0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından

Kizlar bu bi soru degil sadece size icimi dokmek istedim cunku anlatacak kimsem yok esimle ilgili 

Esim evlendim insan degil onceden hic paraya biylesine deger vermezdi insanlsra ustten ustten bakmazdi kendini yuceltip karsisindaki insani kucuk dusurmezdi 

Ama simdi cok desgisti sanki herseyi kendi cok iyi biliyor karsisindski insan hicbrsey bilmiyor gibi tavir yapiyor mesele 

Esim 3 milyar maas aliyor ve gercekten yetmiyor cocuk masrafi borclar derken 2.700 godiyor zaten sehir disina veya yurt disina git diyorum sehir disina gidip ne yaoayim 4.500 milyar maas aliyorlsr gitmem daha iyi o da para mi diyor surekli herkes kendine muhtac olsun istiyor ise giderken eve 10 tl de olsa para birak ki acil birsey oldunda evde para olsun diyorum birakmiyor

Araba surmeyi ogret diyorum ne zaman arabanin basina otursam yapamadim sey oldunda bagrip cagriyor hevesimi kiriyor biliyorum sadece kendine muhtac kalayim istiyor

Bulundumuz sehirde kaldi surece biz uzalip kisalamayiz ama bunu aatamiyorum sanki bize gokten tomarla para yagacak hicbir sekilde cabalamiyor istiyor ki yorulmadan eline para gelsin rahata o kadar cok alismis ki bir turlu zors gelemiyor 

Ne zaman konusmaya calissam surekli umursamaz hareketler ediyor ya da beni dinlemiyor sakaya vuruyor isi

Esim 27 yasinda ama hic ona gore hareket etmiyor kim olurs olsun karaisindaki insan ukuzelecek mi demeden surekli bi laf sokma asagilama pesinde .

Artik kendi birine laf soktu zaman ya da asagiladigi zaman olayi nasil toparlicami bilmiyorum onun yerine ben utaniyorum bagzen diyorum keske olmasaydi diye hata mi yapiyorum bilmiyorum ama son gunlerde bu yaptigi hareketler cok gozume. Batmaya basladi 

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Biz buna bencillik diyoruz egoist insanlar boyledir hep kendileri hakli hep kendileri durust dev aynasinda gorurler 
tarafından
Ooo egoistler hep boyledir yavrum ama sen farkinda degilsindir cahillikten baska bisey degil aslinda duz mantik gidiyo omru farkinda degil bu egositler illede benim dedigim dogru derler zordur onlarla vakit
(655 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum kendi disinda dogrusu yok hep kendi dogru
tarafından
Aslinda yamukk bu zamanla karsisindakilerin sevgisinin bitip nefrete donumesini saglayacak
(655 puan) tarafından
Yavas yavas oyle de oluyor en basiti ben onu cok seviyorum ama artik icimde ona karsi bi bosvermislik var
tarafından
İnsaah duzelir sen tepkini biraz sert ver yoksa devam ettikce sen degil etrafinda kimse kalmiycak
-Reklam-
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Esin 3 bin tl ile kendini bu kadar yukseklerde görüyorsa daha cok kazansa ne olur bilmem artik..kendini zengin fln saniyo belli ki..bnce sen uygun bi dille uyar onu cnku cok da hava atabilecegi bi pozisyonda degil yani insanlara kendini küçük düşürmesin 
(655 puan) tarafından
Ben konusmaya calisiyorum ama anlamiyor ki ya da isine oyle geliyor
(3,901 puan) tarafından
Valla cnm gerekrse de boz yani cidden tavirlari hos degil belli ki..
(655 puan) tarafından
Biryere gittimizde dayisinin esi bile boyle kendini begenmis filan diyor artik gerecektn zoruma gidiyo ona biri laf soyleyince savunamiuorum da cunku dogruyu soyluyorlar
0 oy
(256 puan) tarafından
Seninki kendini beğenmişlik degilde biraz bosvermislik canım . hayattan beklentisi yok,  sen kac para girse eve gül gibi gecineceksin yemeğini en iyi şekilde ortaya koyacaksin biliyor. 
(655 puan) tarafından
Sana kesinlikle katiliyorum 3 senelik evliyim sirf kendi uzerine birsey almiyor diye inan uzerime hicbirsey almadim bir doguma giderken takim aldim o kadar sadece parasi gitmesin diye ben mi boyle yaptim bilmiyorum ki
(256 puan) tarafından
Sen sıkıntıya sokmadikca o gevsemiscanim. Erkekler sorumluluk sahibi olmali bunuda esler verir yoksa onlar kendiliğinden yapmaz.
(655 puan) tarafından
Bundan sonra ben de degsicem magdem kendi boyle kendini begenmis
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eşine
(655 puan) tarafından
Amin insallaj
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Eşin afedersin ama egoistin teki kendi hep mükemmelmiş gibi görüyor ve egosunu mükemmelliğim görerek barındıyor eşini düzelt canım sürekli ibret alınmış olayları göster çünkü böyle insanların sonu hiç iyi olmuyor o tepeden baktıgı insanlara gün gelir aynı kefeye koyulur onlara muhtaç eder Allah etmesin bacım 
(655 puan) tarafından
Kucuk gordugu insanlar da kendi gibi zatne kuzum hami kendiyle ayni maasi aliyor onlar da calisiyor niye boyle yaoiyor bilmiyorum ben uyariyorum heo ama beni dinemliyor ssnirim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Sabret tam deli yaşları.. 34 yasını aşınca oturur. Merak etme. Yurt dışına da göndermeyi neden istiyorsun anlamadım. Az olsun öz olsun kocam basımda çocuklarının yanında olsun. 
(655 puan) tarafından
Kuzum yetmiyor boyle giderse ne uzaliriz ne kisaliriz 2 cocugum bsr biri 3 aylik biri 22 aylik
60 ay kredimiz var 1 sene de oyle basja kredimiz var aldimiz para ucu ucuns yetiyor ilerde cocuklsr buyuyunce cok zorlniriz 60 ay kredisi bitse baya rahatlariz yur disina gitse 5 ayda butun borclsrimiz bitecek sonra gelsin istiyorum zaten sma su anda gercekten cok zordsyiz
(3,552 puan) tarafından
İyi de canım yurt dışına gitmek kolay değil ki. Benimki de istiyor ama ben istemiyorum. Bizde öyleyiz ama işte. Oralara giden kolay dönmez geri. Her yönden zor. Allah yardım etsin gerçekten eşimizi yurt dışına göndermek isteyecegimiz noktaya geldik
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Açıkça konuş kendini nimetten satmaasn
0 oy
(734 puan) tarafından
Bırak savunma o utanmıyorsa sen hiç utanma bütün evin alışverişini omu yapıyor 
0 oy
(427 puan) tarafından
Tipki benm herifi anlatmissin oda aynen byle rahat bi insan 1 bucuk yikdir ewliyim basima getirmedigi kalmadi ne yordu beni bi bilsen..Ama ille onlarindan burnundan vuracak biri vardir sabret hele bakalm bu hep byle gitmezki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 205 göst.
29 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeli_1 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
15 cevap 555 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mini_k Kelebe_k (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 277 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (21 puan) tarafından soruldu

374,597 soru

11,203,874 cevap

34,506 kullanıcı

...