgürleşecğiz :) Zihniyetsiz insanların bakışlarınıda umursamayacağız . Avrupa'yı beğenmezler aşısından ultrasonuna elektriğinden aletine hep Avrupa buluşlarını kullanırlar . Tuhaf :)
(3,550 puan) tarafından
Yahu sizde anlama sıkıntısı var. Kadın otobüste de emzirse göğsünü açıpta kimseye göstermiyor. Herşeyin bir usulü var elbet. Ama otobüste sokakta diye çocugunun acmı bıraksın. Örter üstüne battanıyesini heryerde de emzirir
(97 puan) tarafından
Ya bebek strese gidiyor anne üzülüyor . Kendi annemi hatırlıyorum hastanede tuvalette emzirmişti kardeşimi anneme ne eziyet üzüntü olmuştu . Bebek hijjensiz ortamda emmişti yazık yani bende milete göğsünü göster demiyorum dediğin gibi battaniye olur emzirme örtüsü olur o şekilde . . Avrupa'da milete diyorlar ya göğsünü açıyorlar diye Bulgaristan vatandaşı ve gitmiş insan olarak söylüyorum ne geldiğini laf eden var ne bakan.  Çıplak gez biri kafasını kaldırıp bakmıyor . Sen herkesin içinde göğsün açıp emzirsende bakmıyorlar yani .
(3,550 puan) tarafından
Orası oyle guzum. Baksana burda kadın kadına düşman bırak erkekleri. Öyle yetişiyorlar öyle alışıyorlar.inan onlar mı müslümanlar bizmi bilemiyoruz. Dedikodu dan tut kul hakkına dibine girerler söz konusu meme ise aboovv kıyamet koptu altında kaldık. Kim napsın milletin memesini. Benim eşim doğru düzgün kafasını kaldırmaz kimseye bakmaz aile de erkekler de öyle. Esnaftır bir yılda tüm mahalle sevdi eşimi. Dükkanın üstü kürd apartmanı. Adamlar deli gibi seviyorlar hiç mi başını kaldıramazsın yerden diye. Ve özgürlüğümü hiç kısıtlamaz. Nasıl istersen öyle giy der. Bende edepli giyinirim tabi ama zihniyet meselesi. Kendi bakmıyor kimseninde bakacağını düşünmüyor. Evet ortalıkta sapığı tacizisi kol geziyor ama insan bakınca anlıyor ona göre hareket ediyor.
+1 oy
(42 puan) tarafından
Bence mahremiyet  duygusunun  gelişmesi  için  ayri yerde olmak daha iyidir.Benim elti kayinpeder ve kayınları  varken bile  göğsünü çıkarıp  emzirirdi ne kadar sırtı  dönükte olsa saçma  yani yanlislikla gözü  kayar çarpar.Düpedüz sacmalık.Ortalik yerde altini da açardıerkek çocuğu  da olsalar açılmaz  mahremiyet utanma duygusu bebekken kazanılır.
+1 oy
(7,457 puan) tarafından
Edep haya varsa ulu orta acilmaz bununla da ovunulmez . Yok meme erotik bilmem değilmis... İnsanları etkileşime sokuyor mu ? Evet... İlişki sırasında kadını etkileyecek sinirler göğüs uclarinda mi ? Evet .. Boşuna tiriviri yapmanın alemi yok . Bende dışarda emzirdim ama mümkünü yok kimse goremezdi kızımı tesettürümun içine alırdım anlaşılmazdi... Hayvanlard emziriyor deyip kendini onlar ile bir tutanda ne bileyim değişik ... 
tarafından
Eline sağlık
(7,457 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin özgürlük diye kendilerini yirta yirta yakında donsuz çıkacaklar sokağa
tarafından
Yine eline sağlık.
0 oy
tarafından
Evet emzirdim kaynanamn yanında
0 oy
(484 puan) tarafından
Emziriyorum yanında. Altinida boş bir odaya gidip degistiriyorum ama o sırada kaynanam gelse kapatmam yani o da torunu sonuçta oğlu gibi
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Kaynana yanında emzirdim çekinmedim kışın eşimle onlara gitmiştim evleri müstakil ve tek salon da soba yanıyor diğer odaları çok soguk olur çoçuk doyurcam dedim kayınbaba Çıkmadı bende hepsinin içinde emzirdim arkami döndüm 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kaynanamın yanında emzirmem ama annemin, yengemin yanında emziririm

Altını da sadece annemin yanında açarım çünkü annem de bazen değiştiriyor
0 oy
tarafından
Kaynanamin annemin kardesimin esimin yaninda yaparım ama baskasinin yaninda yapmam 
0 oy
tarafından
Arkamı dönerim yada gogusumu kapatırım oğlum başkasının yanında emmiyo zaten 
0 oy
tarafından
Kaynana dan beter görümcem var maşallah geldi mi başımdan ayrılmak bilmezdi hem altını değiştirdim hem emzirdim emziririmde karşıdaki kafasını çevirsin bakmasın 
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Erkek varsa emzirmem ama diğerlerinin yanında emziririm. Hoş otobüste falan önlükle çok emzirmek zorunda kaldım kaynana da neymiş ohooo 
(100 puan) tarafından
Bende 500 t de emzirdim tepemde 100 kisi bebek olunca mecbur
(11,038 puan) tarafından
500T nin namını duydum ama binmek nasip olmadı sanırım :) esenyurttan zeytinburnu na, eyüp e falan 3 vasıta değiştiriyordum zamanında, hadi gel de emzirme :D
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Emzirdim valla o kafayla goğsumu dusunemiyodum cunki kaynana abla yenge hic fark etmedi hepsinin yaninda emzirmisligim var 
0 oy
tarafından
Vallaha hiç yalan olmasın yeri geldi kaynanamin yeri geldi kayinpederimin yanind emzirdim kayinpederimin yanında emzirirken hep üstümde ya battaniye ya tülbent vardı ev büyük tek odada soba yanıyo soğuğa çıkamam sonuçta ama çoğu zaman kayinpederim hep çıktı odadan alt hiç değiştirmedim eşimin yanında bile bizde günahtır yani kız çocuğunun altını bı annesi görür derler hee ben evde olmam o ayrı bişey o zaman babaannesi yada halalari değiştirir ama ben varsam eğer sürekli ben değiştiririm şimdi Allah nasip ederr oğlum olucak oda aynı şekil olur tek sıkıntı olucak yer sünnet zamani olduğu zanan ben değiştiremem diye korkuyorum kan tutuyo beni bakamam dayanamam ama aynı sorun kaynanamda da var baakkim Allah nasip ederse o günleri görürsek neler yapicam yazarım buralarda
0 oy
tarafından

altini kimsenin yaninda degismedim biri varsa da yonunu degistim ama emzirme kisisine bagli kaynanamin yaninda asla da annem ablamlae falan normal gostere gostere dill tabi :D

0 oy
(1,690 puan) tarafından

Ben oğlumu sütüm olmadığı için hiç emziremedim.. Ama sütüm olsaydı eğer her yerde herkesin yanında emzirirdim.. Sonuçta ben göğsümü açıyorsam amaç çocuk doyurmak, fantezi yapmak değil.. Dışarıda bir kedi-köpek yavrusunu emzirirken gördüğümüzde aa ne kadar ayıp ulu orta emziriyor demiyorsak, biz kadınlar için de dememeliyiz çünkü amaç belli.. Bir canlı besliyoruz.. Benim o halime bakıp aklından saçma sapan düşünceler geçirenler utansın, ben utanılacak bir şey yapmıyorum.. Ya dönüp bakmasınlar ya da normal karşılasınlar çünkü normal bir durum..

Alt değiştirme konusuna da gelince, tanıdığım herkesin yanında değiştiriyorum, sadece kakişko varsa başka yere geçiyorum kokudan rahatsız olmasınlar diye :) :) çevremdeki herkesi tanıyorum sapık zihniyeti olan kimse yok.. Bizim de altımızı sokakta da değiştirmişler başka insanların yanında da.. Biz de sapık değiliz şükür.. 
(7,457 puan) tarafından
Siz lafı bir yerinizden anlamaya ne kadar musait siniz ben emziren anneler tahrik mi oluyor diyorum lafı nerenizden anlıyorsunz ? Göğüs mahrem bir bölgedir sadece bebek emzirmek için var olmamistir gayet tabi erkekleri de etkileyen bir bölgedir sen bunu bebeğimin karnı doyuyor diye açıp emzirirsin ama karşında ki adam aklından neler geçirir bilemezsin . Gelmiş neyi neye bağlıyor bu kadar saclamalanmaz asıl bunu ima eden sizler sapiksiniz ...
(1,690 puan) tarafından
Lafı başka bir tarafınızdan anlamaya müsait olan sizlersiniz, biz değiliz.. Olayları karıştırma becerisine sahip olan da yine sizlersiniz.. Biz çocuk emzirmek diyoruz, siz tahrik olmak etkilenmek diyorsunuz.. Sizlere kötü annesini, aç bırakıyorsunuz diyen de yok.. Kendi kötü düşüncelerinizi biz düşünüyormuşuz gibi lanse edemezsiniz.. Anlaşılan o ki siz o kafa tasına konulan beyin organını sadece yatak odası ilişkilerinde kullanıyorsunuz ki aklınız fikriniz hep orada.. Karşımdaki adamın nefsiyle, kalbiyle alakalı o pis fikirleri beni bağlayan bir durum yok ortada.. Hatta ve hatta kimseyi bağlayan bir durum yok.. Ben gayet olması gerektiği gibi bebeğimi doyuruyorum.. Bundan etkilenebilecek kötülükte biri kendini sorgulasın, beni değil..
tarafından
Şimdi nasıl bi duvara anlatılırsa öyle anlatıcam zira anlama kapasitesi baya düşük. Arkadaşım sana diyorum ki İLLA CİNSELLİK OLARAK DÜŞÜNME SADECE EMZİRME AMAÇLI BİLE MEMEN GÖRÜNSE HARAM HARAM O BÖLGENİN GÖRÜMESİ HARAM umarım anlamışsındır. Belli ki Allahın haram ettiği umrunda değil aha bunu söyle bari daha net olur demek istediğin. Senin memene kötü amaçlı bakan Allaha zaten vercek hesabını. Ama sende o memeyi göstererek rahatça umursamazca gizlemeden ulu orta emzirdiğin için ayrı hesap vereceksin. Yoksa banane bee senin memene kim bakmış beni ilgilendirmez. Yine diyorum yaptığınız bu arsızlığı yapın ama savunmayın ne halt yiyosanız yiyin BANANE. Eğer siz yok emzirme hakkı gasp ediliyor bla bla derseniz böyle cevap alırsınız kimsenin emzirme adabını düşünmek sizin haddinize değil.
(7,457 puan) tarafından
Boşuna emek verip yazma canım duvar anlar ama bunlar anlamaz
tarafından
Ay ama bu kadar zor mu anlamak ya. Allah diyoruz Allah seni yaratan haram etmiş diyoruz yok kesinlikle anlamıyorlar. Hemen saçma bi savunma yapıyolar ya Allahın emrinin üstüne karşı gelmek ne dmeek ya. Haram haram bu kadar basit işte ama yok aaa ben çocuğumu aç mı bırakıcam diyolar hee bizde öyle diyoruz dimi aç bırak dedik sanki.
0 oy
tarafından
Evet gayet doğal birsey bu neden utaniyim ki.
0 oy
(3,550 puan) tarafından
İlk kızımı kaynanam tuttu göğsüme sezeryanlıydım yarı baygındım. Sonrasında da hiç utanmam yani babamın yanında da arkamı döner emzirirm

İlgili sorular

0 oy
63 cevap 2,069 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 325 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 742 göst.