0 oy
966 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Oglumun dogum gunuydu bugun. Esimin kardesi fbli oglum doğduğundan beri fb formasi alacam diyordu. Istemedim ben bjkliyim. Sonra kabul ettim forma degil penye al dedim. O almadi sonra. Benim sulalem bjkli abim de bjkli takım almis. 35 yasinda adam alip giydirmeye çalıştı esim takim tutmuyir ama ben giydirmedigim icinmis aldi abimin eline tutturdu yok abi yok giydirmem dedi abim sehir disindan sirf bunun icin geldi. Herkesin ordasinda adama ne yapti şaştım kaldim. Deli gibi eline tutturup al al giydirmem yapti. Yani ona ben sonradan alın dedim deyince de yok demedin diyo. Kayinim da he dedin yenge dedi ***** esim kabul etmedi. O ladar doldum ki abinlerin suratina bakamiyorum resmen. Cok mahcubum. Cekip gidesim var bu kez abim sorumlu olacak.. ne yapacagimi şaşırdım kizlar hic bu adamla da kalmak istemiyorum

30 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Offf bu sebep yuzunden cekip gidilir mi. Gercekten dert ariyosunuz kendinize. Abinde takimli bisey almak yerine duz bi kiyafet alsaymis madem o kadar takintilisiniz.
(2,252 puan) tarafından
Adamin haberi yoktu ki
tarafından
Bosver olan olmus buyutulecek birsey yok bence
(2,252 puan) tarafından
Bilmiyorum abimin yuzune bakamiyorum.. esimin de hic yaninda durmak istemiyorum
-Reklam-
+3 oy
(12,264 puan) tarafından
Kocan dangalak bence 
(1,424 puan) tarafından
Kocan abine ayıp etmiş okadar yoldan gelmiş o anda giydirseydi ne olacaktı kiyametmi kopacakti
(12,264 puan) tarafından
İşte bazıları nezaket yoksunu
(2,252 puan) tarafından
Aynen oyle kizlar ki abimi de görseniz o kadar düşünceli o kadar bizler icin kosturur sever ki. Anneme bile bu kadar uzulmezdm. Bu abim benim icin cok farkli
(12,264 puan) tarafından
Eşin ne halt edip te abine böyle yapıyor peki eğer bir olay yoksa kesinlikle kıskanıyor onu
(2,252 puan) tarafından
Yok ya hic olay falan yok. Düşün esim borsadan 3bin kaybetti 3bin verecekti bize yeter ki çıkın diye de kabul etmedik. Yine bu olayda bile. Ses etme mutlu olmaya çalış hayatta diye diye gitti. Normalde yarin giderdi abimi tanıyorum sehir disindan geliyor ve son dakikaya kadsr beraber vakit gecirmeye çalışıyor ama bugunden gitti :(
+2 oy
(1,653 puan) tarafından
Pardon da sen iyi misin. FB bjk diye kavga mı edilir. Hiç anlamıyorum şu takım sevdalilarini. Size para veriyorlar. Hele ki bir kadına hiç yakistirmadim.  Almışsa almış güzellikle teşekkür et istersen sonra giydirme. Bunun şuan lafını yapman bile cahilce çocukça 
(2,252 puan) tarafından
Ben arkamdan konusan kayinim istiyor diye bjk li iken fb formasi giydirmek istemedim. Daha sonra yine tmm al dedim ama almadilar.. abim bir kere bizden buyuk bii ve sirf dogum gunu icin kalkip gelmiş.  Saygisizlik yapmamliydi
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Ay ne saçmalamış ya giydirmesen de al evde dursun çok ayıp yaptığı 
(2,252 puan) tarafından
Aynen oyle al deki abi giydiremem ama hatira olarak saklarim. Ne yapsam bilmiyorum inan icim cok dolu
0 oy
tarafından
Resmen adamı mahçup etmiş yuh yanı hediye geri verilir mi giydirmezsen giydirme hayret bişey dayisi içinden gelmiş 
(2,252 puan) tarafından
Aynen oyle al de ki saklayacaz abi
0 oy
(13,564 puan) tarafından
Dengsz mıdır nedir eşin çok ayp etms
(2,252 puan) tarafından
Sorma abimin yuzune bakamiyorum
0 oy
(118,978 puan) tarafından
Senin kocada bi tuhaf
(2,252 puan) tarafından
Tam bir Allahin  belasi
0 oy
tarafından
Sevgili umber  onun tavrını.abine değil.sana aslında . Yani kısasa kısas yapmaya calssmis
(2,252 puan) tarafından
Oyle yapti ama abime yapmis oldu malesef. Hem de o kadar kisinin icinde
0 oy
tarafından
Yani kusura bakmayın ama cidden hepiniz çocuk gibi davranmissiniz. Ya da ben takım tutmadığım için anlamıyorum su durumu. Ne olacak ki fbli forma giyse bjkli forma giyse. 
(2,252 puan) tarafından
Ya ben basta oyle davramdim. Isin asli esimin ailesi ile de aram iyi degil kayinimin asker yemegini bile ben verdim ama buna ragmen sagda solda gittim evlerinde ac birakti beni dedi ki ailesine küsüp küsüp gelir bende kalirdi. Bu yuzden istemedim. Ama sonra aramiz düzelince al dedim almadilar. Hadi ben yaptim kendinden buyuk birine bunu bunca insan icinde yapmali miydim
(261 puan) tarafından
Kiyasa kiyas yapmis canim oda esine bu kadar yüklemeden önce biraz da kendimize baksak
tarafından
Eşinin yaptığı zaten ayıp, kısasa kısas yapacaksa o bu şekilde olmaz. Baştan mesafeli olmak en iyisi ya, kimse kıymet bilmiyor, değmiyor.
(2,252 puan) tarafından
Ya keske beni utandirsaydi alip abi giydirmem ama hatira olsun deseydi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Abin daha uygun bir hediye alabilirmiş.Esinin yaptığı zaten hoş olmamış. 
(2,252 puan) tarafından
Abim fanatik. Bir de esim de macla falan ilgilenmez bu mevzudan da haberi yoktu ondan almis
0 oy
(501 puan) tarafından
Sebep arıyorsunuz diyenler abisine karşı mahcup olduğunu anlayamamıslar sanrm.bi insanın ailesine mahcup olması nasıl bı şey çok iyi biliyorm benm eşim de çok yapıyor olay takım vs ddegil sen benm aileme yapmadın ben senin ailene yapmam inadı,her şeyin kısasa kısas olması.seni çok iyi anlıyorum ama eşinin ayibina sen kendi adına uzulme
(2,252 puan) tarafından
Ssgol canim.. inan yuzlerine bakamiyorum ne abimlerin ne annemin.. hadi ben diyelim hata yaptim sen niye yapiyorsun ustelik bizden buyuk kisi
(501 puan) tarafından
Bı de abinin hatri yoksa senin hatruna saygı duymalı ama duymuyorlar cok daha fazlasını yaşadım yaşıyorm ama benm ailem biliyor ve üzülmemem için ellerinden geleni yapıyorlar sagolsunlar ama insan üzülüyor yine de
(2,252 puan) tarafından
Ay yok canim bu abimi de bir gorsen o kadar iyi kiymet bilen dusunceli biri ki. Benim icin herkesten farklidir. Esim de seviyor sozde her gun konusuyorlar yazisiyorlardi. Birbirlerinden habersiz bir sey yapmazlardi. Inan cok uzuldum
0 oy
(262 puan) tarafından
Çekip gitmeyi ne kolay sanıyorsunuz siz ya. Boşanma davası aç hiç olmadı. 
(2,252 puan) tarafından
Dusunuyorum onu da
0 oy
tarafından
Gerçekten o kadar saçma bi olay ki takım el kadar bebek ha fb ki olsun ha bjk şi olsun ne olacak 
(2,252 puan) tarafından
Ya brnim problemlerim vardi onlarla o yuzdne istemedim acikcasi sonra tamam dedim ama. Esim buna ragmen rezalet cikardi
0 oy
tarafından

Cocukmusunuz.  Siz ya Allah'ım

0 oy
tarafından
Bu ne saçma iş ya, herkes ayrı ayrı saçmalamış 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ne fark eder ya ha FB ha bjk yani çokta takılmamak gerek böyle bir sebepten de evini neden bırakıyorsun abin keşke başka bişey alsaydı sonuçta çocuğun babası hangi takımı tutuyorsa çocuk da i takimi tutar dayisindan önce babasinin tuttuğu takım önemli bence. Yinede çocukça olmuş canm k.b 
(2,252 puan) tarafından
Babasi takim tutmuyor ki bir gün bir dakima mac izlemisligi yok
0 oy
tarafından
Çok boş bir sebep bu kadar takıntı yapmayın bence
(2,252 puan) tarafından
Ya abime karsi cok mahcup oldum yuzune bakamiyorum
0 oy
tarafından

Sanki takım tutmak çok anlamlı bir şey koca kafalı erkekler :angry:

(2,252 puan) tarafından
Ah bıktım ben de. Benim inat etme sebebim kayinimin arkamdan konusmaskydi
0 oy
(10,712 puan) tarafından
Allah askına ne dir bu takım tutmak ya. Sozde bizde bursaspor **** babam almıs fb li tulum catır catır da giydirdik.
(2,252 puan) tarafından
Ah iste keske ben de yapmasaydim ama kalkip bizden buyuk birine yapmasi haylk hayli kötü  oldu
(10,712 puan) tarafından
Hiç hos olmamıs giydirmeye bile almalı tesekkur etmeliydi
(2,252 puan) tarafından
Cok doldum ya inan esimle ayni yerde durmak bile istemiyorum
0 oy
(128 puan) tarafından
keske bastan herkesi uyarsaydiniz takim icerikli hediye kabul etniyoruz diye tadsizlik yapilcak konu degil gercekten
(2,252 puan) tarafından
Hic aklimiza gelmedi ki abimin alacagi yoksa uyarirdim mutlaka

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 263 göst.
0 oy
7 cevap 244 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 382 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (473 puan) tarafından soruldu
0 oy