0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar eşim için aşı önceliği geldi siz hangi aşıyı yaptırdınız nedeniyle birlikte yazarmısınız 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suan sadece biontec var başka yok
tarafından
Var kiz daha bugun saglik ocagina gittim bisey icin gelenlere ikiside var diyorlardı
(252 puan) tarafından
Sinovac
tarafından
Bilmiyom yavrum e devletten sinovac çıkmıyor sadece biontec cikiyor annem gitmis yaptirmaya sadece biontec var demisler 1ay oncede babam yaptirmisti onada oyle demisler
tarafından
Ya biz randevu aldigimizda cikti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esim biontech yaptırdı daha etkili oldugu söyleniyor sinovac olanı yurtdışına  haca vs almiyorlar gibi seyler duydum 
0 oy
tarafından

Bionteck oldum eşime de çıkdı oda oldu aşı dün koruyucu yönü 10ü/90a kadar olduğu için bunu seçdim bende eşimede öyle 

0 oy
(252 puan) tarafından
Tabii ki BİONTECH herkes bu aşıyı oluyo 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Biontect cunku turk yapimi alman asisi. 

Gidipte cin yapimi sinovac olmak sacma hersey ordan basladi zaten
0 oy
(205 puan) tarafından
Ben aşı yaptırmadım ama sinovacın alerjik ve genetik rahatsızlığı olanlar için daha hafif bir aşı olduğunu söylemişti mehmet ali erbilin ablası yeşim erbil.. yan etkileri daha azmış 
0 oy
(9,079 puan) tarafından
Ben biontech aşısı oldum koruyuculuğu daha fazla diye
(33 puan) tarafından
Herhangi bir yan etki oldumu canım
(9,079 puan) tarafından
Hayır hiç olmadı sadece bir gün kolumda çok hafif ağrı oldi
(33 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Eşim biontech oldu koruyuculuğu daha  fazla diye. Bana sıra gelmedi daha hem de hamileyim   siram gelince mi olsam dogumdan sonra mi olsam kararsizim o konuda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 204 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
0 oy
16 cevap 270 göst.

382,911 soru

11,461,913 cevap

35,051 kullanıcı

...