0 oy
150 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Hanimlar saçlarımı kızıla boyayacağım da çok alıyor diyorlar buna bi çözüm yok mu 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çözümü yok malesef canım ben boyadım hep aktı verdiğin para boşa gidiyor bence siyah yada sarı boyamalısın ben siyah boyadım hiç akma vs. yok 
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Kızıl bir defa boyadım bir daha aslaaaa. Evet görüntu çok güzel ilk basta ama çok akıyor turuncu oluyor en son sürekli boyatman gerekiyor
0 oy
tarafından

Akıyor evet 3 4 sene kadar kullandım 

Hemde tüm kızıl tonlarını :D

0 oy
tarafından
Cok akıyo heves ugruna yaptirmistim bin pisman oldm
0 oy
tarafından
Kızıla boyadım güzeldi ama aktı gitti hep 6. Ayım sadece uçlarda turuncu gibi kaldılar. Bende aktığını biliyordum dedim hevesimi alayım sende evde boyuyorsan boya 
0 oy
tarafından
Sürekli boyayınca kızıla git gide akması azalıyor ben çok seviyorum 7 yıl düz sarı kullandım ona nazaran bakımı daha kolay ve saç yıpranmıyor o yüzden akması problem değil benim için
0 oy
(964 puan) tarafından
Ben 2 yildir kizila boyuyorum evet akiyor ama 4 5 yikamadan sonra akmiyor artik alistim ben
0 oy
(365 puan) tarafından
Ben baya kızıl kullandım çok pişman oldum hep boyamak gerekiyor aktıkça rengi kötü oluyor hep boya isteyen bi saç pişman olursun sonra kızıldan sarıya geçmek ayrı bi olay oluyor saçım yanmıştı baya bi beklemek gerekir sen bilirsin tabi canm 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hint kınası satılıyor kızıl onlar akmıyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
0 oy
5 cevap 106 göst.
13 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
3 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 402 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...