0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Sanırım disi çıkıyor cok huzursuz ishal olmus. Resmen inloyor iştahı da yok 1 yasinda. Agti kesici dışında ne yapabilirim

4 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Zeytin yagina karanfil koy diş etlerine sür rahatlatıyor inan büyüklerde bile etkili oluyor 
(2,252 puan) tarafından
Tam olarak nasil canim karanfili ezecekmiyim
(14,079 puan) tarafından
Evet havanda ez karanfili sonra da zeytin yagi koy rahatlatıyor
(2,252 puan) tarafından
Cok saagol canim
-Reklam-
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Neden calpol vermiyorsun ki yavrum kimbilir neler çekiyor
(2,252 puan) tarafından
Verdim csnim onun disinda yani
(13,203 puan) tarafından
Hiç vermedin sandın canım tergasil falan var onlardan al soğuk yiyecek ver dişlerini kaşısın
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(798 puan) tarafından
Cnm bnmkide 16 aylık şuan  azı disi cikiyor srekli mizmiz bisey yemoyor falan tetagil var aczanelerde satiliyor doğal araştirabilirsinde  tatlarinida seviyo bebisler agrisinida aliyor cnmm 
(2,252 puan) tarafından
Tamam canım çok  sağol.  Size de grcmis olsun
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Hiç bir ilaç tarzı bişi verme canım daha dişleri çıkmadan çürür. Bebeğin doğalında var diş çıkarmak ve emin ol bebekler inanılmaz derece güçlü. Verdiğin calpol de onu rahatlatmaz. Ver eline yeşil soğanın baş kısmını uzunca kes. Onu ısırsın dursun. O baya Bi rahatlatır. Benim kızlar hep yeşil soğan sürdü dişlerine. Ben her konuda ilaç verilmesine karsıyım. Doğala yönel 
(2,252 puan) tarafından
Dun cok kotuydu ama canim ben de hemen ilaca sarilmiyorum cunku bir yeri duzeltirken mutlaka bir yere zarar veriyor malesef ama bazen cok dayanilmaz oluyor o yüzden calpol verdim en azindan biraz uyudu canim. Soganin yesil kısmını mi beyaz kismini mi vereyim
(3,550 puan) tarafından
Beyaz kısmı özellikle biraz başlı olsun onu agzında gevsin dursun. O baya Bi rahatlatır biraz kokuyor agzı ama :D olsun. Benim kız deli olurdu halan soğan delisi. Kuru soğanı bile elma gibi yiyor ya.
(2,252 puan) tarafından
Ay iyi olsun da koksun canim :) sagol alacam hemen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu